Rüyada Abdest Aldığını Görmek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Abdest Aldığını Görmek

Rüyada abdest aldığını görmek, insanın hayırlı ve güzel işler içerisine gireceğine, maneviyata yöneleceğine, kısa süre içerisinde bütün arzu ve isteklerini gerçekleştireceğine işarettir. Abdest insanı maddi ve tinsel kirlerden temizler. Bu yüzden bu şekilde bir rüya gören şahıs gerçek hayatında kötülüklerden, şerli insanlardan ve onların fitnelerinden ayrılır. Gönlünü temizleyerek kendisini Tamamıyla doğru yola iletir. Rüyada yarım abdest almak, sevapların yanında günah da işlemeye yada birtakım isteklerinize ulaşamayacağınıza yorumlanırken; tam ve güzel bir abdest aldığını gören kimse, her anlamda mutlu ve rahat bir yaşam yaşar. Bu rüya maddi tinsel problemlere çözüm bulmaya ve her türlü sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Rüyada abdest alıp namaz kılan şahıs, güzel ahlaklı ve karakteri sağlam bir kimsedir. Bu rüya Tanrı katında güzel bir yere sahip olduğunuzu ve güzel karakterinizle her insanın ilgi ve teveccühünü kazandığınızı gösterir. Rüyada Tanrı rızası için abdest alan ve bu almış olduğu abdestle yakarma eden insanın hem dünyası hem de ahireti aydınlık olur. Bununla beraber bu şekilde bir rüya parlak bir geleceğe, sıkıntılardan kurtulmaya her anlamda güzel bir hayata yorumlanmaktadır.

Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak

Rüyada abdestsiz namaz kılmak sapıklığa düşmeye, doğru olmayan yollarda ilerlemeye ve kendisine yararı olmayan fitneci insanlarla beraber olup onlarla birlikte doğru olmayan işlerde bulunmaya işaret eder. Rüyasında abdest almadan yapılmaması gerekmekte olan bir şeyi meydana getiren kimse, dünyada umduğunu bulamaz ve isteklerine kavuşamaz. Kimi zaman de bu rüya herhangi bir belaya maruz kalma anlamındadır.

Rüyada Abdest Aldığını Görmenin Ruhsal Tabiri

Rüyada abdest alan kimse, dine yönelen, güzel ahlaklı ve maneviyatı yüksek bir kişidir. Bu rüya dünya hayatında kendinizi ibadete ve ahirete adadığınızı ve yakarma etmekten zevk alarak, kalbinizi her türlü kötülüklerden arındırdığınızı göstermektedir.

Etiketler: Rüyada Abdestsiz Namaz Kılmak

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*