KitchenAid Artisan Hamur Karıştırıcı İnceleme & Özellikleri

KitchenAid Artisan Stand Mikser ile mutfağınızda işler değişiyor! Basit bir mutfak aletinden öte olan bu mükemmel aygıt ile pek çok tarifi zahmetsizce uğraşmadan yapmanıza destek sunar. Böylelikle mutfakta işleri kolaylaştırıp leziz yemekler yapmanız muhtemel olur.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

KitchenAid Artisan Özellikleri

Kapasite 4.8 L
Materyal Paslanmaz Çelik
Boyut 370 x 360 x 240 mm

KitchenAid Artisan Stand Mikser

KitchenAid Artisan stand mikseri mutfakta tam bir yaşam kurtarıcı görevi alır. Yemek yapmayı seviyorsanız ve mutfakta vakit geçirmekten keyif alıyor iseniz, Artisan Stand Mikser size sınırsız olanaklar sunar. Bu stand mikseri, muhteşem bir halde yoğurulmuş hamur harcı, kabarık kekler ve hafifçe püreler gibi leziz yemekler hazırlamanızı sağlayacak bir takım bilhassa donatılmıştır.

İşte, KitchenAid Artisan Stand Mikser ile ilgili bütün detaylar;

KitchenAid Artisan Dizayn

KitchenAid Artisan, gelişmiş inovasyon teknolojisi ile benzeri olmayan bir tasarıma sahiptir. Ergonomik yapısıyla ön plana çıkan bu mikser, becerilerinizi geliştirerek kendinizi yemek pişirme kanalıyla ifade edebilmenizi sağlar ve her defasında gerçek anlamda hususi bir yemek oluşturmanıza destek sunar. Artisan Stand Mikser, yüksek performans ve sağlamlık için tasarlanmıştır. Uzun ömürlü paslanmaz çelik malzesi, istediğiniz her tarifle başa çıkabilmenize de katkı sağlar.

KitchenAid Artisan

KitchenAid Artisan Kapasite

Kapasite 4.8 L
Extra Kapasite 3 L
Dökme Koruması Var

KitchenAid Artisan 4,8 litre kapasitesi ile büyük miktarlarda malzemeleri kolay bir şekilde karıştırmanıza imkan tanır. Ek olarak, 3L fazladan kase yardımıyla tarifinizde iki karışım olsa dahi kolay bir şekilde halledebilmenizi sağlar. Esnek kenarlı çırpıcı, kasenin kenarlarındaki bütün malzemeleri muhteşem bir halde sıyırarak daima temiz bir mutfakta çalışmanıza destek sunar. Dökme koruması ise malzemeleri eklerken kasenin etrafını kapatarak muhteşem bir koruma sağlar, böylelikle tezgahınızı kirletmezsiniz. Ek olarak stand mikserin kendine göre hareketliliği yardımıyla karışımınıza araç-gereç eklemek basit ve zahmetsiz olur.

KitchenAid mutfak şefi ile neler yapılabilir?

Patates Püresi 1 kilo
Tart Hamur harcını 0.5 kilo
Yumurta Akı 12 adet
Kek 2.7 kilo
Krem Şanti 1 L

KitchenAid Artisan Stand Mikseri kullanarak makarna, pizza, patates püresi, tart hamur harcını, yumurta akı, kek, kurabiye, ekmek ve öteki hamur harcı çeşitlerini muhteşem bir halde yoğurabilirsiniz. Çırpma telinin yardımı ile karışımlarınıza hava girmesini sağlayabilir, düz çırpıcıyla da patates püresi gibi daha kümülatif karışımları kolay bir şekilde hazırlayabilirsiniz. Böylelikle en sıkıntılı tarifleri dahi kolay bir şekilde yapmanız muhtemel olur.

KitchenAid Artisan Karıştırma Gücü

Elektrik Gücü 300 Watt
Dönüş Hızı 58
Motor Tipi AC
Kase Tipi Stainless Steel

KitchenAid Artisan stand mikser, 300 Watt elektrik gücüne sahiptir, bu da son derece kuvvetli bir karıştırma performansı sunar. AC motor tipi, uzun ömürlü ve kuvvetli bir motor sağlar. Dönüş hızı 58 olarak ayarlanabilir, bu sayede değişik malzemeler için ideal hızı seçebilirsiniz. Kase tipi paslanmaz çelik olduğundan, sağlam ve dayanıklıdır ve yiyeceklerinizi hijyenik biçimde karıştırabilirsiniz.

KitchenAid Artisan Teknik Özellikleri

  • 4.8 litre kapasite
  • Paslanmaz çelik materyal
  • Extra kase özelliği
  • 300 Watt motor gücü
  • AC motor gücü
  • Ergonomik dizayn
  • Tel çırpıcı ile basit kullanım
  • Hamur harcı çengeli özelliği

KitchenAid Artisan

KitchenAid Artisan Boyutları

KitchenAid Artisan; 370 mm derinliği, 360 mm yüksekliği ve 240 mm genişliği ile kompakt ve ergonomik bir yapıya sahiptir. Çağdaş tasarıma sahip bu stand mikser, 12.22 kilogram ağırlığı yardımıyla hafifçe bir biçim kazanır. Bununla beraber birden çok renk seçeneği sunan bu ürün, mutfağınıza uyum sağlamakta hiç zorlanmaz.

