18.8 C
New York kenti
Çarşamba, Mayıs 31, 2023

Buy now

spot_img

Koç Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu | Cinsel Sohbet

Balık ve Koç burçları akıl almaz bir cinsel kimyaya haizdir. Her ikisi de Ateşli Azgın burçlardır ve Mars tarafınca yönetilirler, bu da hayatlarının her alanında anlık doygunluk için aynı arzuyu paylaştıkları manasına gelir. Sadece bu iki burcun bu enerjiyi ifade etme biçimleri değişik olduğundan kimi zaman aralarında problemlere niçin olabilir. Bu yazı Balık burcu erkeği yada bayanı Koç burcu arasındaki uyumu açıklayacaktır

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Koç ve Balık burçlarının her ikisi de ateş burcudur, bu sebepten aralarındaki cinsel kimya güçlüdür.

Koç ve Balık burçlarının her ikisi de ateş burcudur, bundan dolayı aralarındaki cinsel kimya güçlüdür. Ortak bir tutku ve arzu unsurunu paylaşırlar. Balık burcu şefkat ve hayal gücü gezegeni Neptün tarafınca yönetilir; Koç burcu ise enerji ve arzu gezegeni Mars tarafınca yönetilir.

Balık burcu, kendisiyle mümkün olan her biçimde ilgilenecek biri tarafınca ayaklarının yerden kesilmesini ister – duygusal, cinsel, finansal… neye ihtiyacı var ise! Bir Koç erkeği partneri için bu tür bir güvenlik sağlayabilir şundan dolayı kendini birine adadığında fazlaca koruyucu ve sadıktır (ve kendini adamayacağını düşünmeyin).

Koç burcu enerji ve arzu gezegeni Mars tarafınca yönetilir.

Koç Erkeği Balık Kadını Uyumu

Koç Erkeği Balık Bayanı Uyumu

Mars enerji ve arzu gezegenidir. Bununla birlikte cenk tanrısıdır ve kırmızı bir gezegendir. Mars’ın iki uydusu vardır: Bir hayvanın uzuvlarına benzediği için Phobos (Korku) ve Deimos (Dehşet). Bu adlar, babalarının otomobilini çeken atlara yada öküzlere benzediklerini düşünen gökbilimciler tarafınca verilmiştir; sadece, bunun yerine Zeus tarafınca anneleri Rhea’nın ikizlerinden sonrasında adlandırılmış olabilirler!

Mars, Güneş’ten dördüncü gezegendir ve averaj 228 milyon kilometre (ortalama 2 AU) uzaklıkta bir yörüngede dolanır. Yıldızımızın etrafındaki bir turunu tamamlaması 687 Dünya günü sürer – fakat bir geceyi kaçırırsanız herhangi bir aksiyonu kaçıracağınızdan endişelenmeyin! Burada bir yıl yalnız 34 gün sürer şundan dolayı Koç burcu Dünya’ya veya Satürn benzer biçimde yalnız bir defa dönmesi 29 yıl devam eden öteki gezegenlere kıyasla uzayda fazlaca süratli hareket eder!

Balık burcu Balık burcu şefkat ve hayal gücü gezegeni Neptün tarafınca yönetilir.

Balık Balık burcu, şefkat ve hayal gücü gezegeni olan Neptün tarafınca yönetilir. Neptün hayal enerjisini, rüyaları ve ruhsal farkındalığı yönetir. Balık burcu insanları iyi yürekli ve duyarlı insanlardır, fazlaca ilgili oldukları için başkalarını kolayca incitebilirler. Sizinle bir ilişki içerisinde mutlu sezmek için sevgi ve özenle işlem görmeye gerekseme duyarlar.

Balık burçları fazlaca duyarlı insanlardır ve çoğu zaman kolayca incinirler.

Balık burçları fazlaca duyarlı insanlardır ve çoğu zaman kolayca incinebilirler. Negatif duyguları bırakmakta zorlanırlar, bu sebepten ara sıra huysuz ve güvensiz olabilirler. Balıklar, ilişkilerinde kendilerini güvende sezmek için Koç erkeğinin onları önemsediğine dair güvenceye gerekseme duyarlar.

Koç burcu Koç, partnerine cinsel olarak hükmetmek isteyecektir, bu da Koç’un onlara cinsel olarak sunabileceğinden daha çok şefkate gerekseme duyan Balıklar için problemlere niçin olabilir.

Koç burçları hayatlarının her alanında anında doygunluk olmaya gerekseme duyan sabırsız insanlardır.

Koç Burcu Erkeği Balık Burcu Kadını Cinsellik Uyumu

Koç Burcu Erkeği Balık Burcu Bayanı Cinsellik Uyumu

Koçlar hayatlarının her alanında anında doygunluk olmaya gerekseme duyan sabırsız insanlardır. Bu yüzden Koçların sex için beklemekte zorlanmaları şaşırtıcı değildir, bu da cinsellikten fazlaca duygusal olan Balıklar için bir mesele olabilir.

Koç burcu enerji ve arzu gezegeni Mars tarafınca yönetilir. Bu, partnerinizin bolca oranda cinsel enerjiye haiz olduğu, sadece bunu size mükemmel iyi mi yönlendireceğini devamlı bilemeyebileceği manasına gelir!

Beklemekte zorlanırlar: Sex de dahil olmak suretiyle herhangi bir şey için beklemekte zorlanırlar!

