Philips PSG8130/80 Özellikleri ve Yorumları – İnceleme

Merhaba dostlar! Bugün size OptimalTEMP teknolojili bir ütüden bahsedeceğiz ve bu ütünün sıfır yanma riski sunduğunu nasıl güvence ettiğini açıklayacağız. Philips PSG8130/80 buğu kazanlı ütü, OptimalTEMP teknolojisi yardımıyla katiyen ütülenemez kumaşlarda yanığa neden olmaz. Şu demek oluyor ki, ütüyü giysilerinizin veya ütü masanızın üstünde güven içerisinde bırakabilirsiniz. Artık kıyafetlerim yanar diye endişelenmeyeceğimize gore bu içeriğe katiyen göz atabilirsiniz.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Philips PSG8130/80 Buğu Kazanlı Ütü İnceleme

Güç 2700 watt
Ağırlık 4.9 kilo
Buğu Basıncı 170 gr/dakika
Şok Buğu Basıncı 700 gram
Su Haznesi 1800 ml

Philips PSG8130/80 Özellikleri

  • 2700 watt güç
  • Otomatik buğu teknolojisi
  • 0.85 kilo ütü ağırlığı
  • SteamGlide Elite taban özelliği
  • En çok 700 gram şok buğu desteği
  • Şık ve çağdaş tasarım
  • Çıkarılabilir su haznesi
  • 1800 ml su hazne kapasitesi

Hayatınızı kolaylaştıracak bir ütü arıyorsanız, Philips PSG8130/80 tam da size gore! 2700 watt güç yardımıyla ütüleme yöntemini daha süratli ve basit hale getiriyor. Otomatik buğu teknolojisi, ütülenecek kumaşın türüne gore ideal buğu ayarını otomatikman yaparak mükemmel neticeleri elde etmenizi sağlıyor.

Bu ütü, yalnızca 0.85 kilo ağırlığı ile son aşama hafifçe ve rahattır. SteamGlide Elite taban özelliği yardımıyla kumaşlarınıza minimum sürtünmeyle ve kolay bir şekilde kayarak ütüleme yapabilirsiniz. Ek olarak, en çok 700 gram şok buğu desteği yardımıyla kırışıklıkları kolay bir şekilde açabilirsiniz.

Ütünün şık ve çağdaş tasarımı ile ütü masanızda da mükemmel görünecektir. Çıkarılabilir su haznesi ve 1800 ml su kapasitesi, ütüleme işleminizi kesintiye uğratmadan devam ettirmenizi sağlar.

Philips PSG8130/80 ütü ile ütüleme yöntemini keyifli hale getirin ve hayatınızın daha da kolaylaştığını fark edin! Ek olarak, 2 senelik dünya genelinde güvence ile satın almanın

Philips PSG8130/8 Kırışıklık Azaltma 

Philips PSG8130/80

Philips PSG8130/80 ütü, kırışıklıklarla savaşmak için sizi kuvvetli bir buharla donatıyor! En kalınca kumaşlardaki en inatçı kırışıklıklar dahi tesirli bir halde giderilirken, ultra hafifçe tasarımı kolay bir şekilde kayarak bilekteki baskıyı azaltıyor. Bir tek 800 gram ağırlığı ile, perdeler ve askılı giysiler için dikey buğu püskürtme işlemleri dahi fazlaca basit! Maksimum 8,5 bar tazyik, 2700 W güç ve en çok 700 g şok buğu desteğiyle, sıkıntılı kırışıklıkların üstesinden gelmek artık fazlaca daha basit! Hem de, devamlı buğu kapasitesi de en çok 170 g/dakika olarak ayarlanabiliyor. Philips PSG8130/80 ütü, günlük giysilerinizin ve ev tekstil ürünlerinizin pürüzsüz ve kusursuz görünmesi için mükemmel seçimlerden bir tanesi olacaktır.

Philips PSG8130/8 Buğu Basıncı

Philips PSG8130/80

700 g’a kadar şok buğu özelliği sunan Philips PSG8130/8 en inatçı kırışıklıkları dahi anında yok eder. Devamlı buharı ile dakikada 170 g’a kadar randımanlı bir ütüleme deneyimi sağlar. Bu kuvvetli özellikleri yardımıyla, her türlü kumaş üstünde muhteşem sonuçlar elde etmenize destek sunar.

