Karaca Hatır Plus Kullananlar ve Özellikleri

Türk kahvesini ve filtre kahveyi tek makinede buluşturarak kahve severleri mutlu etmeyi başaran Karaca markası son derece kaliteli modellerle karşımıza çıkıyor. Otomatik kapanma özelliğiyle kahve makinesinin başlangıcında beklemenize gerekmekte olan kalmadan ve taşma problemi yaşamadan kahvenizi kısa süre içerisinde hazırlamanızı elde eden Karaca Hatır Plus 2 in 1 geniş demlik hazinesiyle de misafirlerinizi de unutmuyor. Tek seferde 5 kişilik kahve kapasitesiyle dikkat çeken ürün ile beraber leziz kahveler kısa süre içinde elde ediliyor. Hem de kahveleriniz taşma sensörü yardımıyla bolca köpüklü oluyor.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Filtre Kahve Makinesi Özellikleri

Çok fazla Isınma Emniyeti Var
Damlama Emniyeti Var
Cam Hazne Var
Güç 1400 W
Otomatik Kapanma Var
Su Isıtıcı Kapasitesi 750 ML
Su Seviyesi Göstergesi Var
Fincan Kapasitesi 5 Fincan
Kahve Öğütücü Yok

Karaca Hatır Plus 2 in 1 İnceleme

Tek seferde 5 kişilik Türk Kahvesi ve Filtre Kahve hazırlayabilen ürün ideal demleme sıcaklığını otomatikman sağlamaktadır. Bunun bununla beraber filtre kahvelerinizi 30 dakika kadar aynı ısıda tutabilir. Öğütücü özelliği olmadığından kahvelerinizi toz biçiminde satın almanız gerekmektedir. Paslanmaz çelik filtresiyle beraber kahveleriniz oldukça daha sıhhatli bir halde demlenir. Ürünün su ısıtıcı kapasitesi 750 ML olduğundan tek seferde birden fazla defa kahve içebilmenizi sağlar. Haznesindeki su tükendiğinde otomatikman kapanır ve sizi uyarır.

İşte, iki değişik kahve hazırlayabilen Karaca Hatır Plus ile ilgili bütün detaylar;

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Tasarım

Karaca Hatır Plus

Tasarım mevzusunda son derece başarı göstermiş olan Karaca Hatır Plus, hayatınızı kolaylaştıracak özelliklere sahiptir. Siyahtan bronza doğru geçiş meydana getiren taşıma kulpları mutfağınıza çağdaş bir görünüm katar. Kahvenin enfes kokusunu üstünde bırakarak daima leziz içim sunan ürün, hoş sohbetlerde, bitkin günlerde ve sabah uyandığınız zaman kısa süre içerisinde kahve yapabilmenizi sağlıyor. Üstünde bulunan tuşlar ile beraber çeşit çeşit özellikler açılıp kapatılabiliyor. Karaca Hatır Plus’ın sol tarafında filtre kahve haznesi sağ tarafında ise Türk kahvesi haznesi bulunuyor.

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Güç

Karaca Hatır Plus

1400 Watt güce sahip olan model kahvelerinizi en kısa süre içerisinde hazırlıyor. Yüksek gücü olmasına karşın düşük elektrik tüketen Karaca Hatır Plus 2 in 1, kullanıcılarından tam not almayı başarıyor. Sabah saatlerinin vazgeçilmezi olan filtre kahveler, güne daha süratli adapte olabilmenize destek oluyor. Karaca’nın akıllı makinesiyle beraber filtre kahve hazırlamak için birkaç dakikanızı ayırmanız kafi oluyor. Öğütülmüş kahve çekirdeklerini sıcak suda demleyerek kısa süre içerisinde size sunan ürünü çalıştırmak için yalnızca tuşuna basmanız gerekiyor.

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Kapasite

Karaca Hatır Plus

Hem evinizde hem de ofisinizde rahatça kullanabileceğiniz üründe geniş bir hazne bulunuyor. Yüksek kapasitesinin bununla beraber kahve telvesini dahi sızdırmayın çelik filtresi yardımıyla filtre kağıtlarına gereksinim duyulmadan kahveleriniz en leziz olacak biçimde hazırlanıyor. Tek hazneyle 5 tane filtre ve Türk kahvesi yapabilen ürün, kahvenizi 30 dakika süresince aynı sıcaklıkta tutabiliyor. Günün her anında tek tuşla yapacağınız enfes kahveler Karaca Hatır Plus 2 in 1 ile beraber sizleri bekliyor.

