Koç Erkeği Terazi Kadını Cinsellik Uyumu | Cinsel Sohbet

Terazi hanımı, bununla beraber cinsel bir partner olan Koç erkeği için muhteşem bir partnerdir. Terazi hanımı iyi bir seçim olabilir bundan dolayı partnerini iyi mi doygunluk edeceğini bilir ve bunu yapmak için yeni şeyler deneyecektir. Koç erkeği kendisiyle cinsellik yapmak isteyen herhangi bir hanımla mutlu olacak olsa bile, Terazi hanımının geçmişte öteki bayanların yapmış olabileceği şeklinde ilişkilerinden bu denli acele vazgeçmediğini görebilir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Hanım Terazi burcu ise;

Koç Erkeği Terazi Kadını Cinsellik Uyumu

Koç Erkeği Terazi Hanımı Cinsellik Uyumu

Koç burcu erkeği ve Terazi burcu hanımı sosyalleşme mevzusunda oldukça uyumludur. Hanım bir Terazi burcudur, bu nedenle toplumsal durumlarda oldukça iyidir ve partnerini iyi mi mutlu edeceğini bilir. Ona güvenilir olan pek çok arkadaşı vardır, sadece kimi zaman onu anlamazlar bundan dolayı onlar için oldukça sık düşünce değiştirir.

Koç erkeği partnerinin çekici olmasından, mükemmel bir yoldam anlayışına haiz olmasından ve onu yatakta iyi mi mutlu edeceğini bilmesinden hoşlanır. Ailesiyle zaman geçirmeyi sever bundan dolayı onlara en oldukça gerekseme işittiği anda daima onun yanındadırlar!

Bölüm: Adam Koç burcudur.

Koç burcu erkeği toplumsal bir burçtur. Ona güvenilir pek çok arkadaşı vardır ve yardımlarına gerekseme duyduğunda yardımına koşmaktan mutluluk duyarlar. Koç burcu erkeği, erkeksi enerjisi ve onlara saygı ve haysiyetle davranması sebebiyle hanımefendileri kendine çeker.

Koç erkeği, Mars (cenk gezegeni) tarafınca yönetilmesinden meydana gelen büyük bir cesaret ve kararlılığa haizdir. Rekabeti ve meydan okumaları sever; bunlar ona kendine itimat vermenin bununla beraber yaşadığını hissettirir!

Bu iki insan beraber zaman geçirmekten mutluluk duyacaktır.

Bu iki insan pek çok ilgi alanını paylaştıkları için beraber zaman geçirmekten mutlu olacaklardır. Her ikisi de sosyaldir, yeni insanlarla tanışmayı ve dostlarıyla eğlenmeyi severler. Ek olarak sanat, müzik ve spor mevzularında da benzer ilgi alanlarına sahiptirler.

Benzer ilgi alanlarına sahipler.

Hem Koç erkeği hem de Terazi hanımı sosyaldir, bu yüzden benzer ilgi alanlarına haiz olacaklardır. Terazi hanımı, daha etken ve enerjik olan Koç erkeğine nazaran daha sosyaldir. İkisi de yeni insanlarla tanışmayı ve dostlarıyla eğlenmeyi sever.

Her ikisi de yeni insanlarla tanışmayı sever.

Koç ve Terazi cinsel açıdan uyumludur. İkisi de yeni insanlarla tanışmayı sever, bu nedenle beraber olduklarında mükemmel zaman geçirebilirler. Ek olarak dostlarıyla eğlenmeyi de severler, bu da birlikteliğin her ikisi için de keyifli olacağı manasına gelir.

Koç burcu erkeği ve Terazi burcu hanımı: İkiniz de yeni insanlarla tanışmayı ve arkadaşlarınızla eğlenmeyi seviyorsunuz, bu nedenle bu ikisi beraber olduklarında mükemmel vakit geçirebilirler!

Çıkarım: Bu iki burç cinsel olarak uyumludur

Koç Erkeği Terazi Kadını Cinsellik Uyumu nasıldır

Koç Erkeği Terazi Hanımı Cinsellik Uyumu nasıldır

Terazi hanımı oldukça seksi bir bayan, Koç erkeği ise oldukça seksi bir adamdır. Bu iki burç eğlenmeyi ve yaşamdan zevk almayı sever. Her ikisi de ilişkilerinin coşku verici ve tutkulu olmasını ister.

Netice

Terazi hanımı ve Koç erkeğinin pek oldukça ortak noktası vardır, sadece birtakım yönlerden farklıdırlar. Terazi hanımı daha sosyaldir ve yeni insanlarla tanışmayı sever, Koç erkeği ise daha etken ve enerjiktir. İkisi de beraber zaman geçirmeyi sever bundan dolayı pek çok ilgi alanını ve tutkuyu paylaşırlar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*