Philips PSG8130/80 ütü, ütüleme hızınıza gore otomatikman buğu miktarını ayarlayan hız modu ile daha süratli ve daha basit ütüleme olanağı sunuyor. Ütünüz, giysilerinizin üstünde ne vakit hareket ettiğinizi tespit eden yeni hareket sensörü yardımıyla otomatikman kuvvetli buğu vererek zahmetsiz bir ütüleme deneyimi yaşatıyor. Ek olarak 2. nesil Akıllı Otomatik Buğu teknolojisi ile ütü, buğu miktarını kendi ayarlayarak size daha akıllı ve basit bir ütüleme deneyimi sunuyor.

Philips PSG8130/80 Su Haznesi

Philips PSG8130/80

Philips PSG8130/80 buğu kazanlı ütü, bütün ütülenebilir kumaşlar için güvenlidir ve kullanımı da bir o denli kolaydır. Isınma süresi yalnızca 2 dakika olan bu ütünün su haznesi kapasitesi ise tam 1800 ml. Hem de çıkarılabilir su haznesi yardımıyla suyu kolay bir şekilde doldurabilirsiniz. Düşük su seviyesi uyarısı yardımıyla suyunuz bitmeden haberiniz olacaktır. Ütüleme işleminiz esnasında istediğiniz vakit tekrardan su doldurabilir ve doldurma sırasında musluk suyu kullanabilirsiniz. SteamGlide Elite taban özelliği yardımıyla en zor kırışıklıkları dahi kolay bir şekilde gideren Philips PSG8130/80 ütü, hayatınızı kolaylaştıracak mükemmel yardımcınız olacak!

Philips PSG8130/8 Kireç Temizliği

Philips PSG8130/80

Philips PSG8130/80 ütüsü, kireç birikimini engellemek ve temizlemek için Easy De-Calc Plus özelliği ile donatılmıştır. Ek olarak, Calc Clean hatırlatıcısı yardımıyla vakti ulaştığında ütünüzü temizlemek için size hatırlatma yapar. Işık ve sesli uyarılarla donatılan bu özellikler, ütüleme işleminizi daha keyifli ve sorunsuz hale getirir. Artık ütünüzün kireçlenmesi yada bakımı için endişelenmenize gerek bulunmuyor, Philips PSG8130/80 ile tamamı basit ve zahmetsizdir.

Philips PSG8130/80 Boyut ve Ağırlık

Philips PSG8130/80

Philips PerfectCare 8000 Series, 47.5 santimetre genişlik, 28.8 santimetre yükseklik ve 22.9 santimetre uzunluk ölçüleri ile yer kaplamaz ve basit kullanım sunar. Philips PSG8130/80 ütüsü, yalnızca 0,85 kilo ağırlığı ile son derece hafifçe ve kullanımı kolaydır. 4,9 kilo’lık ütü ve taban ağırlığı yardımıyla sağlam bir yapıya sahiptir. Taşınması da son derece rahat ve kullanıcı dostu olan bu ütünün güvenilir taşıma kilidi ise taban teması riskinin ortadan kalkmasını sağlar. 

Philips PSG8130/80 Yorumları 

👤 Ütünün buğu basıncı o denli yüksek ki pamuklu kırışık kumaşları dahi dakikalar içinde açıyor. Philips’in ütüleri hakkaten bu işte bir numara. Musluk suyu kullanılabiliyor olması artı özelliği. Aslına bakarsan altta kireç toplama haznesi var, kireç dolduğunda sesli uyarı veriyor ve kolay bir şekilde temizlenebiliyor. Ben fazlaca mutlu kaldım.

