Kadınların Aşk Hayatında Yaptıkları 10 Hata

Bayan ve erkek fıtrat olarak değişik yaratılmıştır. Hanımla bayan içinde dahi dağlar kadar fark varken erkekle bayanın davranışlarının aynı düzeyde olmasını beklemek mutsuzluktan daha farklı bir şey getirmez. Her bakımdan bayan ve adamın birbirini anlaması zor da olsa bir ortak payda da buluşmakta yarar vardır. Adamların bir hanımda istemediği, bayanların ise ilişkilerinde vazgeçmediği bu davranma şekilleri ilişkileri negatif yönde etkiliyor.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

İşte bayanların aşk hayatında yapmış olduğu en gözle görülen 10 hataları;

1. Adamların Tabiri İle ‘Dırdır Yapmak’

Sevgilinizin yapmış olduğu her şeye söyleniyor ve devamlı bir yakınma halindeyseniz kendinize çeki seviye vermenizde yarar var. Yapılan bir hatayı devamlı ısıtıp ısıtıp adamın karşısına getirip onu azarlamak sizden kaçmasına sebep olur. Birazcık hoşgörülü olmaya, her bakımdan sevgilinizi anlamıyorsanız dahi hoşgörü çerçevesinde yapmış olduğu kusurları yeri vardığında görmezden gelip karşınızdakini sıkmamanız gerekiyor.

Erkeklerin Tabiri İle ‘Dırdır Yapmak’

2. Konuşmaya Zorlamak

Bayanlar günde ortalama 20 bin kelime sarf ediyorlar. Erkekler ise 7 bin kelime. Erkekler 7 bin kelimeyi aslına bakarsan gün içerisinde tüketiyorlar. Akşam eve vardığında susmayı tercih eder. Şayet erkeği devamlı hitabı için ısrar ederseniz o bu durumdan hoşnut olmaz ve size pek dayanacağı söylenilemez.

Konuşmaya Zorlamak

3. Çok fazla Aşama Imrenmek

Her daim aramak ve yanında kimlerin olduğunu sormak, aslen biz buna “sorgulamak” diyoruz. Çıktığınız vakit kime bakıyorsun, gibi kıskançlık triplerine girmek. Erkeği devamlı sorguya çekmek ve üstünde baskı oluşturmak ayrılıklara neden oluyor.

Aşırı Derece Kıskanmak

4. Casus Gibi Hareket etmek

Cep telefonu, toplumsal ağlarını gizliden kurcalamak ve devamlı bir kuşku içerisinde olmak bu ilişkiye zarar verecektir. Bu davranışlardan kendinizi alıkoymalısınız.

Casus Gibi Davranmak

5. Anlamasını Beklemek

Adamların bayanlar gibi ayrıntılı düşünmediği bilim adamları tarafınca açıklandı. Halen bir adamın bayan gibi detaycı düşünmesini beklemeyin. Bir şey söylemek istiyorsanız ima ederek değil, direkt söylemeniz gerekmektedir.

Anlamasını Beklemek

6. Seksi Bir Tabanca Olarak Kullanmak

Seksiliğinizle erkeklere istediğinizi yaptırmaya çalışmaktan vazgeçin. Erkekler ilk olarak bu oyunlarınıza gelebilir. Fakat erkekler sandığınız gibi de aptal değil, bir müddet sonrasında bu olanların farkına varacak ve ters tepecektir.

Seksi Bir Silah Olarak Kullanmak

7. Çocuk Gibi Hareket etmek

Erkeklere dudak büzüşerek, çocuk hareketleri yaparak konuşmanızdan hoşlanacağınızı zannediyorsanız doğru olmayan yoldasınız. Telefonda çocuk gibi çıkardığınız garip sesler hiçbir adamın hoşuna gitmiyor, belkide itici olmanızı sağlıyor. İlgi çekmek istiyorsanız çocuk hareketleri değil, kadınlığınızı göstererek bunu yapmalısınız.

Çocuk Gibi Davranmak

8. İlişkiyi Sorguya Almak

İlişkinizin başındayken, bu ilişki nereye gidiyor? Bizim sonumuz ne oluyor? Belkide açın, bangır bangır bir Ahmet Kaya şarkısı; “Yüreğim sızlıyor olmasaydı sonumuz bu şekilde” diye söylenin. Bre bismillah daha baştasınız, vakit her şeyi gösterir. Akışına bırakın.

İlişkiyi Sorguya Almak

9. Değiştirmeye Çalışmak

Bir adama nasıl aşık olduysanız, bırakın o şekilde kalsın. Mesela serseri bir erkeği beyefendiye çevirmeyi kendine bir vazife bilirler ve zamanlarını bu yönde taktikler geçirerek harcarlar ve beyefendi olması için elinden geleni yaparlar. O vakit gidip neden hazırda bir beyefendiye aşık olmadınız. Hem kendinizi hem de karşınızdaki insanı sıkmamak ve duygularıyla oynamamak için bu şekilde bir girişimde bulunmamalısınız.

Değiştirmeye Çalışmak

10. Kıyaslamak

Sevgilinizi çevrenizdeki öteki erkeklerle belkide eski sevgilinizle kıyaslamak size hiçbir şey sağlamaz. Belkide adamın sizden uzaklaşmasının sebebidir. Başkaları ile kıyasladığınız adamın öz itimatı sarsılır ve bu ilişkide mutlu olmadığını anlayarak kısa süre içerisinde ilişkisini bitirir.

Kıyaslamak

Tavsiye edilen İçerik: Erkek ve Bayanların Ayrılık Nedenleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*