Kastamonu Bayan Arkadaş

Kastamonulu Dul Bayanların Mutlu Evlilikler İçin Uğradığı İnternet Sitesi
Kastamonulu Dul Bayanların Mutlu Evlilikler İçin Uğradığı İnternet Sitesi

Kastomonu’ da Yaşıyorum Dürüst Güvenilir Arkadaşlarla Tanışmak Yuva Kurmak İstiyorum

Herkese hayırlı günler arkadaşlar. Benim adım İlknur 26 yaşındayım. Kastamonu’ da Yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden bir kızım oldu. Daha 19 yaşında gençliğin verdiği aptallıkla evlendiğim için yaşım genç. Kocamdan bundan 2 yıl önce ayrıldım. Ayrılmamızın sebebi kocamın beni aldatıyor olmasıydı ve madde kullanıyor olmasıydı. Bir geleceğimizin olmadığını fark ettim onunla yaşarken bana şiddet de uyguluyordu. kızım doğduktan sonra daha fazla yaşamak istemedim ve boşanmak istedim çünkü masum ve her şeyden habersiz kızımın hayatının solup gitmesini istemedim. Eski kocam benim gençlik aşkımdı onun da beni sevdiğine inanmıştım. Belki de gerçekten seviyordu daha önce ilk tanıştığımız zamanlarda böyle kötü alışkanlıkları da yoktu  sonradan böyle değişmeye kötü alışkanlıklar edinmeye başladı. Eve gelmiyor geldiğinde de kendinde olmuyordu. Kızım doğduktan 1 yıl kadar sonra kendisi. Cezaevine girdi ve onun gidişini benden uzak oluşunu ve peşime takılmayacağını bilerek boşanma davası açtım ve dava benim aleyhime sonuçlandı. Kızımın velayeti bana verildi ve babası kızımı sadece haftada 2 gün görebilecekti. 

İçerde olduğu. Süre boyunca dışarıya yani bana mektuplar gönderiyordu artık değiştiğini daha iyi daha düzgün biri olacağı yazıyordu. Bana daha iyi bir eş kızıma daha iyi bir baba olacağını söylüyordu. Herkes 2 şansı hak eder mi bilmem ama ben ikinci bir şansı veren bir insan değilim. ikinci şansı vermek ilk şansa ihanet etmektir. Ona bir daha olamayacağımızı güzel bir dil ile anlattım o da beni kırmadan bunu kabul etti sadece kızını görmek istediğini söyledi en azından bunu onun için yapabilirim sonuçta kızımın babası. 

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Şimdi kızım 3 yaşında benim de bir lokma dükkanım var kendi ayakları üstünde durabilen güçlü bir kadınım. Kızıma da bakıyorum işimi de yapıyorum. Ama daha yaşım genç. Eski kocamdan sonra kimseyle arkadaşlık kurmadım tanışmadım konuşmadım ya da görüşmedim. Ama kızımın böyle başımızda bir erkek olmadan büyümesini istemiyorum. Güvenebileceğim bir arkadaşlık kurmak istiyorum Dürüst daha önce evlenip boşanması önemli değil. Bana iyi bir eş kızıma iyi bir baba olacak bir adam bizi yarı yolda bırakmayacak bize bu çıktığımız yol da eşlik edecek ve o güzel aydınlık yarınlara beraber yürüyeceğimiz bir adam olsun istiyorum. Eğer böyle biri karşıma çıkarsa işlerini bırakıp sahip olduğum bu tatlıcı dükkanında onunla birlikte çalışmak isterim. Çünkü ben ayakları üzerinde durmayı seven yaptığı işi severek yapan bir kadınım. Tanışacağım adam lütfen benden işimi bırakmam ve evde oturmamı istemesin. Çünkü hiç bir zaman evde oturup eve para gelmesini bekleyen biri olmadım. Ayakları üzerinde duran güçlü bayanları seven kendinden emin 25-35 yaş aralığındaki beylerle konuşup anlaşabilirsek bir yola çıkmayı tekrardan çok isterim.

Kastamonulu Dul Bayanların Mutlu Evlilikler İçin Uğradığı İnternet Sitesi
Kastamonulu Dul Bayanların Mutlu Evlilikler İçin Uğradığı İnternet Sitesi

İsim : İlknur

Yaş : 26

Boy : 168

Kilo : 55

Sigara : Var

Alkol : Var

Yaşadığı Yer : Kastamonu 

Kastamonu’ da Yaşayan Dul Bayanlarla Ücretsiz Tanışma 

2020 yılında sizlere hizmete sunmuş olduğumuz Türkiye’nin en yeni ve en güncel arkadaşlık sitesi olan sesli harita. Kullanıcılarımıza ücret ödemeden ve kayıt olmadan. Sitemizde yer alan ilanlara göz atarak kullanıcılarımızın. Kendilerine en uygun olan ilanı bulup. Yeni arkadaşlıklar kurarak bu kurulan arkadaşlıklar ile yeni bir yola çıkmanızı. Sağlamak için çalışıyoruz. Kastamonu’ da bayan arkadaş arayan erkek kullanıcılarımız doğru yerdesiniz.

Sitemizde bulunan ilanlara göz atarak size en uygun ilanı seçip ilana bir mesaj bırakarak bıraktığınız mesajı ilan sahibinin görmesini sağlayabilirsiniz. Eğer ilan sahibinin yaptığınız mesaja geri dönmediğini fark ederseniz sakın pes etmeyin kimseyi sıkmadan ve rahatsız etmeden şansınızı deneyin. Çünkü siz de biliyorsunuz ki bayanlar pes etmeyen güçlü erkeklerden hoşlanıyorlar. 

Kastamonu’ da Suriyeli Genç Bekar Bayanlarla Tanışma

Diğer illerimiz kadar olmasa da Kastamonu’ da da Suriyeli kullanıcılarımız mevcuttur. Siz kullanıcılarımız kendinize uygun bekar dul genç ya da olgun bayanlarla arkadaşlık kurmak istiyorsanız en doğru yerdesiniz yapmanız gereken tek şey ilana bir mesaj bırakmak ve attığınız mesaja geri dönüş olmasını beklemek olacak. Mesajınıza gelen geri dönüş cevabıyla mesaj, attığınız kişiyle samimiyetinizi yakınlığınızı devam ettirip.

O kişiyle WhatsApp, İnstagram, Facebook ve benzeri gibi sosyal medya profillerinden birbirinizin hesaplarını öğrenip arkadaşlığınızı daha ileri seviyelere taşıyabilirsiniz. Siz de aradığınız aşka ve hayatınızı paylaşmak istediğiniz o şanslı kişiyi arıyorsanız doğru yerdesiniz. 

 

İlgili Aramalar

https://sesliharita com/kastamonu-bayan-arkadas-2564 html?amp=1,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*