👤Ürünü almamdaki en büyük unsur 8.5 bar basıncının olması ve 1.8 lt su haznesinin olmasıydı. Bundan dolayı önceki ütümün su haznesi küçüktü ve ütü yaparken sürekli olarak su eklemek mecburiyetinde kalıyordum. Ütü 2 dakika içinde ısınıyor ve hazır olduğu zaman sesli uyarı veriyor. Basıncı o denli iyi ki en zor kırışıklıkları dahi tek seferde açıyor. Perde şeklinde kumaşları dahi ütüyü dik kullanarak kolay bir şekilde ütüleyebiliyorsunuz. Ek olarak kumaşı kendi tanımış olduğu için ısı ayarı yapmadan her kumaşı kolaylıkla ütüleyebildim. Evet, bu ürünü tavsiye ederim

👤 Ütünün kalitesi hafifliğinden ve performansından belli. Yüksek buğu gücü ve yanmama garantisinin olması da aslına bakarsanız extra sevdiren bir durum oluyor. Ürünüm katiyen zarar görmeden geldi. Kutulama metodu fazlaca doğru olduğu İçin zarar görme olasılığı yoktu. Katiyen daha farklı marka kullanmam.

👤 Anlık kontrol etmiş olarak bildiriyorum. Ütünün buğu gücü görkemli açamayacağı kırışıklık yok diye düşünüyorum. Otomatik buğu olayıda epeyce artık baş parmağınız ütü bittiğinde kasılmış kalmalarına son.

👤 Ütü fazlaca hafifçe ve fazlaca kullanışlı hem de dikey ütü yapabiliyor olmak fazlaca güzel yanık riski olmaması musluk suyu kullanabiliyor olmak gene güzel özelliklerinden şok buğu özelliği fazlaca güzel hem de su haznesinin boyutu yeterli kadar iyi her tarafıyla güzel bir ütü iyiki almışım

Nihai Kararımız

Philips PSG8130/80

Şimdiye kadar denediğim mükemmel ütülerden biri katiyen Philips PSG8130/80. Bilhassa kireç önleme ve temizleme özellikleri yardımıyla ütüleme işlemi fazlaca daha basit ve zahmetsiz hale geliyor. Ek olarak, 700 gram şok buğu ve 170 g/dakika devamlı buğu özelliği, en sıkıntılı kırışıklıkları dahi kolay bir şekilde açıyor. Tabanı da son derece pürüzsüz olduğundan ütülemesi keyifli bir tecrübe haline geliyor. Hem de, ütü ağırlığı yalnızca 0,85 kilo olduğundan, uzun soluklu ütüleme işlemlerinde dahi yorulmuyorum. Katiyen öneri ederim, benim için ev işleri fazlaca daha keyifli hale geldi.

İçeriğimizin bu bölümünde Philips PSG8130/80 buğu kazanlı ütü ile ilgili ilgili çokça sorulan sorulara yer verdik.

Philips PSG8130/80 buğu basıncı ne kadar?

Philips PSG8130/80, 700 grama kadar şok buğu basıncı ve 170 gr/dakika devamlı buğu verme özelliği ile kuvvetli bir buğu gücüne sahiptir.

Philips PSG8130/80 kireç önleme ve temizleme özelliği nedir?

hilips PSG8130/80, Easy De-Calc Plus adında olan hususi bir kireç önleme ve temizleme teknolojisine sahiptir. Bu özellik, ütünüzdeki kireç birikimini azaltarak performansını artırır ve ütünüzün ömrünü uzatır.

Philips PSG8130/80 Calc clean hatırlatıcısı nasıl çalışır?

Calc Clean hatırlatıcısı, ütünüzdeki kireç birikimini tertipli olarak temizlemek için tasarlanmıştır. Ütü, calc clean hatırlatıcısı ile belirli bir müddet sonrasında kireç temizleme yöntemini hatırlatır. Bu özellik, ütünüzün daha haddinden fazla uzun süre randımanlı çalışmasını sağlar.

Philips PSG8130/80 otomatik buğu özelliği nasıl çalışır?

Philips PSG8130/80 ütü, otomatik buğu özelliği ile donatılmıştır. Yeni hareket sensörü, ütünün giysileriniz üstünde tam olarak ne vakit hareket ettiğini bilir ve otomatikman kuvvetli buğu verir. Ütü, kuvvetli buharı ile buğu miktarını kendi ayarlarken siz de rahatlayın ve zahmetsiz ütülemenin tadını çıkarın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*