Rüyada Abajur Görmek – RuyaTabirleri.com

Rüyada Abajur Görmek

Rüyada abajur görmek, rüyayı gören kişinin yaşamının dönüm noktası sayılacak ve kendisine statü atlatacak bir işe gireceğine, bu sayede yaşam boyu başarıya ulaşmış olacağına, böylelikle tecim hayatına ilk adımı atacağına işaret eder. Şahıs, başkasının emrinde çalışmaktan muzdarip olduğundan hep hayalini kurduğu kendi işinin başına geçmek için büyük bir fırsat elde edecek ve bundan da kendini doyum edecek oranda gelir elde edecektir diye yorumlanır.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Rüyada Abajur Takmak

Rüyada abajur takmak, egoist olan, çevresindekilerin çaresizliklerini, çekmiş olduğu sıkıntıları, zorluğu ve yokluğu umursamayan, hep kendi çıkarını düşünen ve hep yalnızca kendisi kazansın diye çabalayan bir insanın varlığına yorulur. Gölgesinde hiç kimseye ekmek vermeyi düşünmeyen bir kişiye alamet edilir.

Rüyada Abajur Almak

Rüyada abajur almak, rüyayı gören kişinin mühim ve büyük işler yapacağına bu sayede başarıları ile anılacağına ve saygı duyulan bir şahıs olacağına delalet eder. Şahıs, desteğe gereksinim duyan kimseleri de unutmayacak ve onlar için elinden gelen maddi desteği verecektir. Bununla birlikte, rüyayı gören kişinin hayatında zorunluluk sebebi ile meydana gelecek birtakım yeniliklere alamet eder. Ezberin bozulacağı birtakım olayların yaşanacağı ve durumu kabullenmenin oldukça uzun süre almayacağı manasına gelir.

Rüyada Kırık Abajur Görmek

Rüyada kırık abajur görmek, rüyayı gören insanın hayatıyla ilgili alacağı birtakım kararlara ve atacağı kati adımlara delalet eder. Şahıs, hususi hayatıyla ve meslek hayatıyla ilgili köklü değişimler meydana getirecek ve sonuçtan pişman olmayacak anlama gelir.

Rüyada Işık Yakmak

Rüyada ışık yakmak, rüyayı gören insanın başarıya giden yollarının aydınlık ve açık olacağına, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, kazancının ve mal varlığının artacağına rivayet edilir. Relax, rahat bir yaşam geçirmeye, aile fertleri ile uyum içerisinde olmaya ve çoğunluğu mutlu geçecek bir yaşam sürmeye yorulur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*