Kırşehir Dul Bayanlar

Kırşehirli Dul Bayanların ve Beylerin Mutluluğu Bulacağı Tek Adres
Kırşehirli Dul Bayanların ve Beylerin Mutluluğu Bulacağı Tek Adres

Kırşehir’ de Yaşıyorum Dul Bir Bayanım Kısmetimi Burada Aramaya  Karar Verdim Hadi Hayırlısı

Merhabalar arkadaşlar. Benim ismim Büşra Kırşehir’ de yaşıyorum. 32 yaşında dul bir kadınım. Daha önce bir kere evlendim ama kocamla ayrılmak zorunda kaldık. Kocam bana yan gözle baktılar diye başka erkeklere saldırdı bu yüzden ceza aldı. Şimdi o hapiste 2 yıl oldu ve daha 12 yılı var. Yalnızlık gerçekten çok zor canım sıkılmaya başladı bu durumdan. En azından bir çocuğumuz olmuş olsaydı onunla uğraşırdım vakit geçerdi. Kocamı beklemek için bir sebebim olurdu. Bu şekilde hem kendi hayatını kararttı hem de benim hayatımı. Onun bu kıskançlığı yüzünden gencecik yaşımda dul kadım. Gerçekten hayatımdan bıkmıştım artık. Hayır zaten kapalı bir kadınım başkalarına bakmayı geçtim aklımdan bile geçirmiyordum ama onun bu kıskançlıklarından artık gına geldi.

Bu ilk olay değildi 6 yıllık evliğim, her günüm ayrı dert, her günüm ayrı problem anlatsan roman olur derler ya aynı öyle arkadaşlar. Alışverişe gidiyorum niye sokağa çıkıyorsun iste ben alayım diye kavga ediyor. Sipariş veriyorum eve gelince getiriyor niye yemek hazır değil ne yaptın diye kavga ediyordu benimle. Artık onunkisi rahatsızlıktı bir hastalıktı yani bu kadar kıskançlık sevgi olamazdı. Bu kadarı çok fazlaydı. Tedavi olması gerekiyordu. Bunu söylediğimde de bana bağırmaya başlıyordu. Ben deli miyim gibisinden şeyler söylüyordu. Zannediyordu ki onu hastaneye kapatıp başka birisiyle kaçıcam. Halbuki ben kocamı seviyordum. Ama o bana hiç güvenmeyi beceremedi. Fiziksel şiddet hiç uygulamadı ancak çok fazla psikolojik şiddet gördüm. Sürekli bağırıp çağırıp başkalarıyla kaçacağımı, benim kötü birisi olduğumu ima ediyordu. Ancak benim hiç öyle düşüncelerim yoktu. Aklımın ucundan bile geçmez böyle düşünceler. Her şeye rağmen seviyordum. Ancak en son yaptığı çok fazlaydı 2 senedir içeride ancak daha fazla bekleyemem. Bana da saldırmayacağı ne malum?

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Ben şimdi yeniden evlenmek istiyorum. Zaten boşanma da geçekleşti. Artık dul bir kadınım. Evlenip yeni bir hayatım olsun istiyorum. Değer görmek, sevilmek istiyorum. Ben de en azından herkes kadar yaşamayı ve mutlu olmayı hak ediyorum. Namazında niyazında bir kadınım. İlişki de güven ve sadakat benim için çok önemli. Eşimden beklediğim de bana bunları sağlaması. Zaten bunlar olduktan sonra ilişkimizi de evliliğimizi de yürütürüz. Çokta mutlu oluruz üstelik. Çocuk doğurmadığım için çocukta istiyorum. Aday olacak beylerde dul olacak ya da bekar olacak diye bir kısıtlama koymuyorum. Yaşı benden büyük olursa iyi olur en genci benimle yaşıt olsun daha küçüğünü istemiyorum. Olgun aklı başında kendine güvenen bir bey olursa ne mutlu bana.

 

Kırşehirli Dul Bayanların ve Beylerin Mutluluğu Bulacağı Tek Adres
Kırşehirli Dul Bayanların ve Beylerin Mutluluğu Bulacağı Tek Adres

İsim : Büşra 

Yaş  : 32

Boy : 167

Kilo : 63

Sigara : Var

Alkol : Yok

Yaşadığı Şehir : Kırşehir

Kırşehirli Dul ve Olgun Bayanlarla Tanışma

Kırşehir ilimiz bir çok evlenmeyi bekleyen dul ve bekar bayanlarımızla dolu diyebiliriz. Çünkü şehirde yaşayan Suriyeli dul bayanlar yüzünden hem bir çok aile birliği yıkılmış ve bayanlar dul kalmış durumdalar; hem de gelen Suriyeli dullar ile birlikte sayılarda artış gözlemlenmiştir.

Kırşehir’ de dul ve olgun bir çok bayan bulunmaktadır. Özellikle Kırşehir’ de dul olup da olgun bayanlar sayıca daha fazladır. Bunun sebebi uzun süren evliliklerinin artık bazı sebeplerden dolayı bitiyor olmasıdır. İnsanlar yaşları ilerledikçe birbirlerine daha az tahammül ediyorlar bu da sürekli tartışma ve kavgalara neden oluyor. O yüzden yeni bir aşk yaşamak hayatlarının kalan kısmında dul ve olgun bayanlar için daha iyi olabilmektedir. Bu sebeple Kırşehirli dul ve olgun bayanlarla tanışıp aşkı yakalayabilmeniz tabii ki daha mümkün olabiliyor. Bir kere kaybettikleri ve yeniden yakalamak istedikleri için aşklarının kıymetini bilen olgun eşine ve aşkına sadık bayanlar ile tanışabilirsiniz.

Kırşehir’ de Yaşayan Suriyeli Bayanlarla Nasıl Sevgili Olunur ?

Kırşehir ilindeki Suriyeli dul bayanlarla tanışabilmeniz için öncelikle yeniden aşkı arayan bu bayanlara onların istedikleri ilgiyi ve sevgiyi göstermeniz gerekmektedir. Belirli bir şekilde biten mutlu veya mutsuz evliliklerinin ardından tekrar sevip sevilmek isteyen bu bayanların kimi zaman olgun ve oturaklı, kimi zaman genç ve çılgın olanlarına denk gelebilirsiniz. Hepsinin ortak hedefi yalnız kalmayıp kafa dengi konuşabilecekleri sevip sevilecekleri birilerini aramak. Bunlara istedikleri şekilde yaklaşır ve gerekli saygıyı gösterirseniz tanışıp sevgili olabilirsiniz. 

Ya da Kırşehir’ deki Suriyeli bekar bayanlarla tanışarak, onların ilk aşkı ve ilk sevgilisi, belki de ilk evliliğini yapacakları kişi siz olabilirsiniz. Bu tabii ki mümkün. Bunun içinse onların istediği eş adayı sizseniz bu sevgililik veya evlilik gerçekleşebilir. Değilseniz olmayacaktır ve saygı duyarak ruh eşinizi aramaya devam etmenizi tavsiye ederiz.

İlgili Aramalar

dul bayanlar,Tokat Dul Bayan Arkadaş,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*