Mutluluğu Ardımda Bıraktım

Mutlulugu ardimda biraktim

Yaşamış olduğu yer: Konya
Uygar Olayı: Boşanmış
Yaşı: Belirtmemiş
Mesleği: Çalışmıyor

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Slm her insana buradan. Dostlar nasılız iyi miyiz? Beni soracaktır olursanız yok pek iyi olduğumu söyleyemiyorum. Handan ben tanışalım, evet, mutlu oldum. Mutluluğu ardında bırakan bir dul olarak yazıyorum işte. Yaşımı bildiri atanlarla paylaşırım fakat öyleki 40’ları geçmedik hemen hemen fazlaca şükür. Bu zamana kadar can sıkıntısı, ayrılıklar, yalnızlıklar falan derken yaşadık işte.

Sonrasında baktım ki yok hepimiz boşmuş. Kimsenin hiç kimseye hakikaten de faydası yokmuş. Kimi zaman konduramıyorsun kendine işte. Fakat olsun diyorum mutluluk illa ki karşıma çıkacaktır. Fakat ben artık mesuliyet almak yerine gerçek bir arkadaşlıktan bahsetmeye başladım. İnanın bu süreç canımı sıktı ve ikinci bir bahar yaşamaya niyetim yok. O yüzden bana bildiri atmak isteyenler ona bakılırsa atsın olur mu? Sizden rica ediyorum gördükten sonrasında da evlenme benzer biçimde duygularınız ortaya çıkmasın.

Ben istemiyorum, bu yaşamı dolu dolu yaşamak amacındayım yalnız. O vakit görüşmek dilediğiyle. Unutmadan şunu da söylemek isterim, dostlar insanları kırmayın, yalnız bırakmayın. Size olan ümitlerini kaybederseniz tekrar geri gelmezler. Bu da bu şekilde bilinsin lütfen.