Kırklareli Bayan Arkadaş

Kırklarelili Dul Bayanların Tanışma Arkadaşlık ve Evlilik Adresi
Kırklarelili Dul Bayanların Tanışma Arkadaşlık ve Evlilik Adresi

Kırklareli’ de Yaşıyorum Dürüst Güvenilir Beylerle Tanışıp Yuva Kurmak İstiyorum

Merhaba arkadaşlar. Herkese mutlu sağlıklı ve huzurlu günler dilerim. Benim adım Özlem yaşım 33 Kırklareli’ de yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım bu evliliğimden hiç çocuk sahibi olmadım. İlk eşimden ayrılma sebebim şiddet uygulaması ve beni öyle onun için önemsiz bir insan olarak görmesiydi. Hem bana şiddet uyguluyor, hem beni aldatıyor, hem de her şeyin sonunda haklı o oluyordu. Bir de her şey bittikten sonra eve gelip onu kabul etmemi onu affetmemi bekliyor, affetmezsem şiddet uyguluyordu. Bir nevi zorla dayatışmış bir hayat bir evlilik yaşıyordum boşanmak istediğimi söylediğim de beni tehdit ediyordu aileme bana zarar vereceğini söylüyordu resmen esir tutuluyordum. Ne dışarı çıkmama izin veriyordu ne de birinin eve gelmesine ben evdeyken biri gelecekse gelsin yoksa kimse gelmesin diyordu dışarı çıkarken beni içeri kilitliyordu. Kaç kere şikayet etsem de hep aynı şekilde davranmaya devam etti hiç değişmedi uzaklaştırma para cezası hiç bir şey yıldırmadı her aldığı cezadan sonra uyguladığı şiddet daha da arttı. En sonunda bir şekilde aileme ulaştım. Ve onlara haber verip beni buradan kurtarmalarını istedim. Ve bir kaç gün sonra ailem geldi eski eşime de ailemin bizi ziyaret edeceğini söyledim. Bir şey yapmasın diye ailem geldikten sonra bir yalan söyleyip beni almak istediklerini söylediler. Eski eşim başta kabul etmese de sonradan kabul etmek zorunda kaldı çünkü beni orda zorla tuttuğunu öğrenmelerini istemedi siz gidin ben de işlerimi bitirince gelirim diyerek benim gitmeme izin verdi. 

Valizimi hazırlayıp yola çıktıktan sonra ailemin evine geri dönmüştüm hapis hayatından kurtulduğum için çok mutluydum. Ama bu mutluluğum çok uzun sürmedi kocam ailemin evine gelip beni almak evimize geri dönmek istedi ben geri dönmek istemedim ailemin de beni vermeye pek niyeti yoktu ve bir tatsızlık yaşandı abim beni zorla almak isteyen kavga çıkartan eski eşimi yaralayarak hiç hak etmeyen biri için kardeşini korumak için suçlu durumuna düştü eski kocamdan başına gelen bu olay yüzünden korkarak benden vazgeçmeye karar verdi ve boşandık. Şimdi ise tekrar 2 bir şans vermek istiyorum kendime mutlu olmak istiyorum ben de mutlu olmayı hak ettiğimi düşünüyorum. Şimdi ise şiddet uygulanmayacak yaşayamadığım mutlu evliliği vana yaşatacak beni mutlu edecek benim arkam da bir kapı gibi duracak ve beni yarı yolda bırakmayacak. Bir beyle yeni bir yola çıkmak yeni bif aşka başlamak istiyorum. Kendini bu aşka hazır hisseden ve beni mutlu edebileceğin inanan bir adamla tanışmayı çok isterim 30-40 yaş arası aşkı arayan beyler benimle birlikte aradığınız aşka ulaşabilirsiniz.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kırklarelili Dul Bayanların Tanışma Arkadaşlık ve Evlilik Adresi
Kırklarelili Dul Bayanların Tanışma Arkadaşlık ve Evlilik Adresi

İsim : Özlem

Yaş : 33

Boy : 158

Kilo : 67

Sigara : Yok

Alkol : Var

Yaşadığı Yer : Kırklareli

Kırklareli’ de Yaşayan Dul Bayanlarla Ücretsiz Tanışma

2020 yılının sonlarına doğru hizmete sunmuş olduğumuz sesliharita uygulamamız siz kullancılarımızdan. Kayıt ve ücret taleb etmeden size hizmet suran bir arkadaşlık sitesidir. Siz de dul bayanlarla tanışmak konuşmak ve onlarla arkadaşlık kurmak istiyorsanız. Tek yapmanız gereken size uygun ilana mesaj bırakmak ve ilanda gelecek mesajı beklemektir eğer mesaj bıraktığınız ilandan cevap gelmezse pes etmeyin çünkü biliyorsunuz ki bayanlar pes etmeyen hedefine ulaşan güçlü erkeklerden hoşlanırlar.

Yazdığınız ilandan mesaj geldikten sonra ilan sahibini darlamadan onunla sohbetinizi daha samimi hale getirerek sosyal medya hesaplarından ya da ilan sahibinin numarasını isteyerek onunla daha samimi bir ortama geçiş yapabilirsiniz. Oradan sonrası birbirinizi sevmenize ve kuracağınız dostluğun samimiyetine kalmıştır. Yapmanız gereken ilanınızı ve aradığınız aşkı bulmaktan geçiyor.

Kırklareli’de Yaşayan Suriyeli Genç Dul Bayanlarla Tanışma

Sitemizi ziyaret eden Suriyeli bay ve bayan kullanıcılarımız da aradıkları aşka ve arkadaşlığa ulaşmak için bizi tercih ediyorlar. Siz de aşka ve arkadaşlığa ulaşmak istiyor yeni insanlarla tanışıp belki de onlarla bir yuva kurmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Yapmanız gereken size uygun ilanı bulmak ve mesaj bırakmak sonrası iplik söküğü gibi gelecektir eğer beklediğiniz mesaj gelmezse pes etmeyin.

Size uygun ilanı tekrar arayarak tekrar bir mesaj bırakabilirsiniz Facebook WhatsApp İnstagram Twitter gibi sosyal mecralardan. Tanışmış olduğunuz kişi ile arkadaşlığınızı daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz. Belki de aradığınız aşkı bulmuşsunuzdur yapmanız gereken tek şey size uygun ilana bir mesaj bırakmak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*