Kars Bayan Arkadaş

Kars'ta Yaşayan Dul Bayanların Evlilik Adresi
Kars'ta Yaşayan Dul Bayanların Evlilik Adresi

Kars’ ta Yaşıyorum Güvenilir Dürüst Arkadaşlarla Tanışmak Tekrar Evlenip Yuva Kurmak İstiyorum

Merhaba arkadaşlar. Herkese sağlıklı mutlu ve huzurlu günler dilerim. Benim adım Asuman. Kars’ ta yaşıyorum. Yaşım 37 daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden kocamın sağlık sorunları nedeniyle hiç çocuğumuz olmadı. Biz çocuk sahibi olmak isteyen ve bunu defalarca deneyen bir çifttik ama ne kadar denesek de bir sonuca ulaşamadık. Bu durum ikimiz içinde üzücü ve yıpratıcı oldu. Hangi insan istemez bir evladı olsun. Bu durum eski kocamı çok üzüyordu. Doktora gittiğimizde doktor çocuğumuzun olmama sebebinin eski  kocamın hastalığı olduğunu söyleyince adam kendini daha da harap etmeye başladı. Benimle konuşmuyordu benimle ilgilenmiyordu ne desem tersliyordu eve geç gelmeye başlamıştı. Sanki sorun o değil de benmişim gibi davranıyordu. Bu durum benim de asabımı bozmaya başlamıştı. Artık aynı evin içinde iki yabancı gibiydik eve sadece uyumak için geliyordu. Onun için bir değerim kalmamıştı ve onunla geçirdiğim vakit hayatımdan ömrümden eksiliyordu. Bana değer vermeyen beni umursamayan benimle ilgilenmeyen bir adamla birlikte aynı çatı altında esir kalmış gibiydim. Evlendiğim zaman yaşım da genç olduğu için ömrümün. Sonuna kadar bu şekilde bana değer vermeyen bir adamla birlikte yaşamak istemediğimden. Anlaşarak evliliğimizi 4 yılın sonunda sonlandırdık. Eski kocamdan boşandıktan sonra yaptığım her şey benim için ters gitmeye başladı ailem beni eve geri kabul etmedi. Kocamla evden kaçarak evlenmiştim aşk evliliği olduğuna inanmıştım bilemezdim insanların istedikleri olmayınca sevdiklerinden vazgeçebileceklerini gençtim ama öğrenmiş oldum. Ailem beni kabul etmedi. Sokakta kalmıştım gidecek yerim çalacak kapım yoktu. Ama artık ayakları üzerinde durabilen zor günleri atlatmış ve o günleri hatırlamamak üzere unutmuş geleceğime bakmak isteyen bir bayanım. Kars’ ta yaşıyorum ama anlaşabileceğim güveneceğim dürüst biriyle tanışırsam gelmemi istediği her yere giderim. Ailemle beni kabul etmediği günden beri ailemle hiç görüşmedim tanışmak isteyen arkadaşlar bunu da dikkate alsınlar çünkü sonradan sorunlar oluyordu bazı insanlar bu durumu hoş karşılamaya biliyorlar. Böyle bir sorun olmasını istemem bir yola çıktıktan sonra yolun yarısında birbirimizi bırakalım istemem önümüz açıklık ömrümüz yeterse. Uzun bir yol var bu yolu benimle birlikte yürümek isteyen biriyle hayatıma devam etmek isterim. Evleneceğim kişiyle çocuk sahibi olmak isterim çünkü hiç çocuğum olmadı ve bu duyguyu tatmak anne olmak çocuğumu büyütmek istiyorum yaşım 40’a geldi ama yine de ben çocuğum olsun istiyorum benim gibi düşünen çocuğu olsun isteyen insanlarla tanışmak isterim. 

Biraz hayatımın nasıl gittiğinden yaptığım işten bahsedeyim en azından benim hakkımda olacak düşünceleriniz daha net ve berrak olur. Ben şu an da bir ofis de asistan olarak çalışıyorum. Hayatımı bu şekilde devam ettiriyorum eğer tanışacağım kişi bu şekilde çalışmamı istemezse işi bırakırım çalışmam. Gerekirse başka bir iş bulurum. Uyumlu bir insanımdır pek itiraz etmem söyleneni yaparım inatçı değilimdir öyle olmayı oldum olası da sevmedim zaten 

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Şimdi yeniden evlenmek, kuramadığım yuvayı kurmak göremediğim. Değeri ve sevgiyi görmek istiyorum tanışmak isteyen 35-45 yaş arası bir beyle evlenmek istiyorum sigara kullanmıyorum ama kullanan biriyseniz de benim için sorun olmaz. 

Kars'ta Yaşayan Dul Bayanların Evlilik Adresi
Kars’ta Yaşayan Dul Bayanların Evlilik Adresi

İsim : Asuman

Yaş : 37

Boy : 172

Kilo : 62

Sigara : Yok

Alkol : Var 

Yaşadığı Yer : Kars

Kars’ ta Yaşayan Dul Bayanlarla Ücretsiz Tanışma

2020 yılında hizmete sunmuş olduğumuz Türkiye’nin. En yeni ve en güncel İslami evlilik ve arkadaşlık sitesi olan. Sesli harita ücretsiz ve üyelik taleb etmeden hizmet sunan bir evlilik ve arkadaşlık kuruluşudur. Bu şekilde Kars’ ta Yaşayan dul bayanlarla tanışmak için imkan sağlıyor. Yapmanız gereken. Size uygun ilanı ve yaşadığınız yere uygun şehri bularak karşınızdaki kişiyi rahatsız etmeden ona bir mesaj bırakmak olacaktır. 

Kars’ ta Suriyeli Genç Bekar Bayanlarla Tanışma

Türk kullanıcılarımız kadar fazla olmasa da sitemizi, aktif olarak kullanan Suriyeli kullanıcılarımız da mevcuttur. Sitemize ziyaret eden Suriyeli bay ve bayan kullanıcılarımızın yanı sıra ilan paylaşan. Suriyeli kullanıcılarımız da sitemizde aktif olarak mevcuttur. Suriyeli bayanlar aşkı arıyor ve aradıkları aşka ulaşmak istiyor. 

Suriyeli Genç bekar bayanlarla tanışmak ve arkadaşlık kurmak isteyen. Bir çok kullanıcımız da var sizler de bunlardan biri olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey sitemizi ziyaret edip en uygunu ilanı aramak olacaktır. İlana ulaştıktan sonra ilan sahibine bir mesaj bırakarak ilana bıraktığınız mesajı görmelerini sağlayın. Mesajınıza gelecek cevap olumlu olursa onlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. Ve eğer yakınlık kurabilirsiniz. WhatsApp iletişim ya da sosyal medya hesapları olan Facebook Twitter İnstagram ve bunun gibi bir çok hesaptan onlara ulaşarak daha samimi bir arkadaşlık kurabilirsiniz. Siz de aradığınız aşka ve hayatınızı paylaşacak ki kişiyi arıyorsanız doğru yerdesiniz. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*