Romanya Evlilik İlanları

Romanya Evlilik İlanları

Her insana merhabalar. Romanya evlilik ilanları mevzusunda benimle Muhabbet ve sohbet etmek isteyenler var ise buradayım artık. Doğal olarak ilkin {arkadaş} olarak yola çıkarız. Sadece benim burada olma nedenim Tamamıyla evlenmek. Hakkaten evlenmeyi isteyen beyefendilerden bildiri beklediğimi söylemek isterim. Bunun haricinde yaşım 31. Romanya’da yaşıyorum naturel olarak. Türkiye’ye fazlaca gelip gidiyorum aslen. Bu defa kalıcı gelirim ümit ederim. Hayatıma alacağım erkekte birtakım şeylere dikkat ederim ek olarak. Sözgelişi ne bileyim yalan söylemesin. Eşini sevsin hep. Kaldı mı bu şekilde kişiler diye düşünüyorum maalesef. Fakat kalmıştır bakalım kalan da bana denk gelir mi göreceğiz. İnanın ruhum daralıyor sevgisizlikten.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Romanya’da Evlenmek İsteyen Güzel Bayanlar

Son zamanlarda Romanya evlilik ilanları takip edeni yapıyorum. Görünen o ki insanoğlu gerçek sevgiyi arıyor. İlla ki vardır fakat denk gelmek lazım. Buradaki emek verme arkadaşlarımdan kimi zaman teklif geliyor. Malesef ki kibar dille yok diyorum. İstemiyorum ya ben hepsine {arkadaş} gözüyle bakmışım bir defa. Her neyse benim bir sorunum daha var anlatmak isterim.

Dostlar aşk nedir size nazaran lütfen buradan başlamış olalım. Kısaca evlenip refah dolu bir yaşam geçirmek mi yoksa anlık aşık olup anı yaşamak mı? Ben her ikisini de savunurum aslen. Lakin bu mevzuda birtakım çekincelerim var. Şimdi ilk önce güvenilir bir erkeği hepimiz sever bu bir gerçek.

Romanya Evlilik İlanları Telefonları

Fakat yalan söyleyen, üzen bir adam elverişli eş adayını bulamaz. Ben sanaldan arkadaşlık kurmaya karar verdim. Güvenemiyorum hiç kimseye. Konuştuktan sonrasında da bakacağız doğal olarak duruma.

Telefon numaramı isteyeceksiniz biliyorum. Bildiri atmayanlara maalesef veremiyorum. Bunun haricinde aklıma gelen bir şey yok şeklinde. Her şey konuşarak halledilir sanırım. Organik olarak sohbetimizin seyrine nazaran evlilik sonucu veya arkadaşlık sonucu alınabilir. Ben burada olacağım siz yeter ki mesajlarınızı atın.