LG DFC512FP Özellikleri ve Yorumları

Evinizde bulaşık yıkamaktan bıktıysanız LG DFC512FP bulaşık makinesi tam da size gore bir tercih! Bu aygıt, evimizdeki bulaşıklarınızı temizlemek için kuvvetli bir performans sunarken basit bulaşık makinelerinde bulunan problemleri sizden uzak tutarak evimizdeki bulaşıklarınızı yıkamak için ihtiyacınız olan bütün özellikleri ayağınıza getirir. Hazırsanız bu üstün teknolojiye sahip bulaşık makinesi ile ilgili detaylara bir göz atalım.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

LG DFC512FP Özellikleri

Kapasite 14
Ağırlık 55.4 kilo
Program Sayısı 3
Uzaktan Denetim Var
Ses Seviyesi 46 dB
Tür Solo

LG DFC512FP Bulaşık Makinesi

LG DFC512FP bulaşık makinesi; geniş iç hacmi, sessiz emek vermesi ve üstün performansı ile dikkat çeken bir modeldir. Basit kullanım olanağı ile ön plana çıkan bu makine, enerji tüketimi noktasında da kullanıcı dostu yapısıyla bulaşık makinesini işlevsel bir noktaya taşır.

İşte, LG DFC512FP Bulaşık Makinesi ile ilgili bütün detaylar;

LG DFC512FP Tasarım

LG DFC512FP bulaşık makinesi, Quad Washözelliği yardımıyla bulaşıkların dört yönde yıkanmasını sağlayarak en sıkıntılı lekeleri dahi kolay bir şekilde çıkarmayı başarır. EasyRack Plus özelliği yardımıyla bulaşık makinesinin içini rahat bir halde düzenlemenize destek sunar.

Sessiz ve rahat bir kullanım elde eden bu makine gürültüyü minimumda tutarak rahatınızı bozmadan çalışır. DualZone Wash özelliğinin desteğiyle de değişik tipteki bulaşıkların ayrı bölümlerde yıkanabilmesini sağlayarak hem daha hijyenik bir yıkama hem de kişiselleştirilebilir kullanım sunar. İşlevsel paneli ve şık görüntüsü ile evinize çağdaş bir hava katmayı başarır.

Sepetlerin yüksekliği ayarlanabilir biçimi ile kullanıcılarına büyük kolaylık sağlar.

LG DFC512FP

LG DFC512FP Kapasite

LG DFC512FP bulaşık makinesi, 14 kişilik yıkama kapasitesi ile tasarlanmıştır. Büyük aile yemeklerinde dahi bütün bulaşığın tek seferde ortadan kaldırılmasına destek sunar. Hem de hem hazırlık hem de pişirme sonrası sürelerde çıkan bütün bulaşıkları yerleştirmenize de imkan tanır.

LG DFC512FP

LG DFC512FP Güvenlik

AquaStop Var
Su Emniyeti Var

LG DFC512FP bulaşık makinesi, su taşma riskini önleyen Aqua Stop özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Bu özellik yardımıyla taşma olduğu anda su akışı otomatikman durdurularak evinizin ve sizin güvenliğiniz sağlanır. 

Akıllı Teşhis özelliği ise bulaşık makinesinde oluşabilecek herhangi bir arızanın kaynağını tespit ederek size bildirir. Bu şekilde, teknik destek ekibine başvurmadan öncesinde probleminin kaynağını öğrenmeniz ve çözümü için lüzumlu adımları atmanız muhtemel olur.

LG DFC512FP Boyut

Yükseklik 850 mm
Genişlik 600 mm
Derinlik 600 mm

LG DFC512FP bulaşık makinesi; 850 mm yüksekliği, 600 mm genişliği ve 600 mm derinliği ile standart mutfak dolaplarına tam uyum sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Bu şekilde her türlü mutfakta arzu ettiğiniz benzeri kullanmanız muhtemel olur.

LG DFC512FP Teknik Özellikleri

  • 14 kişilik kapasite
  • Sessiz emek verme olanağı
  • Inverter DD motor gücü
  • DualZone Wash yıkama teknolojisi 
  • Turbo program ile süratli yıkama özelliği
  • Ayarlanabilir sepet esnekliği 
  • Düşük enerji tüketimi 
  • Uzaktan denetim olanağı

LG DFC512FP Enerji Tüketimi

Enerji Verimlilik Sınıfı E
Eko Programda Su Tüketimi 9.6 L
Ses Seviyesi 46 dB
Ses Seviyesi Sınıfı B

LG DFC512FP Bulaşık makinesi, E  enerji verimlilik sınıfına üyedir. Enerji tüketimi noktasında tasarruflu bir performans sergileyen bu bulaşık makinesi, Eko programda yalnızca 9.6 litre su tüketir.

Sessiz emek verme özelliği ile de dikkat çeken makine, yalnızca 46 dB ses seviyesi ile kullanıcılarını mutlu etmeyi başarır. Böylelikle bulaşık makinesinin emek vermesi esnasında evinizde huzur bozucu bir gürültü oluşmaz.

