Olgun Kadın – Hizliarkadas.com

Olgun kadin

İyi günler, başarı göstermiş haftalar arzuluyorum. Olgun hanım için oldukca şahıs yazmıştı bana daha evvelinde. Konuştuklarım da oldu. Evlilik teklifi de aldım oldukca öncesinden fakat görünen o ki ben mutsuz olmaya devam ediyorum. Olgun bayanlar arayanlar bu süreci mükemmel biçimde değerlendirmeli diye düşünüyorum. Benim güzellik merkezim var. Yaşım 52. Ne kadar güzel olduğumu da sizlerle paylaşmama gerek bulunmuyor aslına bakarsan. Gördüğünüz vakit şaşıracağınızdan adım kadar inanırım. Bu zamanda yalnızlıktan çektiğim kadar hiçbir şeyden çekmedim bilmenizi isterim.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ek olarak son 2 senedir kendimi yalnız bıraktım ve pişman değilim. Baktım olmuyor artık yüreğime dokunan birileri lazım. Onu da buradan bulacağıma inanıyorum ben. Her dönem değişik bir mesele yaşamaktan da bıktım. Her her neyse güzellik geçici olsa bile insanlık kalıcıdır. Bana adam benzer biçimde adam lazım

Olgun Bayanlar

Olgun hanımefendiler iyimser midir diye soracaktır olursanız yanıt ‘evet’ şeklindedir. Şundan dolayı hayata bakış açımız artık değişik bizim. Yalnız düşüncelerimizde boğuluyoruz aslına bakarsak. Ben geçen evlilik teklifi de aldım fakat nedense heyecanlanmadım bile. Birtakım şeyler bizlerden geçti işte onu anladım. Fark etmez, yaşam devam ediyor ve karşıma yeni insanların çıkacağından inanırım. Bunun haricinde neler anlatsam ha şey kriterlerimi söylemedim. Bekar olmalı benimle Muhabbet ve sohbet edecek şahıs. Onu da geçtim bana görüş açısı asla değişmemeli. Ciddi düşünecekse söylemeli, doğru konuşmalı, dürüst olmalı her daim. Zaman geçirirken de gözlerinden okumalıyım bana olan sevgisini.

Olgun Hanım

Oldun bayanlar denildiğinde ben gelmeliyim onun aklına. Devamlı can sıkıntısından değil de birlikte zaman geçirmek için buluşmalı benimle. Sonrasında aslına bakarsan ne kadar güzel ve bolca muhabbetli bir süreç yaşandığını anlarsınız. Gün sonunda her iki taraf da mutlu uyumalı, huzurla uyanmalı. Dostlar benim aktaracaklarım bu denli ile sınırı olan şimdilik. Telefondan devam ederiz. Gözüm buradan gelecek mesajlarda fakat ihmal etmeyin. Yalnızlıktan sıkılan güzel bir hanımefendi olarak karşınızdayım. Hepimiz şansını deneyebilir. Acı tatlı günler geçirebiliriz fakat netice olarak insan kalmalıyız, insanca yaşamalıyız. Ben bu zamanda birazcık sarsıldım fakat şimdi ayağa kalkma zamanı. Var ise eklemek istediğiniz değişik bir şey, buradayım ihmal etmeyin.