Kadınların Yatakta İstedikleri Ama Sormaya Utandıkları Şey | Cinsel Sohbet

İşte bir çok adamın bilincinde olmayabileceği bir gerçek: hanımefendiler son aşama cinsel varlıklardır, o denli cinseldirler ki seksten erkekler kadar zevk alırlar. Onların da erkekler şeklinde kuvvetli cinsel arzuları vardır. Daha da şaşırtıcı olanı, bu arzuların daima duygulara dayanmaması yada samimiyetle yönlendirilmemesidir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kitapta Bayanlar Ne İster? Yazar, Daniel Bergner’in yazdığı Hanım Arzusu Bilimindeki Maceralar, hanımefendilerin yoğun cinsel isteklerinin aslen onları erkeklerden daha çok oldukça eşli olma eğilimine soktuğunu öne sürecek kadar ileri gitti.

Bununla beraber, buradaki problem, duygusallık ve cinsel güçlenme söz mevzusu olduğu zaman daha çok toplumsal kabul görmesine karşın, pek çok hanım hala partnerleriyle sex hakkında açıkça konuşmakta zorlanıyor. Bunun sebebi, hanımefendilerin kültürel olarak sex hakkında tereddüt etmeden konuşmaya programlanmamış olmalarıdır.

Muhtemelen, ortaklarına yatakta ne istediklerini söylemekten utanç duyacaklardır. Cinsellik hakkında konuşurlarsa, toplumun onlara devamlı olarak seksle uzaktan bağlantılı herhangi bir şeyin utanç verici bulunduğunu söylemesi yardımıyla, büyük olasılıkla ondan sonra bu mevzuda kendilerini suçlu hissedeceklerdir.

Escapeing Toxic Guilt’in yazarı Susan Carrell, hanımefendilerin daima suçluluk yada utanç hissettiğini zira onlara daima “iyi olmanın en mühim şey olduğu” öğretildiğini söylüyor. Bu yüzden, “kirli”, “ucuz” yada “uzun soluklu bir ilişki için yeterince iyi değil” olarak algılanma korkusuyla, hanımefendiler cinsel düşüncelerini ve arzularını kendilerine saklamayı tercih ederler.

Yatakta ne istediklerini sezgileriyle bilecekleri mevzusunda eşlerine güvenirler veya daima sandıkları kadar etkili olmayan “ipuçları” bırakırlar. İşte sebebi: Bayanlar orgazm taklidi yapma sanatında ustalaşabilirler. Yatakta ooohs ve ahhhs taklitleri yapmak kolaydır . Onlarla yaptığınız şeyden ve onlar için mutlu olup olmadıklarını hakikaten bilmenin tek yolu sormaktır.

Hanımefendilerin gizli saklı sex istekleri

Bayanlar büyük olasılıkla size ne istediklerini yada yataktaki performansınız hakkında ne düşündüklerini söylemeyeceklerdir. İşte hanımefendilerin iş sex söz mevzusu olduğu zaman partnerlerinden hakikaten ne istediklerinin bir sıralaması, sadece onlardan istemeye utanıyorlar. Bu talepler, sizin şeklinde mükemmel seksin sıhhatli ve kalıcı bir ilişki için yaşamsal ehemmiyet taşıdığını kabul eden gerçek bayanlardan geliyor.

1 “Daha uzun lütfen.” Erkekliğinin uzunluğundan bahsetmiyor. Ön sevişme eyleminden bahsediyor.  hem hanımefendiler hem de erkekler ön sevişmenin minimum 18 dakika sürmesini istiyor. Baştan ayağa bütün tabanları kapladığınızdan güvenilir olun. Daha çok ön sevişme süresi hem de daha iyi orgazmlara neden olur, bu nedenle acil etmeyin.

2 “Kimi zaman sert olmasını isterim.” Bayanlar sandığınız kadar kırılgan değiller. Birazcık pürüz seksidir. Onu arkadan alırken uzun buklelerini nazikçe çekin. Ek olarak birazcık şaplak atmayı da deneyebilirsiniz. Veya siz ayakta sex halletmeye hazırlanırken koridorda iç çamaşırını parçalamaya ne dersiniz? Bunu yaparsan, onu yeniden iç çamaşırı alışverişine götürmeyi unutma.

3 “Direkt göğüslerime yada kız şeklinde bölgelerime gitme.” Direk sonuca gitmek aslen cinsel gerilimi azaltır. Gerçek bir ilişkiden ilkin onu mutlu etmek için vakit ayırırken, ayakları, kafa derisi ve dizlerinin arkasındaki kırılgan cilt şeklinde öteki erojen bölgeleri deneyebilirsiniz. Bu kısma ne kadar alışırsanız alışın, tutkulu dudak bükme yada boyun öpücüklerini atlamayın.

4 “Hadi rol yapalım.” Bayanlar seninle porno izlemekten hoşlanmayabilir fakat onların da fantezileri var. Erotik romanların ani popülaritesini fark ettiniz mi? Erotik romanlar son derece uzun bir süredir ortalıkta dolaşıyor, sadece daha ilkin bugün olduğu şeklinde toplumsal olarak kabul edilmiyorlardı. Birtakım klasik roller hemşire/tabip, öğretmen/talebe ve usta/hizmetçidir.


5
“Benimle kirli konuş.” Hanımefendilerin yatak odasında sessiz kalmana ihtiyacı yok. Kirli konuşmalar cinsel gerilimi artırmaya destek sunar, sadece ilkin onun rahatlık düzeyini değerlendirmeniz gerekmektedir. Ne söyleyeceğinden güvenilir değil misin? Yumuşak çekirdekli, kirli bir üslupla başlayın. “Bebeğim, bu iç çamaşırın içerisinde oldukça Ateşli Azgın görünüyorsun” yada “Seni oldukça isterim” yada “Tüm günü senin içerisinde olmayı düşünerek geçirdim” şeklinde bir şey söyleyebilirsin.

6Oyuncakları kullanalım.” Hanımınız vibratör yada dildo kullanmak istiyorsa, lütfen kendinizi yatakta aşağılık yada yetersiz hissetmeyin. Bunlar, bütün cinsel deneyimden sıradışı biçimde yararlanmasına destek olacak aksesuarlardır. Oyuncakları yoksa, kız arkadaşınla alışverişe çıkmayı önermekten zarar gelmez. Yatak odasına oyuncak getirmeye ne kadar açık olduğunuzu kesinlikle takdir edecektir.

Bu ipuçlarını izleyin ve eşinizin ipuçlarını kulak verin. Ihmal etmeyin, mutlu ve tatminkar ilişkiler, her ikisinin de birbirinin gereksinimlerini hakikaten karşılayabildiği ilişkilerdir. Partnerinize ne istediğini sormaktan ve herhangi bir yeni öneriyi denemekten korkmayın. Buradaki anahtar, partnerinize daima saygı duymak ve onu dinlemektir.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*