Katlanabilir Yapıya Sahip En İyi 10 Kamp Masası

Kamp anında yiyeceklerimizi tüketebileceğimiz bir yer bulmaya çalışmak, tozu toprağı yemeklerimizden uzak tutmaya çalışmak bizi fazla uğraştırabiliyor. Bu duruma rahat ve konforlu bir çözüm olan kamp masalarıyla karşınızdayım. Kamp, sahil ve piknik etkinliklerinde en fazla gereksinim duyduğumuz eşyalar içinde yer edinen kamp masalarını hazırsanız incelemeye başlamış olalım.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

En İyi Kamp Masası Sıralaması

Sıra Model Şahıs Sayısı neoldu Puanı
1 Uquip Mercy 4-6 10/9.9
2 Freecamp 8830 4-6 10/9.8
3 Funky Chairs Set 4 10/9.7
4 Quechua 4-6 Kırmızı 4-6 10/9.6
5 Nurgaz Alüminyum 2 10/9.8
6 General Camps 2-4 10/9.8
7 Joystar Gümüş  2-4 10/9.7
8 Willy’s Camp 4 10/9.6
9 Box&Box 2-4 10/9.8
10 SHADOW 2 10/9.6

10 En İyi Kamp Masası Tavsiyesi

Değişik şahıs kapasitesi, materyal, katlama, taşıma çantası gibi özellikler sunan kamp masalarından hangisinin sizin için yeterli olduğuna karar veremiyorsanız asla düşüncelere dalmanıza gerek bulunmuyor. Ben sizin için değişik özelliklerdeki kamp masalarını sizler için inceledim.

1. Uquip Mercy

En İyi Kamp Masası

ARTILAR EKSİLER
Ergonomik Fiyat
Fonksiyonel

Uquip Mercy, süratli katlanabilir oluşu ve ergonomik kurulumu yardımıyla dikkat çeken bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. 30 kilogram’a kadar taşıma kapasitesi ile düşme tehlikesi duymadan eşyalarınızı rahatça koyabilirsiniz. Sağlam yapısı ile hem itimat hem de uzun ömürlü kullanım olanağı sunan bu ürünle uzun seneler kamp anıları biriktirebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Materyal Alüminyum
Kapasite 4-6 şahıs

Kullanıcı Yorumları

👤 **** ****: begendik

👤 *** ***: ürün kullanışlı ve kaliteli katiyen öneri ederim

2. Freecamp 8830

2-961.webpEn İyi Kamp Masası

ARTILAR EKSİLER
Portatif Fiyat
Uzun ömürlü

Taşıma çantası ile beraber üretilen bu ürün, portatif bir özellikte oluşuyla size gittiğiniz her yerde kolay bir şekilde birlikte rol alır. Tamamıyla alüminyum malzemeden üretmesi sağlam ve uzun ömürlü olmasını elde etmiştir.

Teknik Özellikler
Materyal Alüminyum
Kapasite 4-6 şahıs

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: mukemmel bir urun

👤 *** ***: Fazla kullanışlııı . Keyifle kullanıyoruzzz

3. Funky Chairs Set

En İyi Kamp Masası

ARTILAR EKSİLER
Portatif
Fonksiyonel

Funky Chairs’in set durumunda tasarladığı bu ürün, aynı anda hem iskemle hem de masa ihtiyacınız olan şeyi karşılıyor. Sadece set çantasını alarak istediğiniz her yere kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Kaliteli malzemesi ile darbe ve çiziklere maksimum direnç sağlar iken uzun seneler kullanmanıza imkan sağlar.

Teknik Özellikler
Boyut 89 x 53 santimetre
Ayarlama Var

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: ben ürünü yorumlara bakarak aldım iyiki de almışım ürün 10 numara titiz kullandıktan sonrasında yılarca kulanılabilecek bir masa alacak olanlar ihyiyacınız var ise asla düşünmeden almanızı tavsiye ederim.

