İzmir Dul Bayanlar

İzmirli Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Evlilik Sitesi
İzmirli Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Evlilik Sitesi

İzmir’ de Yaşıyorum Evlenilecek Dürüst Bir Erkek Arıyorum

Merhaba benim adım Nermin. İzmir’de yaşıyorum 45 yaşındayım daha önce iki kere evlenip boşandım. 2 evliliğimden de birer çocuğum oldu. Birisi 15 diğeri 20 yaşında. İki tane kız çocuğum oldu. İlk kocam ve ailesi biraz yobaz bir insanlardı. Kız çocuğu doğurduğum için sürekli kavga ve gürültü oluyordu. Sanki benim elimden gelen bi durum sanki isteyerek ben doğurdum. Ama çok şükür efendi birer genç kız oldular büyüdüler. Ben çocuklarımı çok seviyorum. Ama babaları onları hiç sevmedi. Gerçekten kızlarımın bu durumuna çok üzülüyorum. Çocuklarım baba sevgisi görmeden büyüdüler. Ben onlara elimden geldiğince hem anne hem baba olmaya çalıştım. Yeri geldi arkadaş oldum. Dertlerinde ben koştum, ilk aşklarında yanlarındaydım. Zor günlerinde yanlarında olabilmek için elimden gelen bütün her şeyi yaptım. İlk evliliğim dört sene sürdü. Evliliğimin bitmesinin ana nedenlerinden birisi doğan çocuğumun  kız olmasıydı ilk eşim erkek evlat istiyordu ama doğan çocuğum kız olduğu için bana ve kızıma kötü davranışlarda bulundu. Bu nedenden ötürü kızım 4 yaşında iken ilk kocamdan ayrılarak ilk evliliğimi bu nedenle sonlandırdım. İkinci evliliğime gelecek olursak kocamdan ayrıldıktan 1 yıl kadar sonra karşıma güvendiğim biri çıktı ve kızımla da iyi vakit geçirdiğini düşündüğüm için ikinci kocamla evlendim.

İkinci kocamla tesadüf eseri kızımı kreşe götürürken tanıştım o da kendi çocuğunu anaokuluna getirmişti. Tesadüfen ayak üstü tanışmıştık. Onunla biraz sohbet ettikten sonra eşinden yeni ayrıldığını ve oğlunu haftada iki gün gördüğünden bahsetti. O da eşinden yeni ayrılmış olduğu için birbirimize kendimizi daha yakın hissettik ve arkadaş olmaya karar verdik. Ancak hayat bizi öyle bir şekilde tanıştırmıştı ki birbirimizin yaralarını sarıp dost olmaya başladık. Fakat bu dostluk zamanla aşka dönüştü ve biz bir yılın sonunda evlenmeye karar verdik. Kısa süre sonra tekrar hamile kaldım ve ondan da bir kızım oldu. Ancak kadersizlik ya talih yine yüzüme gülmedi. Bu evlendiğim, beni seviyor sandığım adam da kız çocuğu olduğunu öğrendiği zaman deliye döndü. Zaten çok kıskanç birisiymiş evlendikten sonra ortaya çıktı ve üzerine bir de kız çocuk doğurunca deli gibi saldırmaya başladı. Sürekli bir kavga, gürültü ortamı olmaya başladı. Zaman bu şekilde akıp giderken çocuklarım büyümeye başladı ve ben da bu işkenceye daha fazla dayanamadığımı fark ettim. 8 sene süren evliliğimin sonunda bu evliliğimi de bitirdim. Zaten kızımı istemediği için boşanırken de hiç sorun yaşamadım.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Şimdi yeniden aşkı arıyorum. Nasıl güvenirim bilmiyorum ama bende bu hayatı yaşamak istiyorum. 40 ile 55 yaş arasında bir beyle evlenmek istiyorum. Alkol sigara gibi şeyleri sorun etmiyorum. Yeter ki sevsin ve şiddet yanlısı olmayan bir bey olsun.

İzmirli Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Evlilik Sitesi
İzmirli Evlenmek İsteyen Dul Bayanların Evlilik Sitesi

İsim :  Nermin

Yaş : 45

Boy : 165

Kilo : 65

Sigara : Var

Alkol : Var

Yaşadığı Yer : İzmir

İzmir’ de Yaşayan Dul Bayanlarla Ücretsiz Tanışma

2020 yılında kullanışa sunduğumuz Türkiye’nin en güncel İslami evlilik ve arkadaşlık sitesi olan Sesli Harita sizlere ücretsiz ve üyelik istemeyen kolay kullanışı sayesinde İzmir’ de yaşayan dul bayanlarla kolaylıkla tanışma imkanı sağlıyor. Yapmanız gereken sitemizde kendinize en uygun ilanı arayıp bularak, karşınızdaki kişiyi rahatsız etmeden ona bir mesaj bırakmak olacaktır.

İlk mesajı atıp daha sonra pes edip hemen geri çekilmeyin. Çünkü ülkemizdeki kadınların çoğu savaşçı ve vazgeçmeyen erkeklerden hoşlanıyorlar. Sizler pes etmediğiniz sürece her zaman diğer erkeklerin bir adım önünde olacaksınız.

İzmir’de Suriyeli Genç Bekar Bayanlarla Tanışma

İzmir’de Türk kullanıcılarımız kadar olmasa da kayda değer sayıda Suriyeli kullanıcılara sahibiz. Sitemizi gündelik olarak ziyaret eden bir çok Suriyeli bay ve bayan kullanıcılarımızın yanı sıra, ilan paylaşan bir çok Suriyeli bayanlar aradıkları aşka ulaşmaya çalışıyor.

Suriyeli genç bekar bayanlarla tanışmak ve arkadaş olmak isteyen bir çok erkek kullanıcımız var. Sizlerde bunlardan biri olabilirsiniz. Çünkü sitemiz ücretsizdir. Suriyeli genç bayanlarla evlenmek istiyorsanız, bayanların ilanlarına ulaşarak onların ilanlarına mesaj bırakın ve sizleri görmelerini sağlayın. Mesajınıza gelecek cevabın olumluluğuna göre bayanlarla tanışıp arkadaş olabilirsiniz. Ve eğer sohbeti uzatmayı başarıp yakınlık kurabilirseniz Whatsapp iletişim veya sosyal medya hesapları olan İnstagram ve Facebook hesaplarını alarak daha samimi dostluklar kurabilirsiniz. Siz de aradığınız aşka ve hayatınızı paylaşacak birini arıyorsunuz doğru yerdesiniz.

İlgili Aramalar

arayan bayanlar,https://sesliharita com/izmir-dul-bayanlar-2552 html,izmirde telefonda muhabbet etmek isteyen dul bayanlar,izmirde evlenmek isteyen dul hatunlar,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*