Koç Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu | Cinsel Sohbet

Koç erkeği ve Başak bayanı cinsel açıdan oldukca uyumludur. İlişki tutku ve romantizmle dolu olacaktır, sadece bununla beraber her iki partnerin de büyük bir sabır göstermesini gerektirir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Cinsel açıdan Koç erkeği ve Başak bayanı mükemmel bir ekip oluşturur.

Koç Erkeği Başak Kadını

Koç Erkeği Başak Hanımı

Koç erkeği ve Başak bayanı cinsel açıdan mükemmel bir ekip oluştururlar. Koç erkeği naturel bir aktördür ve yatakta iyi mi etkisinde bırakan bir şov sergileyeceğini bilir. Sert ve tutkulu olabilir fakat gerektiğinde nazik ve duygusal de olabilir.

Başak bayanı baştan çıkarma hareketleri sahnelemekten hoşlanır. Cinsellik yada ön sevişme ile ilerlemeden ilkin her şeyin muhteşem olduğundan güvenli olmak ister. Cinsellik esnasında oldukca duygusaldır, bu yüzden ortamda herhangi negatif bir hava var ise – bu kendisinden gelse bile – cinsel ilişki esnasında Tamamıyla zevk alma kabiliyetini etkileyecektir.

Koç erkeğinin kuvvetli bir cinsel dürtüsü vardır.

Koç erkeği oldukca tutkuludur ve Başak bayanı bunu takdir eder. Maceracıdır ve risk almaktan korkmaz, bu da onu davranışlarında ölçülü, ergonomik Başak bayanı için iyi bir eş statüsündedir. Koç erkeğinin kuvvetli, baskın ve etkili bir cinsel dürtüsü vardır.

Başak burcu bayanı oldukca duygusaldır.

Koç Erkeği Başak Kadını Uyumu

Koç Erkeği Başak Hanımı Uyumu

Başak bayanı oldukca duygusaldır. Bu onu başkalarının duygularına karşı oldukca duyarlı ve iyi yürekli yapar. Elinden geldiğince yardım etmeyi sever, bu da ona ihtiyacınız olduğu zaman devamlı yanınızda olacağı manasına gelir.

Başak bayanı ek olarak kuvvetli bir sadakat ve bağlılık duygusuna haizdir, bu da onu yaşam için ideal bir ortak yapar bundan dolayı ikinizin arasına hiçbir şeyin girmesine izin vermez! Şayet güvenilir ve vefakâr birini istiyorsanız, o süre bu kız tam size gore!

Başak bayanı baştan çıkarmayı sever.

Koç Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu Nasıldır

Koç Erkeği Başak Hanımı Cinsellik Uyumu Nasıldır

Başak bayanı baştan çıkarmak suretiyle sevişme davranışları sahnelemekten hoşlanırken, Koç erkeği daha oldukca bir kâşif ve naturel bir oyuncudur. Hanım kontrolde olmayı sever ve partnerinden devamlı ilgi ister. Oldukca duygusaldır ve yatakta da oldukca talepkâr olabilir.

Yeni şeyler denemekten hoşlanmaz. Yalnız en oldukca sevilmiş olduğu kişiyle, şu demek oluyor ki sizinle eğlenmek ister! Öte taraftan, mevzu cinsellik olduğu zaman maceraperestsiniz bundan dolayı yeni biriyle her cinsellik yaptığınızda yeni şeyler denemeyi seviyorsunuz. Bu sebepten dolayı bu kombinasyon sonuçta işe yaramayabilir!

Çıkarımlarımız

Koç Erkeği Başak Kadını Cinsellik Uyumu

Koç Erkeği Başak Hanımı Cinsellik Uyumu

Koç burcu erkeği doğuştan liderdir ve kendisine ne yapacağının söylenmesinden hoşlanmaz. Özgür hissetmeyi sever, bu sebepten ona ne süre nasıl sonuçlanacağını anlatmaya başlarsanız, oldukca acele sinirlenecektir. Sizinle birkaç saatten daha uzun süre kalmasını istiyorsanız, bunun kendi başına karar verebileceği bir şey bulunduğunu bilmesini sağlayın. Onu denetim etmeye çabalamayın; işe yaramayacaktır!

Koç erkeği ve Başak bayanı akıl almaz bir cinsel kimyaya haizdir. Bu, bolca tutkulu uzun soluklu bir ilişki arayan hepimiz için mükemmel bir eşleşme!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*