Oluruna Bıraktım Her Şeyi

Oluruna biraktim her seyi

Yaşamış olduğu yer: Tekirdağ
Çağdaş Sorunu: Bekar
Yaşı: 39
Mesleği: Kuaför

İlayda’dan merhabalar. 39 yaşlarında, güzel, bakımlı fakat yalnız bir bayanım. Ben kendime bekar diyorum kimse kusura bakmasın. Zira hakkaten bu zamanda kendime oldukça iyi baktım. Son olarak ilişkim bittikten sonrasında yok efendim bittim tükendim falan dedim demem de bu bana yakışmaz. Tam tersine güzelliğime güzellik kattığım için hepimiz benden hoşlanıyor.

Lakin ben evlilik benzer biçimde bir düşüncem yok hala. Bir tek arkadaşlık kuracağım. Bu mevzuda ciddiyim şu demek oluyor ki. Oluruna bıraktım birtakım şeyleri. Bakalım kısmetimiz açıksa {arkadaş} olarak devam edeceğim kişiler çıkar yoluma. Yok kapalıysa da yalnız başıma devam. Birazcık mutsuz görünebilirim fakat tanıdıkça seversiniz. Tek gayem bu şekilde sakin bir {arkadaş} bularak süre geçirmek. Doğal olarak ki eğleneceğiz orası ayrı sorun ancak iş ciddiyete binmeyecek kesinlikle.

Her her neyse konuşmayı seven bir yapım var. Gezmeye de bayılırım. Asla ummadığım anda canım sıkılırsa arabama atlar çıkarım yola hakkaten. Deli dolu değilim be derhal korkmayın lütfen. Anlatacaklarım bu denli dostlar. Buyursunlar efendim mesajlar gelsin işimize gücümüze bakalım ya. Aklım hep burada kalacağı için kendimi fena hissediyorum fakat bir o denli da coşku doluyum.