👤 *** ***: Ürün güzel ve Saygılarımla güzel duyu.Bavul.çanta gibi elinde yada otomobil bagajında taşınabilir.Gri renk masa ve tabureler fazla güzel.SamimiyetleTavsiye ederim

4. Quechua 4-6 Kırmızı

En İyi Kamp Masası

ARTILAR EKSİLER
Geniş
Uzun ömürlü

Quechua’nın bu geniş kamp sandalyesi çoklu kamp ve piknik etkinliklerinizde olmazsa olmaz bir partner olarak öne çıkıyor. Katlanabilir özelliğiyle her yerde size eşlik ederken genişliği ile dostlarınızın ve sizin gönlünüzde taht kuracak.

Teknik Özellikler
Boyut  60 X 60 X 7 santimetre
Materyal Alüminyum

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Uzun ömürlü ve başarıya ulaşmış bir ürün biz bayıldık

👤 *** ***: isimizi gordu

5. Nurgaz Alüminyum

En İyi Kamp Masası

ARTILAR EKSİLER
Uzun ömürlü
Portatif

Alüminyum malzemeden üretilen bu kamp masası, dayanıklılığı ve tasarımıyla dikkatleri üstüne çekmeyi başarıyor. Hafifçe yapısı ve taşıma çantası bütün tabiat etkinliklerinizde size eşlik etmesine destek olacak.

Teknik Özellikler
Boyut 69,5 x 69,5 x 56
Materyal Alüminyum

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Ürün harikaaaaa satıcıya teşekkür ederiz sorunsuz bir halde teslim edildi. Cumartesi sipariş verdim salı elimdeydi. Cok hafifçe, taşıması fazla basit kamp sandalyesi gibi aynı.

👤 *** ***: Kalite rastlantı değildir

6. General Camps

En İyi Kamp Masası

ARTILAR EKSİLER
Portatif
Uzun ömürlü

General Camps’ın minimal tasarımlı bu ürünü, katlanabilir yapısıyla rahatlık ve portatiflik sunuyor. 2-4 kişilik tabiat etkinliklerinde sizin ve sevdiklerinizin gereksinimlerini karşılayabilmek için tasarlandı.

Teknik Özellikler
Boyut 70 santimetre x 50 santimetre x 60 santimetre 

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ****: Fazla güzel, fiyatına bakılırsa son derece kaliteli bir masa.

👤 *** ***: Sağlam ve yere iyi oturuyor. Dengesiz değil. Kapanmaya karşı Güvenlik kilitleri var. Üst tabla birazcık oynak olsada çoğunlukla iyi . Parasının hakkını fazlası ile verir.

7. Joystar Gümüş 

En İyi Kamp Masası

ARTILAR EKSİLER
Uzun ömürlü
Portatif

Joystar’ın sağlamlık ve pratiklik sunan bu masası ile kamp etkinlikleriniz artık daha konforlu hale gelecek. Hafifçe yapısı ve katlanabilir olması ile gezileriniz esnasında size yük olmaz. Uzun ömürlü ve uzun ömürlü kullanım sunması için alüminyum malzemeden üretilen bu masa, hedeflerine ulaşacak gibi görünüyor.

Teknik Özellikler
Boyut 70 x 70 x 70 santimetre
Materyal Alüminyum

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Kamp ve piknik etkinliklerini fazla seven biri olarak her daim ergonomik ve kullanışlı ürünlere ilgim fazladır bundan dolayı Bü ürünü tercih ettim. Fiyatına bakılırsa oldukça kaliteli ve başarıya ulaşmış bir ürün ihtiyacınız olan şeyi fazlası ile karşılayacağından güvenilir olabilirsiniz. Kurulumu fazla basit ve muadillerine bakılırsa bi okadar sağlam. şuan için mevsim şartlarından dolayı dışarıda kullanma fırsatım olmadı bundan dolayı kurulumunu yapmış olup görselini merak edenler için yükledim. Birgün doğada görüşmek suretiyle her insana mutlu alışverişler…

👤 *** ***: Fiyatını hak ediyor. Taşıma çantasında iken 2 kişilik çadır kadar yer kaplıyor. Kurulumdan sonrasında da oldukça sağlam hissiyatı veriyor. Aluminyum profiller saydam koruma jelatini ile sarılı. Kurma işlemi maksimum 30 saniye alıyor.

