Koç Kadını Başak Erkeği Cinsellik Uyumu | Cinsel Sohbet

Koç bayanı ve Başak erkeği çifti en uyumlu burçlardan birisidir. Bu ikilinin birbirlerine karşı anında bir çekimi vardır, sadece bu sonsuza kadar süreceği manasına gelmez. Başak erkeği mükemmeliyetçidir, bu nedenle partnerinin her yönden muhteşem olmasını bekleyecektir. Akıllı, samimi ve şefkatli birini ister. Bu ilişkide problemlere niçin olabilir bu sebeple Koç bayanı asla kimse veya hiçbir şey tarafınca denetim edilmek istemez. Hiçbir şeyi doğru yapamadığını hissettiğinde güvensizleşir bu sebeple onun gözünde de her şeyin muhteşem olması beklenir!

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Koç burcu bayanı ve Başak burcu erkeği uyumu

koç kadını başak erkeği

koç bayanı başak erkeği

Koç ve Başak fazlaca değişik iki burçtur, sadece aralarındaki ilişki mükemmel olabilir. Koç bayanı bağımsız ve iradeli olmasıyla bilinirken, Başak erkeği daha çekingen ve analitiktir. Bu özellikler ilk bakışta birbirlerini iyi tamamlamayacakmış benzer biçimde görünebilir, sadece kişiliklerine daha derinlemesine bakarsanız ortak paylaştıkları fazlaca şey bulunduğunu görürsünüz.

Bu eşleşmeye bakarken göz önünde bulundurulması ihtiyaç duyulan ilk şey, her iki burcun da düzeni sevmesidir. Yalnız değişik yönlerden gelirler. Bir Koç bayanı her şeyin kendi istediği benzer biçimde ve vaktinde (belkide bir ihtimal daha ilkin) yapılmasını isterken, bir Başak erkeği düzeni sever bu sebeple bu ona işten çıkmadan veya okulda/işte/vb. geçirdiği uzun bir günün peşinden eve gitmeden ilkin her şeyin muntazam bir halde halledildiğini bilmenin huzurunu verir. Her iki burç da en mühim şey söz mevzusu olduğu zaman benzer değerleri paylaşır: aile her şeyden ilkin gelir!

Uyumluluk ve ilişki potansiyeli

Koç bayanı ve Başak erkeği uyumlu bir eş olmak için fazlaca fazla potansiyele haizdir. Koç bayanı fiil gezegeni Mars tarafınca yönetilirken, Başak erkeği Merkür tarafınca yönetilir, bu da harekete geçmeden ilkin düşündüğü manasına gelir. Yaklaşımlarındaki bu farklılık birbirlerinden öğrenmelerini ve beraber büyümelerini elde edecektir.

Koç hanımının Ateşli Azgın enerjisi, kariyerinde yada iş projelerinde risk alması için ona esin verecektir. Sadece, coşkusuyla onu bunaltmamaya çalışmalıdır, aksi takdirde onu başarıya doğru teşvik etmek yerine itebilir! Başak erkeğinin işlerin iyi mi yapılması gerektiği mevzusunda mükemmel fikirleri vardır sadece uygulama zamanı vardığında kendine itimatı yoktur. Partneriniz düşüncelerini siz de dahil olmak suretiyle başkalarıyla paylaşmaktan çekiniyorsa bu durum problemlere niçin olabilir!

İletişim, uzlaşma ve ayarlamalar

koç kadını başak erkeği uyumu

koç bayanı başak erkeği uyumu

İletişim, uzlaşma ve ayarlamalar Koç bayanı ve Başak erkeği içinde başarıya ulaşmış bir birlikteliğin anahtarlarıdır. Değişik kişiliklere sahiptirler ve birbirlerinden fazlaca şey öğrenebilirler. Koç bayanı enerjik, korkusuz ve kendine güvenirken, Başak erkeği analitik, organize ve detaylara odaklanır.

Koç hanımının partnerine karşı ne kadar sabırlı olması icap ettiğini öğrenmesi gerekmektedir bu sebeple kimi zaman onun söyleyeceklerine ilgisiz görünebilir veya onun adına gösterdiği çabalara yeterince takdir göstermeyebilir. Öte taraftan, bir şeyler planlandığı benzer biçimde gitmediğinde bir çok Başak’ın yapmış olduğu benzer biçimde devamlı her mevzuda inatçı olmak yerine, her iki taraf da bu mevzuda açıkça yazışma kurmaya istekli olsaydı kolayca çözülebilecek minik şeyler üstünde stres yapmaması önemlidir. Bu da çoğu zaman birbirleri arasındaki hatları açık tutmaya çalışmayan çiftler içinde tartışmalara neden olur.

Böylelikle sonrasında ilişki bakımından duygusal / cinsel olarak beraber olan iki şahıs arasındaki yazışma eksikliği sebebiyle işler dağılmaya başladığında hiçbir şey yanlış anlaşılmaz. Bilhassa evlilikten sonrasında eşlerin her şeyden daha yakın {arkadaş} oldukları ve bu yüzden bir çok insanoğlunun arada bir sevdiklerinden uzak kalmaya gereksinim duymasına karşın dönemin %100’ünde birbirlerine güvenmeleri gerektiği durumlarda – bilhassa de senenin 365 günü 7/24 yanlarında olmak ne ruhsal olarak ne de fizyolojik olarak sıhhatli olmadığından – fizyolojik etkileşim her iki tarafın da birbirlerini her gün karşı karşıya görmeden aylar süresince zihinsel ve duygusal olarak dengede kalmasına destek sunar.

Eşler arasındaki yazışma eksikliği sebebiyle ayrılık gerçekleştikten birkaç saat sonrasında birtakım insanları çılgına çevirebilir. İşte tam bu çılgınlık anında bir araya gelmek ve yatak odasına geçmek mükemmel bir düşünce olabilir. Bir adım sonrası: big bang!

Birbirlerinden öğrenebilirler.

koç kadını başak erkeği cinsellik uyumu

koç bayanı başak erkeği cinsellik uyumu

Koç bayanı Ateşli Azgın kişiliğiyle, Başak erkeği ise titiz ve detaycı olmasıyla bilinir sadece bu ikili birden fazla yönden uyumludur. Her mevzuda aynı fikirde olmayabilirler, sadece bu gerektiğinde uzlaşamayacakları manasına gelmez. Koç bayanı kimi zaman kabuğunu kırmasına destek olabilecek birine gereksinim duyarken, Başak erkeği işlerine fazlaca fazla kapıldıklarında yada kendilerini fazlaca fazla düşünmeye başladıklarında onları iyi mi yönetim edeceğini bilen birine gereksinim duyacaktır!

Netice olarak, Koç bayanı ve Başak erkeği uyumu iyi bir eşleşmedir. Hem hayatta hem yatakta birbirlerinden fazlaca şeyler öğrenebilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*