Konya Bayan Arkadaş

Konyalı Türbanlı Dul Bayanların İnternet Sitesi
Konyalı Türbanlı Dul Bayanların İnternet Sitesi

Konya’ da Yaşıyorum Mutluluğu Arayan Ve Yeniden Yuva Kurmak İsteyen Bir Bayanım

Merhaba. Herkese mutlu güzel günler dilerim. Benim adım Funda. Yaşım 30 Konya’ da yaşıyorum ve daha önce 1 evlilik yaptım ve bu evliliğimden hiç çocuğum olmadı bu evliliği yapmamın sebeplerinden biri aslında biraz da ailemin evinden kurtulmaktır tabii ki de eski eşimi kullanmadım onunla gerçekten onu severek evlendim. Başlarda ailemin evlendiğimde haberi bile yoktu sonraları anneme evlendiğini söyleyerek öğrenmelerini istedim evlendikten sonra söyledim çünkü evlendikten sonra beni ayırma şansları yoktu tabi bütün bunları eski eşime de anlattım ona öyle hiç bir şeyi bilmeden çekmedim yanıma her şeyi biliyordu yine de kabul etti. Bir kaç yıllık evliliğimi oldu çok uzun sürmedi evliliğimiz her şey güzeldi o da ben de çalışıyorduk iş yerimize yakın bir yerden ev tutmuştu mutluyduk ama pek bir düzenimiz yoktu. Vardiyalı çalışıyorduk o ev de olduğunda ben olmuyordum ben olduğumda o o yüzden hafta sonları hariç birbirimize pek bir şey paylaşamıyorduk ev de yemek pişmiyordu böyle şeyler bana kalırsa önemli ben zamanım olduğu sürece yemekte yapıyor evi de temizliyordum ama iş yerinde gece gündüz vardiyalı bir şekilde çalıştığım için yoruluyor ve bazen bazı şeyleri yapamıyordum. Eski kocam bundan bazen şikayet etse de pekte önemli olmadığını. Düşünüyordum çünkü elimden gelen bir şey yoktu para ihtiyacımız vardı. 

Gel zaman git zaman kocam benden uzaklaşmaya başladı iş çıkış saatinden çok daha geç saatler de eve gelmeye başladı bir şey olduğunu düşündüm ama güvendiğim için bir kaç kere düşüncelerimi geçiştirdim. Çünkü evliliğimin bozulmasını istemiyordum ama her şey daha kötüye gitmeye başladı eve geç gelmeler hafta sonu gitmeler falan iyice bozuldu her şey gittiği yerleri söylerken de  ne diyeceğini bilmemesi beni daha da şüphelendirdi. Bir gün işteyken Eski kocamı bir kaç kere aradım ama telefonlarını açmıyordu cevap vermiyordu bana hatta bir zaman sonra telefonunu kapattı ben de ona bir şey mi oldu diye merak ederek işten çıktım ve taksiye binerek eve geldim ama ev de yoktu bende sokakta onun gelmesini beklemeye başladım belli bir saat sonra geldi.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Yan komşumuz vardı bir bayan aynı araba da beraberlerdi ses çıkarmadım. Sonradan kendisine onu gördüğümü söyledim kendini açıklamaya çalıştı açıklama yapmamasını söyledim. Ve bu işi daha fazla uzatmadan boşanma davası açarak onla olan yollarımı ayırdım. Bir insan neden her şey güzelken var olan mutlu bir yuvayı yıkar bilmiyorum ben ayakları üzerinde durabilen bir insanım ama ayaklarım üzerinde dururken de yanımda biriyle birlikte durmak istiyorum evlenmek mutlu olmak ve çocuk sahibi olmak istiyorum benimle birlikte bu mutluluğu paylaşmak isteyen evlenmek çocuk sahibi olmak ve arkalarında güçlü bir kadının bulunmasını isteyen bir beyle tanışıp konuşup eğer anlaşırsak evlenerek bir yuva kurmak istiyorum 30-40 yaş arası beyler olursa çok daha iyi olur benden büyük olabilir ama çok da büyük olmasın çünkü bazı şeyleri paylaşırken enerji gerekir ve bu enerjinin olacağı genç Beylerle konuşmak daha iyi olur yapmanız gereken tek şey mesaj bırakmak olacaktır mesajınızı bırakın ve ufuktaki aşka yelken açalım. 

Konyalı Türbanlı Dul Bayanların İnternet Sitesi
Konyalı Türbanlı Dul Bayanların İnternet Sitesi

İsim : Funda

Yaş : 30

Boy : 158

Kilo : 52

Sigara : Var

Alkol : Var

Yaşadığı yer : Konya

Konya’ da Yaşayan Dul Bayanlarla Tanışma

Türkiye’nin en güncel arkadaşlık sitesi olan Sesli Harita siz kullanıcılarımıza. Türkiye’nin birçok yerinde bulunan genç bekar dul bayanlarla konuşma ve tanışma fırsatı sunuyoruz. Eğer siz de geçmişte yaşamış olduğunuz evliliklerden bir verim alamadıysanız, mutlu olamadıysanız ve mutluluğu arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Konya’ da Yaşayan ve evlenmek isteyen bir çok dul bayan var siz de tekrar bir yuva kurmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey size uyan bir ilana mesaj bırakmak olacaktır. Bırakmış olduğunuz mesaja gelecek olan cevapla daha iyi bir yol çizebilirsiniz.

Konyalı Bayanlarla Mutluluğu Yakalamak

Mutluluk size değil siz mutluluğa bir adım atın ve bundan çekinmeyin mesajınızı bıraktıktan sonra konuşmanızı samimiyeti ve karşınızdaki kişiyi etkilemenizle Facebook, WhatsApp, İnstagram gibi haberleşme ve sosyal medya hesaplarını birbirinize verip konuşmanızı daha üst seviyeye taşıyıp daha iyi bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Her şey sizin elinizde mutluluğa sahip olmakta öyle yapmanız gereken tek şey bir mesaj atmak gerisi gelecektir. 

Eğer ki mutluluğu yakalamak istiyorsanız bu hiçte zor değil. Sadece Konyalı bayanların ilanlarına bir göz atıp size uygun eş veya sevgili adayına bir mesaj bırakmanız yeterli. Bırakın gerisini hayat halletsin.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*