5.1 C
New York kenti
Cuma, Mart 31, 2023

Buy now

spot_img

İzmir’in Kızları Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Nefis Bilgi

Güzellikleri Dillere Destan Olan İzmir Kızları Hakkında Bilgiler

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

İzmir’in kızları hakkında ilk malum nefis informasyon, eşi olmayan güzellikleridir. İzmir’in kızları için pek çok şarkı yazılmış ve bestelenmiştir. İzmir’in kızları hakkında bilinmesi gerekmekte olan 10 bilgiyi sizler için bir araya getirdik.

İşte İzmir’in güzellik abideleri hakkında bilmenizde fayda olacak bilgiler şunlardır;

1. Naturel ve Samimidirler

İzmirin kızları hakkında bilgiler

İzmirli kızlar çoğunlukla sıcakkanlı, naturel ve samimi karakterlere sahiptir. Bu karakterleri arkadaşlık, aile ve akraba ilişkilerine belkide hayat şekillerine de yansımaktadır.

2. Fikirlerinden Ödün Vermezler

İzmirin kızları hakkında bilgiler

İzmir’in kızları ne istediğini bilen bir yapıya sahip oldukları için katiyen birinin yönlendirmesi ve istemesi doğrultusunda fikirlerini değiştirmez, kişiliğinden taviz vermez, tavize kapalıdır ve katiyen zaaflarının kölesi olmazlar.

3. Naturel Güzellikten Yanadırlar

İzmirin kızları hakkında bilgiler

İzmir’in kızları bilhassa yaz mevsiminde makyaj yapmayı sevmez, süslü püslü gezmeyi sevmez ve dış güzelliğe değil rahat olup olmadıklarına dikkat ederler. Tavırları, üslupları ve zarafetleri onların naturel güzelliğine güzellik katmaktadır.

4. Sanatı Fazla Severler

İzmirin kızları hakkında bilgiler

İzmir’in kızları, sanat dallarının birçoğuna ilgi göstermekte, sevmekte ve bu sanat dallarına kabiliyeti bulunmaktadır. İzmir’den çıkan pek çok sanatçı da bunun kanıtı olarak literatüre geçmiştir.

5. Yaşamın Zorluklarına Boyun Eğmezler

İzmirin kızları hakkında bilgiler

İzmirli kızlar, yaşamın zorluklarına katiyen boyun eğmeyecek kadar kuvvetli ve yaşam doludur. Hayata bakış açılarından kaynaklı olarak yaşamın yaratacağı bütün zorlukları bilirler ve bunu aşmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

6. Mizaçları Son derece Serttir

İzmirin kızları hakkında bilgiler

İzmir’in kızlarının mizacı son derece serttir. Yaşam koşullarından ve günümüzdeki erkek baskısından ötürü kendilerini bu baskıdan sıyırmış olmalarının sebebi mizaçlarının sert olmasıdır. Fakat narin yaklaşmasını bilen insanlara karşı tatlı dilli, yumuşak ve anlayışlı olabilmektedirler. İzmir’in kızları sinirlendiklerinde sert mizacına yakışır şekilde kimsenin onu tutmasına izin vermemekte ve o an ne istiyorsa onu yapmayı kafasına koymaktadır. Önünde herhangi bir engel duramamaktadır.

7. Özgürlüklerine Düşkündürler

İzmirin kızları hakkında bilgiler

Bir adamın boyunduruğu altında yaşamayı kabul etmeyen, bilhassa de bilgili bir şekilde babaları tarafınca bu şekilde yetiştirilen İzmir’in kızları özgürlüklerine düşkündürler. Onları kısıtlamak hiçbir adamın yapabileceği bir şey değildir. İzmir’in kızı istediği saatte istediği yere gider, nerede nasıl davranacağını ve ne giyeceğini bilir ve bu yüzden kimsenin kısıtlamasına katiyen izin vermezler. Modayı yakından takip eden İzmir’in kızları kendine göre yarattığı tarzıyla her sokağın sonu denize çıkan İzmir’de kendine güveniyle dimdik yürümektedir.

8. Bireysel Bakımlarına Ehemmiyet Verirler

İzmirin kızları hakkında bilgiler

İzmir’in kızları devamlı bireysel bakımlarına ehemmiyet verirler bu yüzden İzmir sokaklarında makyajsız da dolaşsalar son derece beğeni toplamaktadırlar.

9. Entelektüel Bir Komiklik Anlayışına Sahiptirler

İzmirin kızları hakkında bilgiler

İzmir’in kızları zeka ve komiklik anlayışlarıyla entelektüel olduklarını ispatlamışlardır. Gelişmiş komiklik anlayışları ve zekaları herkesi fanatik bırakmaktadır.

10. Topuklu Ayakkabı Sevdasından Vazgeçmezler

İzmirin kızları hakkında bilgiler

İzmir’in kızları Arnavut kaldırımlarında dahi dişiliğini gösterdiğine inanılmış olduğu topuklu ayakkabılardan vazgeçmezler. Topuklu ayakkabı onlar için bir sevdadır ve ayakkabı ne kadar vurursa vursun katiyen ayaklarından çık.

Benzer İÇERİKLER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Takip Etsene

0BeğenenlerBeğen
3,754TakipçilerTakip Et
0AboneAbone Ol
- Advertisement -spot_img

İlgi çekenler