KitchenAid Artisan

KitchenAid Artisan Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Tek kelime ile muhteşem. Öteki markalar ile arasından ki fiyat farkından ötürü almaktan çekiniyordum ancak şu an iyi ki almışım dedim. Her şeyi tecrübe etme fırsatım olduktan sonrasında değerlendirme yapmak istedim mükemmel pişmemiş köfte yoğuruyor

👤 *** ***: Ağırlığı ve görüntüsü ile kalitesi belli oluyor. Fazla beğendim. Artık hamur harcı işi yapmaktan üşenmiyorum. Öneri ederim.

👤 *** ***: O denli memnunum ki iyi ki almışım. O bir efsaneleşmiş. Çok fazla güzel, sevmiş olarak kullanıyorum.

👤 *** ***: Fazla kullanışlı muhteşem bir ürün kek hamurundan mantı hamuruna kadar herşeyi 4/4 lük yapıyor.

👤 *** ***: Güzel bir ürün, kutusu yine bir kutu içerine konmuş biçimde 2 günde elimize ulaştı, hemen hemen kek yapmak için kullandık fakat eşim fazla sevmiş oldu, öneri ederim. Bir de kaba bir ürün değil konulduğu yerde kibar duruyor.

👤 *** ***: Ürün aslına bakarsan kalitesiyle kendini ispatlamış, benim diyecek bir şeyim yok.

👤 *** ***: Aldığımız ürünün taban kısmında boya veya çarpma hatası gibi bir kusur var. İade et, tekrardan al gibi lüzumsuz bir trafik oluşturmamak adına ziyanı yok dedik fakat fazla hoş olmadı üzüldük açıkçası.

👤 *** ***: Üründen fazla mutlu değilim, fazla zor karıştırıyor bence. Beğenmedim.

Editör Yorumu

KitchenAid Artisan

KitchenAid Artisan mikser, mutfakta en fazla kullanılan popüler mutfak aletlerinden birisidir. Bu mikser, 300 watt gücü yardımıyla süratli ve basit bir halde karıştırma işlemlerini yapmanızı sağlar. Ek olarak, yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmiş olan bu mikser, güçlü kuvvetli ve uzun ömürlüdür.

Artisan mikser kutu muhteviyatında karıştırıcı, çırpıcı ve hamur harcı karıştırıcı gibi çeşit çeşit aparatlar yer almaktadır. Bu şekilde değişik yiyecekleri hazırlamak için daha farklı hiçbir şeye gereksinim duymazsınız.

KitchenAid Artisan mikserin göze çarpan tasarımı da son derece dikkat çekicidir. Bu mikser, pek çok değişik renkte mevcuttur, böylelikle mutfak dekorasyonunuza elverişli bir renk seçmeniz muhtemel olur.

KitchenAid Artisan mikser, kaliteli malzemeleri, güçlü kuvvetli, fazla yönlü ve göze çarpan bir tasarımı ile işlevsel bir mutfak aletidir. Şayet sürekli olarak mutfakta yemek yapmayı seviyorsanız bu mikser sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

Bu bölümde KitchenAid Artisan Stand Mikser hakkında merak edilenlere yanıt vereceğiz. 

Kitchenaid Artisan ne demek?

KitchenAid Artisan, KitchenAid tarafınca üretilen stand mikseri modelidir. Bu model, pek çok renk seçeneği ile ev kullanımı için tercih edilir. Artisan serisi stand mikserlerini yüksek kaliteli işçilik, sağlamlık ve fazla yönlülük kriterleri ile üretir. Bu mikserler hamur harcı karıştırmak, kek yapmak, çırpma işlemleri ve öteki pek çok mutfak görevi için kullanılabilir.

Kitchenaid hangi ülkeye ilişkin?

KitchenAid, ABD Birleşik Devletleri merkezli bir ev aletleri markasıdır. Şirket, 1919 senesinde Ohio’da Hobart Corporation tarafınca kurulmuştur. Ilk etapta ticari mutfak ekipmanları üreten bir şirket olan Hobart Corporation, 1919’da KitchenAid ev tipi mikserlerini piyasaya sürerek ev kullanıcıları için ürünler sunmaya başladı. Bugün, KitchenAid, dünya genelinde mutfak aletleri, ufak ev aletleri ve öteki ev gereçleri üretmektedir.

KitchenAid kaç sene garantili?

Standart olarak, KitchenAid stand mikserleri, blenderlar, çamaşır makineleri ve kurutucuları gibi büyük ev aletleri için çoğu zaman 1 ila 2 sene içinde güvence verilir. Fakat birtakım modeller 3 sene güvence süresi de sunabilmektedir. Öteki ürünler, mesela KitchenAid el mikserleri, blender kavanozları ve öteki aksesuarlar, çoğu zaman 1 sene güvence ile gelir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*