LG RC90V9AV2W Kurutma Makinesi Özellikleri & Yorumları

Kurutma makinesi teknolojisinin en yenilikçi örneklerinden kabul edilen LG RC90V9AV2W, üstün performans, enerji verimliliği ve kullanım kolaylığı sağlayarak evinize şık bir dokunuş katıyor.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Dual Inverter teknolojisi ile donatılan bu makine, motorun hızını otomatikman ayarlayarak enerji tasarrufu sağlayarak kullanıcılarını mutlu etmeyi başarır.

LG RC90V9AV2W Özellikleri

Kapasite 9 kilogram
Boyut 600x690x850 mm
Program Sayısı 11
Uzaktan Kontrol Var
Ses Seviyesi 62 dB

LG RC90V9AV2W Kurutma Makinesi

LG RC90V9AV2W kurutma makinesi yalnız işlevsellik bakımından değil, güzel duyu açıdan da ön plana çıkmaktadır. Çağdaş ve minimalist bir görünüm elde eden tasarımı ve kompakt yapısı ile herhangi bir iç mekana muhteşem bir halde uyum sağlamasına destek verir.

İşte, LG RC90V9AV2W Kurutma Makinesi ile ilgili bütün detaylar;

LG RC90V9AV2W Dizayn

Çift Taraflı Kapak tasarımı ile üretilen LG RC90V9AV2W, kullanıcılara maksimum kullanım kolaylığı kazandırırken bununla beraber çağdaş görünümü de destek sağlar. Bu şekilde makineye basit bir halde ulaşmanız muhtemel olur. Böylelikle makinenin içini zahmetsizce doldurmanız sağlanabilir. Netice olarak, LG RC90V9AV2W kurutma makinesi, yenilikçi teknolojisi, çağdaş tasarımı ve kullanım kolaylığıyla işleri sizler için bitirmeyi başarır.

Bununla beraber temperli camı ile desteklenerek hem sağlamlık hem de zarif görünüm sağlamayı başaran LG RC90V9AV2W, çift filtresi ile kurutma performansının yüksek olmasına da katkı sunar. LED ekranı yardımıyla takip edilebilirliği artarken ayarlaması da büyük oranda kolaylaşır.

LG RC90V9AV2W

LG RC90V9AV2W Kapasite

LG RC90V9AV2W, 9 kilogramlık kurutma kapasitesi ile üretilmiştir. Geniş aileler ve minik evlerde kullanım bakımından büyük kolaylık sunan bu makine, kolay bir şekilde yükleyebilmeniz için çift yönlü kapak teknolojisi ile desteklenmektedir.

LG RC90V9AV2W Güvenlik

Su Boşaltma Var
Çocuk kilidi Var
Filtre Sensörü Var
Tambur Işığı Var
Su Sensörü Var

LG RC90V9AV2W, çocuk kilidi özelliği ile evlatların makineye erişimini engeller ve hem anne babalar hem de minikler için güvenilir bir kullanım sağlar.

Tambur ışığı ise tamburun içindeki çamaşırları daha iyi görmenize destek olarak çamaşırların tamamının kuruduğundan güvenilir olmanıza katkı sunar.

Su sensörü su seviyesinin algılanmasını sağlayarak suyun birikmesinin önüne geçer. Filtre sensörü ise filtrelerin temizliği hakkında uyarı verir ve filtrenin tıkanmasını engeller. Bu özellikler yardımıyla makinenizi haddinden fazla uzun süre güven içerisinde kullanmanız muhtemel olur.

Makinenin su boşaltma özelliği ise makinenin içerisinde biriken suyu boşaltarak güvenlik bakımından kullanıcılarını mutlu etmeyi başarır.

LG RC90V9AV2W Boyut ve Ağırlık

Yükseklik 850 mm
Genişlik 600 mm
Derinlik 690 mm
Ağırlık  

LG RC90V9AV2W; 850 mm yükseklik, 690 mm derinlik ve 600 mm genişlik ölçüleri yardımıyla kompakt bir yapı kazanmıştır. Standart dolaplara uyum sağlayabilen bu makinenin boyutları yardımıyla geniş bir kurutma kapasitesi bulunmaktadır.

LG RC90V9AV2W Teknik Özellikleri

 • 9 kilogram kurutma kapasitesi
 • Wifi ile uzaktan kontrol
 • Kompakt boyutlar
 • Otomatik Temizleme işlevi
 • DUAL Inverter Heat Pump teknolojisi
 • Düşük enerji tüketimi
 • 62 dB ses düzeyi
 • LG TginQ özelliği

LG RC90V9AV2W Enerji Tüketimi

Enerji Verimlilik Sınıfı A+++
Ses Seviyesi 62 dB

LG RC90V9AV2W A+++ enerji verimlilik sınıfı ile düşük enerji tüketimi yaparak üstün bir kurutma performansı gösterir. 62 dB ses düzeyi ile tasarlanan bu makine, sessiz çalışmasıyla da kullanıcılarının kalbini kazanmıştır. Bununla beraber aynı zamanda DUAL Inverter Heat Pump teknolojisi ise rakiplerinden ayrılmasını sağlayarak üstün performans ile kurutmanın keyfini çıkarmanıza imkan tanır.

LG RC90V9AV2W Programları ve Kullanımı

LG RC90V9AV2W

LG RC90V9AV2W kurutma makinesi ThinQ teknolojisi yardımıyla çamaşır makinesi ile üstün bir senkronizasyon seçeneği sunuyor.