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Otomatik Kapanma

Karaca Hatır Plus

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Filtre ve Türk Kahve makinesinde kahvenizi aldıktan sonrasında kapatmayı unutsanız dahi hiçbir problem yaşanmıyor. Üründe hiçbir işlem yapılmaz ise 30 dakika kadar kahvenin sıcaklığını koruduktan sonrasında kendini otomatikman kapatıyor. Bu şekilde kahve hazırladıktan sonrasında aklınız makinede kalmıyor. Karaca Hatır Plus 2 in 1 gönül rahatlığıyla kahvenizi yudumlamanızı sağlıyor.

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Sensörler

Karaca Hatır Plus

Karaca filtre kahve makinesinin içinde pek çok sensör bulunuyor. Hazne içindeki su bittiğinde sesli ikazda bulunarak su koymanız icap ettiğini size iletiyor. Damlama emniyetiyle de hazneyi çıkartırken etrafa kahve sıçramıyor. Kaliteli camdan üretilmiş demliği yardımıyla kahvenizin ne kadar kaldığını her an görebilmenizi sağlıyor. Yaşamı kolaylaştıran ufak ev aletlerinin başlangıcında gelen kahve makineleri kendinize ve sevdiklerinize daha oldukça vakit ayırmanıza olanak sunuyor.

Karaca Hatır Plus 2 in 1 Yorumları

Karaca Hatır Plus

👤 *** ***: Türk kahvesi kısmı oldukça güzel köpüklü kahve yapıyor haznesi geniş son derece, okka kullanıyordum daha öncesinde ondan da memnunum fakat bu daha güzel yapıyor. Filtre kahve makinesi de iyi denebilir, kendi filtresi var çelik olduğu yazıyor fakat bakır renginde, su haznesini maksimumun üstünde doldurursanız ve 2.5 ölçek kahve koyarsanız aroması iyi oluyor bence. max su haznesi 750 ml bence 5 kişilik değil bu sayı 3 kişilik.

👤 *** ***: Metal filtre olduğundan kahvenin tortusu da geliyor birazcık demliğe, kağıt filtrelerdeki o pürüzsüzlük yok. Ürünün içinden filtreden ayrı bir hareketli parca daha var, filtreyi yıkarken onu da yıkamalısınız kesinlikle.

👤 *** ***: Ürün Filtre bölümünde tortu ve kapak kapanmama problemi var demişler bu şekilde bir problem yaşamadım. Kahvenizden meydana gelen bir tortu vardır benim filtre kahvem pürüzsüz oldu. Kahve kısmı evet denildiği benzer biçimde bence de kapasite ufak max 3 kişilik lakin bence 1 kaşıkla tek kişilik kahve de çok fazla güzel çok iyi Türk kahvesi yapıyor. Ürün fiyat performans ürünü alın aldırın derim.

👤 *** ***: 5in1 farkına bakarsak ben bu ürünü almak istemiyordum 5in1 modelinde oldukça karar kılmıştım fakat indirimde 500tl farkla yakalayınca alıp kullanıp duruma gore ileride 5in1 geçiş yaparım dedim. Çay demleme özellliği bunda da gözü kapalı demleye bilirsiniz sistem aynı sistem extra bir özellik çaydanlık içerisinde ki filtre fakat kahve filtresine de eklediğinizde damlama usulü ile görkemli çay demliyor denedim onayladım. Tek farkı demlikte ki yumuşak sert içim derecesi bunda yok oda ne kadar tesirli oluyor kullanmadığım için bilemem.

👤 *** ***: İkisi bir arada olması ürünün en güzel yönü bence. Türk kahvesini köpüklü yapıyor o mevzuda hiçbir sıkıntım yok. Filtre kahve de iyi bence. Daha farklı bir makina ile karşılaştırma yapamam bu sebeple ilk kere filtre kahve makinesi kullanıyorum. Filtre kahvesi kaynar olmuyor fakat aslına bakarsanız normal demleme yapsam da kaynar olmuyordu. Filtre kahve içilme sıcaklığı için ideal olan bu diye düşünüyorum.