LG DFC512FP Uzaktan Denetim

LG DFC512FP Bulaşık makinesi, uygulaması yardımıyla uzaktan denetim edilebilen bir aygıt olarak tasarlanmıştır. Bu şekilde herhangi bir yerden bulaşık makinenizi denetim edebilir, yeni programlar indirebilir ve kişiselleştirilmiş ayarlarınızı arzu ettiğiniz benzeri yapabilirsiniz.

Makinenin temizliği için hatırlatıcı özelliği ile her 30 emek verme döngüsünde bir makinenizi temizlemeniz icap ettiğini size bildirerek hijyen noktasında sizi mutlu eder.

 Smart Diagnosis de uzaktan kontrolünüzü daha basit hale getirerek bir problemle karşılaştığınızda, akıllı telefon uygulamanızdaki kendiliğinden teşhis özelliğini kullanarak soruna basit bir çözüm bulabilmenize destek sunar.

LG DFC512FP

LG DFC512FP Kullanıcı Yorumları

LG DFC512FP

👤 *** ***: Temiz yıkıyor, kullanımı ergonomik. Öneri ederim.

👤 *** ***: Lg kalitesi kendini belli ediyor. Fazla mutlu kaldım. Yıkması mükemmel.

👤 *** ***: Bulaşık makinesi mükemmel. Emek vermesi iyi ve performansı yüksek, sevmiş olarak kullanıyorum.

👤 *** ***: Enerji tüketimi hakikaten fazla fazla azca. Programları kullanışlı ve kafi, fazla mutlu kaldık.

👤 *** ***: Görüntüsüne aslına bakarsanız bayılarak almıştım. Dokunmatik paneli mükemmel olmuş. Öneri ederim her insana.

👤 *** ***: Önceki makinemden sonrasında ilaç benzeri geldi. Ne bir iz ne bir kir bırakıyor. Çok fazla beğendim. LG gene aynı kalitede, mükemmel.

👤 *** ***: Yıkama kötü değil fakat kurutma başarısız. Bulaşıklar devamlı ıslak kalıyor. Bahsedilmiş olduğu kadar sessiz bir makine değil, fakat fazla sesli de sayılmaz. dokunmatiklere tezgahta bir iş yaparken yaslanıp yanlışlıkla makineyi durdurabiliyorsunuz arada.

👤 *** ***: Enerjiyi fazla tüketiyor bence, sesi de hem çok hem de lüzumsuz çıkıyor. Beğenmedim doğru söylemek gerekirse.

Nihai Kararımız

LG DFC512FP

İlk Başta, 14 kişilik yıkama kapasitesi yardımıyla büyük aileler için ideal bir seçim olan LG DFC512FP, ek olarak, Quad Wash özelliğiyle bulaşıkların tamamının eşit bir halde temizlenmesine destek sunar.

EasyRack Plus özelliği yardımıyla bulaşıkları kolay bir şekilde yerleştirmenize imkan tanır ve DualZone Wash ise değişik ısı ve tazyik ayarları ile kırılgan cam ürünlerden, ağır tencerelere kadar her türlü bulaşığı temizleyebilir.

Bunun bununla beraber, Turbo Cycle, yıkama süresini yarı yarıya azaltarak zamandan tutum olanağı sunar. Inverter DD teknolojisi ile sessiz emek vermesi ise büyük bir artı.

Aqua Stop, su taşma emniyeti sağlayarak evinizde ihtimaller içinde bir su baskını riskini de engeller. Ek olarak Smart Diagnosis özelliği yardımıyla cihazda bir mesele olduğu zaman, telefonla teknik destek alarak probleminin kaynağını hızlı bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Netice olarak, LG DFC512FP bulaşık makinesi hem performans hem de tasarım bakımından fazla iyi bir seçim.

Bu bölümde LG DFC512FP bulaşık makinesi hakkında merak edilenlere yanıt vereceğiz. 

LG DFC512FP bulaşık makinesi kaç kişilik yıkama kapasitesine sahip?

LG DFC512FP bulaşık makinesi, 14 kişilik yıkama kapasitesine sahiptir. Bu şekilde, büyük aileler yada yemeklerde konuk ağırlayanlar için ideal bir seçenektir.

LG DFC512FP bulaşık makinesi hangi özelliklere sahip?

LG DFC512FP bulaşık makinesi, Quad Wash, EasyRack Plus, Less Noise, DualZone Wash, Turbo Cycle ve Inverter DD özellikleri ile donatılmıştır. Bu özellikler, daha tesirli bir yıkama deneyimi sunar ve enerji tasarrufu sağlar.

LG DFC512FP bulaşık makinesinde teknik bir mesele yaşadığımda ne yapmalıyım?

LG DFC512FP bulaşık makinesi, Smart Diagnosis/ Akıllı Teşhis özelliği ile donatılmıştır. Bu özellik yardımıyla, makinedeki herhangi bir arıza durumunda, aygıt probleminin kaynağını tespit ederek size bildirir. Bu şekilde, teknik destek ekibine başvurmadan öncesinde probleminin kaynağını öğrenebilir ve çözümü için lüzumlu adımları atabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*