Bununla beraber Wi-Fi bağlantısı yardımıyla, kurutma makinenizle etkileşim kurmanıza ve son yeniliklerden haberdar olmanıza destek oluyor. Smart Diagnosis özelliği de bulunan bu makine ile ihtimaller içinde problemleri hızlı bir şekilde teşhis ederek çözüm üretmeniz de muhtemel.

Bununla beraber Program Sonu Sesi ve Kalan Süre özellikleri de sizi kurutma işlemi süresince bilgilendiriyor. Bu şekilde siz yemeğinizi pişirirken veya film izlerken kurutma makinenizin durumunu takip etmeniz de muhtemel oluyor.

LG RC90V9AV2W, çamaşırlarınızı muhteşem bir halde kurutmak için birden çok kurutma programı sunuyor. 

 • Pamuklu
 • Karışık
 • Basit Program
 • Yorgan
 • Havlu
 • Alerji Programı
 • Süratli 30
 • Spor Giyim
 • Yünlü
 • Kırılgan
 • Askıda Kurutma
 • Soğuk Hava
 • Ilık
 • Program İndirme

Programları ile çamaşırlarınıza gerekmekte olan özeni vermeniz ve kullanımı kişiselleştirilebilir bir noktaya taşımanız da muhtemel oluyor.

LG RC90V9AV2W Yorumları

LG RC90V9AV2W

👤 *** ***: Kıyafetlerimi fazla süratli bir halde kurutuyor ve kırışıklık olmadan bitiriyor. Ek olarak fazla sessiz çalışıyor ve enerji tasarruflu. Bayıldım. Her insana öneri ederim.

👤 *** ***: Kullanışlı ve ergonomik. Birden çok programı var ve her türlü giysisi kurutabiliyorsunuz. Kolay bir şekilde temizleniyor ve kullanımı baya basit. Fazla mutlu kaldım.

👤 *** ***: “Kurutma makinesi hakikaten kaliteli ve sağlam malzemelerden yapılmış. Tasarımı da fazla şık ve çağdaş görünüyor. Hem fonksiyonel hem de güzel duyu açıdan mükemmel bir seçim yaptığımı düşünüyorum.

👤 *** ***: Kurutma makinesinin içi son derece geniş tüm makineyi alıyor. İşten kurtuluyorum. Bir de kıyafetlerim devamlı kırışıksız çıkıyor. Bu zamana kadar boşuna kendimi yormuşum. Her insana öneri ederim.

👤 *** ***: LG RC90V9AV2W kurutma makinesi muhteşem bir fiyat-performans ürünü diyebilirim. Kurutma işlemi de fazla süratli ve randımanlı. Yalnızca zamandan değil paradan da tutum ediyorum. Alın, aldırın.

👤 *** ***: Bilhassa kış mevsiminde, kıyafetlerin dışarıda kuruması olanaksız oluyor. Bu makineyle o denli rahatladım ki. Evinizde çamaşır kurusun diye oturamıyorduk. Bizim işimizi görmüş oldu. Alın teri dökenlere teşekkür ederim.

👤 *** ***: Kıyafetlerimi fazla çok kurutuyor ve kimi zaman de kırışıklıklara neden oluyor. Bu yüzden mutlu kalmadım. Kırışıklıklarla uğraşmaktan sıkıldım.

👤 *** ***: Kurutma makinesinin kapasitesi birazcık düşük. Bununla beraber, birtakım programlar son derece uzun sürüyor ve bundan dolayı enerji tüketimi yüksek olabiliyor. Beğenmedim.

Editör Yorumu

LG RC90V9AV2W

LG RC90V9AV2W ile çamaşır kurutmak eskisi kadar bunaltan ve uzun devam eden bir iş olmaktan çıkar. Geniş tamburu yardımıyla büyük öğeleri dahi kolay bir şekilde kurutmanız muhtemel olur. Bununla beraber aynı zamanda TurboWash 360 teknolojisi yardımıyla çamaşırlarınız her daim temiz kalırken süratli bir halde kurur.

Eco Hybrid teknolojisi, enerji tasarrufu yapmanıza ve çevreye katkıda bulunmanıza destek verir. Allergy Care özelliği ise alerjik rahatsızlığı olanlar için ideal bir seçenek oluşturur. Bu şekilde alerjenlerden arındırılan çamaşırlarınızı güven içerisinde kullanmanız sağlanır.

LG RC90V9AV2W, kullanımı basit dokunmatik ekranı ve basit arayüzü ile kullanıcı dostu bir kurutma makinesidir. 

Netice olarak LG RC90V9AV2W, hem kullanışlı hem de çevre dostu bir seçenek olsa bile fiyatı birazcık yüksek olabilir fakat uzaktan kontrol de dahil bütün özellikleri düşünüldüğünde katiyen buna kıymet! 

Bu bölümde LG RC90V9AV2W kurutma makinesi hakkında merak edilenlere yanıt vereceğiz. 

LG RC90V9AV2W kurutma kapasitesi ne kadar?

LG RC90V9AV2W kurutma makinesi 9 kilogram’a kadar çamaşır kurutma kapasitesine sahiptir. Bu şekilde işlerinizi süratli ve ergonomik bir halde tamamlamanıza imkan tanır.

LG RC90V9AV2W ses düzeyi nedir?

LG RC90V9AV2W kurutma makinesi 62 desibel ses seviyesinde çalışırak kullanıcılarını rahatsız etmez.

LG RC90V9AV2W ThinQ özelliği nedir?

ThinQ özelliği ile üretilen LG RC90V9AV2W kurutma makinesi, çamaşır makinesi ile senkronize edilerek kullanım bakımından büyük kolaylık sağlar. Böylelikle hem yıkama hem de kurutma işleminin takip edilmesi ve yönetilmesi de muhtemel olur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*