Mutlu bir yuva oluşturmak isterim

Mutlu bir yuva oluşturmak isterim Adana da ikamet ediyorum bir evlilik yaptım çocuğum yok temiz bir sayfa açmak isterim 1.75 uzunluğunda 70 kiloyum fabrikada çalışıyorum

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Adı: Ergün

Kent: Adana

Boy: 1.75

Kilo: 70

Çağdaş hali: Boşanmış

TANIŞMA MESAJI GÖNDERİN

selamın aleykum mutlu bir yuva oluşturmak isterim. Adana da ikamet ediyorum bir evlilik yaptım çocuğum yok temiz bir sayfa açmak isterim 1.75 uzunluğunda 70 kiloyum fabrikada çalışıyorum hayvan seven biriyim kendini bilen dinine bağlı hareketlerinde ölçülü niyeti ciddi bir hanımefendi ile tanışmak isterim.

Mutlu bir yuva kurmak istiyorum

Benzer Evlilik İlanları

Ciddi evlilik ve yuva oluşturmak isterim

Ciddi evlilik ve yuva oluşturmak isterim niyetim ciddi bir evlilik boş muhabbet değil. Yaşım 42 boyum 180 daha ilkin bir defa evlilik yaptım ve ayrıldım. Devamı »

Niyetim yuva oluşturmak Tanrı korkusu olan eş isterim

Niyetim yuva oluşturmak Tanrı korkusu olan eş isterim 43 yaşındayım aslen Trabzonluyum istanbul da büyüdüm evim üskudar da dünya mutfağı şef aşçısıyım gezim otelcilik mezunuyum. Devamı »

Evlilik yapmak yuva oluşturmak isterim Tanrı korkusu olan imanlı bir hanımefendi tercihim

Evlilik yapmak yuva oluşturmak isterim Tanrı korkusu olan imanlı bir hanımefendi tercihim ben Ankara dan Kazım yalçın yasım 41. esmer ela gözlüyüm 1.80 boy 80 kilo Devamı »

Tekrardan yuva oluşturmak isterim

Tekrardan yuva oluşturmak isterim yaşım 38 bir evlilik yaptım 7 yıl ilkin ayrıldım çocuğum yok ailemle beraber yaşıyorum Allahın izniyle yuvamı tekrardan oluşturmak isterim. İsim: Devamı »

Evlilik yapmak yuva oluşturmak hedefim

Evlilik yapmak yuva oluşturmak hedefim 36 yaşlarında 180 uzunluğunda 84 kiloda Kahve rengi saç göz rengim Fena alışkanlığım yok. Sakin sabırlı hayata pozitif mutlu bakan biriyim. Devamı »

Öğretmen bir beyle hayırlı yuva oluşturmak isterim

45 – 50 yaşlarında Öğretmen bir beyle hayırlı yuva oluşturmak isterim Ailemle yaşıyorum. Evlenip ayrildim. Bir tane çocuğum var. İsim: Yeşim Kent: İstanbul Kiminle yaşıyor: Devamı »

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*