Kadınların Kötü Erkeklere İlgisinin Altında Yatan Gerçekler

Hanımefendiler Neden Bad Boy Erkekleri Seviyor?

Hanımefendilerin birçoğunun ‘kötü erkek’ tabirine uyan kişilerden daha fazla etkilendiği bilinen bişeydir. ‘Kötü erkek’ tiplerinin etrafındaki her insana belkide beraber olduğu bayanlara zarar verebilme eğilimine rağmen bayanlar neden onları tercih ediyor? İşte, hanımefendilerin kötü erkeklere işittiği ilginin altında yatan gerçekler…

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kötü Erkekler Çekicidir

Bahsettiğimiz bireyler çoğu zaman egoist, mesuliyet duygusundan yoksun ve bencil olurlar. Fakat onların bir çok dış görünüş açısından ideal tiplerdir. Kötü adamların karizmatik ve çekici oluşu bayanları onlara bir adım daha yaklaştırıyor fakat bu sevdaların neredeyse yüzde 90’ı hüsran ve hüzünle sonlanıyor şu sebeple sözünü ettiğimiz erkek modeli devamlı yeni ilişkiler yaşamak ve özgür olmaktan yanadır. Bu sebepten bayanlara fazla çok kıymet vermezler.

Kadınların Kötü Erkeklere İlgisi

‘Beyaz Atlı Prens’ Yanılgısı

Araştırmalar, hanımefendilerin ‘kötü erkek’lere yönelimini bayanların bu biçim adamların yakışıklılığına aldanarak ‘beyaz atlı prens’ini bulduklarını düşünme yanlışına düşmeleri olarak açıklıyor. Bu yüzden hayalleri ve real hayat içinde gidip gelen bayanlar ‘kötü erkek’leri çekici özelliklerinden ötürü devamlı arzu ettikleri erkek modeline çeviriyorlar. Aslına bakarsak bu biçim erkekler ilişki öncesinde hanımefendilerin gönlüne nasıl girebileceğini fazla iyi biliyor. Hanımefendiler da ‘kötü erkek’lerin stratejilerine kolay bir şekilde yenik düşüyor şu sebeple onların konuşma becerileri ve düşünceleri fazlaca gelişmiştir.

Kadınların Kötü Erkeklere İlgisi

Aranan Nitelikleri Taşırlar

Aslına bakarsak bayanlar kendilerine daha fazla bağlanan, her dediklerini meydana getiren tiplerden zaman içinde sıkılıyor. Yalnız ‘kötü erkek’ler için bu durum söz mevzusu değildir. Bu erkekler bazen kırıcı olsalar da hanımefendilerin hoşuna gitmeyi bu yönleriyle dahi başarabiliyorlar şu sebeple bayanlar erkekte teslimiyetten fazla liderlik, yönlendiricilik ve kararlılık gibi vasıfları arıyor. Bu özellikler ‘kötü erkek’lerde bulunsa da onlarla kurulan ilişkilerin bir çok evliliğe ulaşmıyor.

Kadınların Kötü Erkeklere İlgisi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*