👤 *** ***: Siparişim elime oldukça acele ulaştı ve oldukça güzel paketlenmişti geldiği benzer biçimde denedim oldukça güzel tadı ve bolca köpüklü yapıyor. Asla düşünmeden alabilirsiniz mağazalarda pahalıya alınacağına buradan almak en mantıklısı her insana tavsiye ederim.

👤 *** ***: Ürün oldukça güzel hem Türk kahvesi hem filtre kahve var. Türk kahvesi bolca köpüklü ve leziz. Filtre kahvesi ise damlatma önleyicisi var, yavaş yavaş hazırlıyor, 30 dakikaya kadar sıcak bekletiyor ve filtresi kendine ilişkin şu demek oluyor ki kağıt filtreye gerek bulunmuyor. Öneri ediyorum.

👤 *** ***: Eşime armağan olarak aldım hem filtre hem de Türk kahvesi aynı anda yapıyor filtre kahve haznesi oldukça büyük değil fakat gene de güzel şiddetle öneri ederim teslim süresi ve paketleme oldukça iyiydi.

👤 *** ***: Mükemmel bir ürün oldukça fazla araştırıp aldım iyi ki bunu seçmişim Tefal köpüklüm almayı düşünüyordum fakat iyi ki almamışım oldukça memnunun görüntüsü akıl almaz şık haznesi yeterli kadar büyük kahvesi güzel baya sevdik biz fakat bir kahve gurmesi olarak akıl almaz bir kahve içmedim kadifemsi bir kahve vermedi her makinanın yapmış olduğu bir kahve köpük olarak fazlası ile köpüklü yapıyor.

👤 *** ***:  Ürün dizayn olarak güzel bir aygıt Karaca farkı diyelim filtre kahve bölümünü denedim güzel fakat beni istediğim benzer biçimde sıcak bir filtre kahve elde edemiyorsunuz. Eksi yanı karanın damlatmaz özelliği var demeleri doğru olmayan olmuş maalesef damlatıyor. Bu tarz şeyleri alırken göz önünde bulundurun derim. Destek olduysam sevinirim. Teşekkür.

👤 *** ***: Kahve makinesinden oldukça memnundum. İki görevini de oldukça yeterliydi. Fakat filtre kahvesinin filtresi birleştirme yerlerinden açılma hayata geçirmeye başladı. Servise göndereceğim inşallah servis bu mevzuda destek verir bu denli kısa süre içerisinde filtresinin açılması garibime gitti.

Karaca Hatır Plus mod Türk kahvesi nasıl yapılır?

Karaca Hatır Plus ürününde Türk kahvesi yapabilmek için cezvesine 2 fincan suyu ve 2 ölçek toz Türk kahvesi eklemeniz kafi oluyor. Ölçeği de içinde gelen kaşık yardımıyla kolay bir şekilde belirlenebiliyor. Ürün, kısa süre içerisinde kahvenizi hazırlıyor, kahveler olduğu zaman size haber veriyor.

Karaca Hatır Plus 2 in 1 kaç watt?

Karaca Hatır Plus 2 in 1 filtre kahve makinesi 1400 Watt gücünde çalışabiliyor. Bu şekilde kahvelerinizi rakiplerine gore oldukça daha kısa süre içerisinde hazırlıyor. Hem Türk hem de filtre kahvesini aynı anda yapabilmenize de olanak sağlıyor.

Karaca Hatır Plus fiyatı ne kadar?

Karaca Hatır Plus ürününün fiyatı siteden siteye değişim gösterebiliyor. Türkiye’deki alışveriş sitelerine baktığımızda ürün ortalama olarak 2,000,00 TL’ye satılıyor. En ucuz tutarları görmek için sizlere yukarıda vermiş olduğumuz bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Karaca Hatır Plus sütlü kahve yapılır mı?

Karaca Hatır Plus ürününde sütlü kahve yapmak için hazneye 2 kahve fincanı süt ilave edin. Daha sonrasında sütün içine 2 ölçek Türk kahvesini dökün. Hatır Plus Mod’undan “Sütlü İçecek Hazırlama” kısmını seçin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*