Ömer 27 Şubat Pazartesi 6. Bölüm Yeni Bölüm Star TV İzle.. – Muhabir

Ömer 27 Şubat Pazartesi 6. Bölüm Yeni Bölüm Yıldız TV İzle.. Ömer 6. Bölüm 27 Şubat Yeni Bölüm İzle.. Yıldız TV’nin Yeni Sezon bölümleriyle gösterilen Ömer adlı  dizi Her Pazartesi 20.00’da Yıldız TV ekranlarında izleyenleri ile buluşmaktadır. Ömer yeni sezonda fazla izlenen ve dört gözle beklenen diziler içinde yer verilmiştir. Ömer Oyuncuları Kimdir? Ömer dizisinde yeni bölümde izleyenleri ne bekliyor? Dizide neler yaşandı? Heyecanla beklenen Ömer dizisinin 6. kısmı bugün 27 Şubat Pazartesi günü 20.00’da Yıldız TV’ de izleyenleri ile bir araya gelecek. Ömer 27 Şubat Pazartesi 6. Bölüm Yeni Bölüm Yıldız TV İzle..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ömer 27 Şubat Pazartesi 6. Bölüm Yeni Bölüm Star TV İzle..

Ömer 6. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

Ömer 6. Bölüm 2. Fragmanı İzle..

Ömer Dizisi 5. Bölüm Son Bölüm Tekrarını İzlemek İçin Tıkla..

Ömer Dizi Oyuncuları Kimdir?

Ömer Dizisinde Gökçe Bahadır, Sulh Falay’ın Ömer’in babası Reşat, Merve Dizdar’ın ablası Nisa karakterini canlandırdığı dizinin başlıca rollerinde Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner gibi başarıya ulaşmış içeriyor.

Ömer Dizi’nin Mevzusu Nedir?

Ömer; seneler sonrasında terk etmiş olduğu mahallesine geri dönen Gamze ve mahalledeki camii hocasının oğlu Ömer’in bütün imkânsızlıklara karşın tutunacakları aşklarını mevzu ediniyor.

Ömer 27 Şubat Pazartesi 6. Bölüm Yeni Bölüm Star TV İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*