Koç erkeği ve Balık bayanı zodyaktaki en sabırsız insanlardan ikisidir. Sex de dahil olmak suretiyle herhangi bir şey için beklemekte zorlanırlar!

Bu durum bilhassa partnerleri söz mevzusu olduğu zaman geçerlidir. Bir başkası acil ederken veya bir karar vermekte ayak sürerken beklemeye tahammülleri yoktur. İşlerin süratli ve verimli bir halde yapılmasını severler, bundan dolayı beraber yapmaktan bahsettiğiniz bir şey için harekete geçmeden ilkin gelecek haftaya kadar bekleyebilecek birini arıyorsanız, bu ikisi sizin için en elverişli eşleşme olmayabilir.

Balık burcu erkeği veya bayanı, ilişkilerinden tam manası ile keyif alabilmek için Koç burcu sevgilisinin sabırsız doğasını aşmakta zorlanabilir.

Koç Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu nasıldır

Koç Erkeği Balık Bayanı Cinsellik Uyumu nasıldır

Balık burcu erkeği veya bayanı, ilişkilerinden tam manası ile keyif alabilmek için Koç burcu sevgilisinin sabırsız doğasının üstesinden gelmekte zorlanabilir. Koç burcu bir ateş burcudur, kısaca anında doygunluk olmaya gerekseme duyarlar ve lüzumlu gördüklerinden daha uzun bir müddet beklemek istemezler. Balık burcu ise bir toprak burcudur ve işleri ağırdan almayı tercih eder; partnerleriyle baş başa süre geçirmeyi severler, böylelikle dikkatleri dağılmadan yada dış kaynaklardan gelen kesintiler olmadan daha derin bir bağ geliştirebilirler. İşlerin ne kadar süratli ilerlemesi gerektiğine dair bu düşünce ayrılığı, bir şeyin ne kadar süratli yapılması gerektiği ve ne kadar yavaş yapılması gerektiği (veya tam tersi) mevzusundaki anlaşmazlıklar esnasında birbirlerinin duygularını incitmemek için birbirleriyle yeterince uzlaşamazlarsa, bu iki burç içinde problemlere niçin olabilir.

Her iki gezegenin de fizyolojik görünüm ve sağlıkla kuvvetli bir bağları olduğundan, her iki partnerin de bunun yatak odasında birtakım problemlere niçin olabileceğinin bilincinde olması gerekmektedir!

İkiniz de ateş burcusunuz, bu sebepten aranızdaki cinsel kimya güçlüdür. Koç burcu kafayı ve Mars enerjiyi yönetirken, Balık burcu ayakları ve Neptün hayal enerjisini (ve hem de maneviyatı) yönetir. Bu iki gezegenin fizyolojik görünüm ve sağlıkla kuvvetli bir bağlantısı vardır, bu da her iki partnerin de bunun yatak odasında birtakım problemlere niçin olabileceğinin bilincinde olması gerektiği manasına gelir!

Şayet ikinizden birinin özgüvenle ilgili bir problemi var ise, işlerin derhal ciddileşmesine izin vermemek en iyisidir şundan dolayı hemen sonra aranızda işler yolunda giderse bol miktarda zamanınız olacaktır.

Çıkarımlarımız

Koç Erkeği Balık Kadını Cinsellik Uyumu

Koç Erkeği Balık Bayanı Cinsellik Uyumu

Koç erkeği ve Balık bayanı cennette yapılmış bir eşleşmedir. İnanılmaz bir cinsel kimyaları vardır, sadece ilişkilerinin sürmesini istiyorlarsa sabır ve kontakt üstünde emek harcamaları gerekmektedir.

Bu çiftin akıl almaz bir cinsel kimyası vardır ve gereksinimlerini ve isteklerini birbirlerine açıkça iletme mevzusunda iyidirler. Sadece, kimi zaman ilişkilerinin nereye gitmesini istedikleri yada beraber ne kadar süre geçirmeleri gerektiği mevzusunda karar verirken, bir çift olarak gelecekleri için en iyisinin ne işe yaradığını düşünmeden o ana kapılabilirler. Bunun sebebi her iki burcun da fazlaca dürtüsel olmasıdır; Koç macerayı sever, Balık ise ilişkiler (yada başka herhangi bir şey) hakkında karar verirken kimi zaman ergonomik olmama eğilimindedir. Buradaki kilit nokta dengedir: Bu iki burç için tutku anlarında birbirlerini gözden kaçırmamak (ve işleri heyecanlı tutmak!) mühim olsa bile, her iki burç da hayatları üstündeki kontrolden fazlaca fazla vazgeçmemelidir – bilhassa de her iki burç da başkalarının duygularını derinden önemseyen fazlaca duyarlı yaratıklar olma eğiliminde olduğundan!

Netice

Koç ve Balık burçlarının her ikisi de ateş burcudur, bundan dolayı aralarındaki cinsel kimya güçlüdür. Benzer kişiliklere ve değerlere sahiptirler, bu da onları genel olarak mükemmel dostlar yapar. Sadece, herhangi bir şey için (sex dahil!) beklemekte zorlanırlar, bundan dolayı bu ilişki uzun soluklu olacaksa kontakt fazlaca önemlidir!

Benzer İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Etsene

0BeğenenlerBeğen
3,792TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

İlgi çekenler