Kardeşlerim 79. Bölüm 25 Şubat Cumartesi ATV Yeni Bölüm İzle.. – MuhabirHaber albümü için resme tıklayın

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kardeşlerim 79. Bölüm 25 Şubat Cumartesi ATV Yeni Bölüm İzle.. ATV’nin  fazla sevilen ve izlenen dizisi Kardeşlerim dizisi her cumartesi 20.00’da yeni bölümüyle izleyenleri ile buluşmaktadır. Başrolünde Celil Nalçakan, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Ahu Yağtu, Simge Selçuk benzeri pek çok isim bulunan  dizi büyük izleyici kitlesine ulaştı. Kardeşlerim dizisi Yeni bölümde ne olacak? Kardeşlerim son bölümde neler oldu? Kardeşlerim Bugün 79. bölüm yeni bölümüyle  ATV  ekranlarında İzleyenleri ile buluşacak. Merakla beklenen Kardeşlerim 79. Bölüm 25 Şubat Cumartesi ATV Yeni Bölüm İzle..

Kardeşlerim 79. Bölüm 25 Şubat Cumartesi ATV Yeni Bölüm İzle..

Kardeşlerim 79. Bölüm 1. Fragmanı İzlemek İçin Tıkla..

Kardeşlerim 78. Bölüm Son Bölümde Ne oldu? Kardeşlerim Son Bölüm İzlemek için Tıkla..

ATV ekranlarında 4 Şubat Cumartesi günü gösterilen Kardeşlerim son bölümde neler yaşandı? Kardeşlerim son bölüm ATV’de. Kardeşlerim 78. Bölümüyle son bölüm ekrana geldi. Kardeşlerim 78. Bölüm izlemek için tıkla..

Kardeşlerim Dizisinin Mevzusu Nedir?

Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı dört kardeş, yaşanmış olan bir takım talihsiz olayın peşinden hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak haricinde daha farklı yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır. Ta ki yaşananlara neden olan Akif Atakul’un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısı ile hayatları bu küçüklere açılana kadar… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni yaşam, herkesi yeni birine dönüştürür.

Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? 

Kardeşlerim Dizisinde Celil Nalçakan, Fadik Sevin Atasoy, Yiğit Koçak, Ahu Yağtu, Su Burcu Yazgı Coşkun, Simge Selçuk, Aylin Akpınar, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Evrim Doğan, Melis Minkari, Recep Usta, Lizge Eli bol, Berk Ali Çatal, Aslı Mavitan, Kaan Çakır, Nihan Büyükağaç, Nazlı Çetin, Ecem Sena Bayır, Sulh Aksavaş, İrem Deniz, Emre Yetek, Atakan Özkaya, Eylül Lize Kandemir ve Cüneyt Mete benzeri başarıya ulaşmış oyuncular yer almıştır.

Kardeşlerim 78. Bölüm 25 Şubat Cumartesi ATV Yeni Bölüm İzle..

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*