O Kız 23. Bölüm Fragmanı İzle.. O Kız 23. Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle.. – Muhabir

O Kız 23. Bölüm Fragmanı İzle.. O Kız 23.  Yeni Bölüm Fragmanı  Kanal D İzle..  Kanal D’nin ekranlarında gösterilen ve fazla sevilen yeni diziler içinde yer edinen “O Kız” adlı  dizi her hafta Çarşamba günleri Saat 20.00’da Kanal D ekranlarında seyircileri ile buluşuyor! ‘O Kız’ dizisi 21 Eylül Çarşamba günü ilk bölümüyle yayınlanmaya başlamasının arkasından hikayesi dikkat çekmeye başladı izleyenleri tarafınca büyük ilgi görmüş oldu, fazla sevildi ve dört gözle beklenen bir takım oldu. ‘O Kız’ dizisinin mevzusu nedir? Oyuncuları kimdir? Dizinin son bölümünde neler yaşandı? Dizide bu hafta neler yaşanacak? ‘O Kız’ her Çarşamba Saat 20.00’da Kanal D ekranlarında yayınlanacak. O Kız 23. Bölüm Fragmanı İzle.. O Kız 23. Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

O Kız 23. Bölüm Fragmanı İzle.. O Kız 23. Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle..

‘O Kız’ 23. Bölüm 1. Fragmanı İzle..

O Kız Dizisi 23. Bölüm Fragmanı Yayınlanır Yayınlanmaz Sitemizde yayınlanacaktır.

‘O KIZ’ DİZİSİ KONUSU NEDİR? DİZİDE İZLEYİCİLERİ NELER BEKLİYOR?

Zeynep, toplumsal medya fenomeni olup, fukara hayattın dan kurtulmanın yollarını arar. bununla beraber da babasına annelik yapmaktadır. Bu sebeple 45 yaşındaki babası 5 yaşlarında bir çocuğun hareketlerine, zekasına, düşüncesine sahiptir. Kadir boynuna dolanan bir kordondan ötürü bu yaşamı kendi seçmemiş hayata zor bir şekilde adım atmıştır ve kaderini bu şekilde yaşamaktadır. Kadir yaşamı için ,kendi için, evladı için hiçbir şey yapamamaktadır. Fakat kızı Zeynep’in hayalleri büyüktür.

‘O KIZ’ DİZİSİ’NİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Kanal D’nin merakla beklenen ‘O KIZ’ dizsinde Erkan Petekkaya, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Orhonlu, Dilin Döğer, Macit Koper, Asiye Dinçsoy, Orhan Kılıç, Ayten Uncuoğlu, Münire Apaydın, Ilgın Çakır, Melih Selçuk, Ece Efe, Göktuğ Yıldırım, Cem Kurtoğlu, Deniz Bakacak, Mustafa Konak, Dere Gökdemir, Zeynep Sönmez gibi pek çok oyuncu yer verilmiştir.

O Kız Dizisi 22. Bölüm Son Bölüm Kanal D İzle..

O Kız Dizisi 22. Bölüm Son Bölüm Kanal D İzlemek İçin Tıkla..

O Kız 23. Bölüm Fragmanı İzle.. O Kız 23. Yeni Bölüm Fragmanı Kanal D İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*