Kuruluş Osman 116. Bölüm ATV 1 Mart Çarşamba Yeni Bölüm İzle.. – Muhabir

Kurum Osman 116. Bölüm ATV 1 Mart Çarşamba Yeni Bölüm İzle.. ATV’de ilk bölümüyle ekranlara gelen ve fazla sevilen Kurum Osman adlı  dizi Her hafta Çarşamba günleri 20.00’da ATV ekranlarında İzleyicileri ile buluşuyor! Kurum Osman Dizisi bugün 1 Mart 20.00’da 116. kısmı ile seyircileri ile buluşacak.. Başrolünde Burak Özçivit, Yıldız Davet Atiksoy, Seda Yıldız, Özge Törer, Rüzgar Aksoy, Davet Şensoy, Yiğit Uçan, Güvenli Gürsoy, Burak Alp Yenilmez, Miray Akar gibi pek çok isim bulunan dizi ilk bölümünün yayınlanmasıyla büyük izleyici kitlesine ulaştı. Merakla beklenen yeni sezonda Yalnız Kurt dizisinde bugün 116. bölümde neler olacak? Dizinin 116. bölüm fragmanı izle! Kurum Osman 116. Bölüm ATV 1 Mart Çarşamba Yeni Bölüm İzle..

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kuruluş Osman 116. Bölüm ATV 1 Mart Çarşamba Yeni Bölüm İzle..

Kuruluş Osman 116. Bölüm 1. Fragmanı İzlemek İçin Tıkla..

Kuruluş Osman Dizisinde Son Bölümde Ne Yaşandı? 115. Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıkla..

Kurum Osman Dizisinde Son Bölümde Ne Yaşandı? 115. Bölüm Tek Parça İzlemek İçin Tıkla..

Kurum Osman Dizi Mevzusu Nedir?

Obasını, Yenişehir’e taşıyan Osman Bey, bu şehirde kuracağı devletin temellerini atacaktır. Bu uğurda atılan adımlardan biri ‘divan’ oluşturmak olacaktır. Artık sorun anında toplanan ‘toy’ geride kalmıştır. Osman Bey, Bey’leri ile ‘divan’ kuracak burada istişarelerde bulunacaktır. Fakat bu ‘divan’ bununla birlikte, Osman Bey’i içeriden zayıflatmak isteyen dost görünen düşmanlar için kendilerini gösterme alanı olacaktır. Osman Bey devlet kurma hedefi ile büyüdükçe, daha büyük düşmanlarla mücadele etmek mecburiyetinde kalacaktır. İçeride dost gibi görünen düşmanla mücadele eden Osman Bey, dışarıda Bizans ile bir mücadele içerisine girecektir. Osman Bey, hedefini koymuştur, Bursa ve İznik’in yolunu açacak olan Marmara Hisarı’nın kurtarılışı!

Kurum Osman Dizi Oyuncuları Kimdir?

Kurum Oman Dizisinde Burak Özçivit, Yıldız Davet Atiksoy, Seda Yıldız, Hakan Yılmaz , Özge Törer, Rüzgar Aksoy, Davet Şensoy, Yiğit Uçan, Deniz Hamzaoğlu, Nihat Altınkaya, İpek Karapınar, Güvenli Gürsoy, Berk Erçer , Almıla Uluer Atabeyoğlu, Kaan Yalçın, Burç Kümbetlioğlu, Abidin Yerebakan, Açelya Özcan, Taha Baran Özbek, Begüm Çağla Taşkın, Fatih Ayhan (Baysungur), Burak Alp Yenilmez, Miray Akay, Caner Nalbantoğlu, Aybars Kartal Özson, Yaman Balcı, Cemre Demircan, Noyan Üzer gibi pek çok başarıya ulaşmış oyuncu yer almıştır.

Kuruluş Osman 116. Bölüm ATV 1 Mart Çarşamba Yeni Bölüm İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*