8. Willy’s Camp

En İyi Kamp Masası

ARTILAR EKSİLER
Bardaklık
Basit Temizlik
Su Geçirmez

Willy’s kamp sandalyesi size 4 bardak bölmesi sunarken su geçirmez ve basit temizlenebilir yapısı ile kolaylıkla yiyip içme olanağı da verir. 4 kişilik kullanımlarda maksimum konfor hedefleyen bu ürün, taşıma çantası ile her kampınıza eşlik etmeyi amaçlıyor.

Teknik Özellikler
Materyal Kumaş
Taşıma Çantası Var

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Azca yer kaplayan, ergonomik, rahat taşınan, basit katlanan, araç-gereç kalitesi iyi olup minimum 3-4 yaz süresince asla problem çıkarmayacak katlanır masayı fazla aradım. Sonunda buldum. Üründe aradığım her şey var. Boyutları 4 şahıs için kafi. Üst yeşil kısmı ile ayak kısımları birbirinden ayrı 2 parça biçiminde fakat kurması fazla basit. Piyasada genel anlamda bu tür masalar katlandığında azca yer kaplamıyor veya ergonomik katlanmıyor. O yüzden bu ürünü katiyen öneri ediyorum.

👤 *** ***: Yapısından ötürü tereddüte düşmüştüm fakat oldukça kullanışlı. Kurulduğunda gerilmiş bir yapısı olduğundan bardak dolu olsa dökülür mü diye düşünmeyin. Biz fazla mutlu kaldık

9. Box&Box Katlanabilir Kamp Masası

En İyi Kamp Masası

ARTILAR EKSİLER
Katlama
Fonksiyonel

Box&Box’un kumaş yapılı bu kamp masası, başta tedirgin etse de gerilmiş yapısı yardımıyla sizi kolay bir şekilde rahatlatmayı başarıyor. Sunmuş olduğu geniş kullanım alanı yardımıyla rahat bir yemek yeme tadı sunar.

Teknik Özellikler
Materyal Kumaş
Boyut 73 x 55 x 48 santimetre

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Son derece kafi, hafifçe ve asla yer kaplamıyor. Beklentimizi karşıladı. 3 şahıs fazla rahat kullanıyoruz.

👤 *** ***: Fazla güzel fazla beğendim üstünde rahatça yemek yiyebildik çayımızı kahvemizi koyabildik teşekkürler

10. SHADOW Kamp Masası

En İyi Kamp Masası

ARTILAR EKSİLER
Sağlam
Taşıma Çantası

Shadow’un sağlam yapılı bu masası 2 kişilik bardak bölmesi ve basit kurulum özelliği ile hususi kamp deneyimlerinizin olmazsa olmaz parçası olacak gibi görünüyor. Gerilmiş kumaş yapısı yardımıyla size konforlu bir kamp deneyimi sunmayı hedefliyor.

Teknik Özellikler
Taşıma Çantası Var
Materyal Kumaş

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Ürün fazla kullanışlı ve hafifçe ,plaj için aldım fazla işime yarıyor iyiki almışım..

👤 *** ***: Taşıması basit, üstüne fazla ağır bir şey koymayacağınız fakat kullanışlı bir ürün2023’ün mükemmel kamp masası hangisi?

Sıradışı kamp masasını söyleyecek olursak Uquip Mercy, Freecamp, Quechua, Nurgaz Alüminyum, Box&Box gibi markaların kamp masaları sağlam materyal, şahıs kapasitesi, ergonomik ve portatif yapı gibi özelliklerle mükemmel kamp masaları içinde yerini alıyor.

Kamp masası nedir?

Çoğu zaman piknik, kamp gibi açık hava aktivitelerinde kullanılan ve tercihen portatif ve ergonomik olması gerekmekte olan masa çeşididir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*