İsviçre Evlilik Sitesi

İsviçre Evlilik Sitesi

Elçin ben merhabalar. İsviçre evlilik sitesi buldum sonunda. Evlenmeye karar verdim şu sebeple. Yaşım 36. Dulum dostlar. Ortalama 3 senedir yalnızım şu demek oluyor ki. Sevgiliden oldukca bir {arkadaş} muhabbeti edebileceğim insanoğlu arıyorum. Doğal olarak ki yalnız biriyle sevgili olacağım. Evlenme mevzusunda tereddütlerim var sadece bu tarz şeyleri aşacağımı da biliyorum.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

İsviçre’de evlenmek isteyen dul bayanlar sayı olarak fazla dostlar. Çevremde esasen iki hanımefendi {arkadaş} da var. Ilkin sen duyuru aç sana dönen olursa ikimiz de açarız falan dediler haliyle o kadar da beklemek istemedim. Benim de bir arkadaşa ihtiyacım bulunduğunu esasen biliyorlar. Bir de şöyleki bir şey var. Dostlarım toplanıp sinemalara gidiyor el ele kol kola. Kıskanıyorum ne yalan söyleyeyim. Niçin benim de güzel bir arkadaşlığım olmasın ki diyorum kendi kendime. Artık kendimle konuşmaktan da vazgeçtim gördüğünüz suretiyle direkt konumu açtım işte.

İsviçre’de Evlenmek İsteyen Dul Bayanlar Telefonu

Şimdi dostlar yaşım gereği birazcık olgun düşünüyorum artık. Başımdan da bir evlilik geçmiş olduğu için daha dikkatliyim. Sevgili seçerken yapılması gerekenler de belli aslen. Birincisi dürüst insanı bulmak. İkincisi gerçek aşkı yakalamak. Üçüncüsü de itimat veren bir adam ile {arkadaş} olmak. Bu tarz şeyleri karşılamayanlar ile pek işim olmuyor.

İsviçre evlilik sitesi yoğun sanırım. Geçenlerde oldukca sayıda yorum gördüm esasen. İnsanlar birbirine ne güzel şeyler yazıyor. Gene kıskandım haliyle. Ya sen de ne kıskanç bir bayansın diyorsunuz inanırım fakat güzel bir karı niçin yalnız kalır dostlar? İşte düşündüğüm fakat cevap bulamadığım tek sual bu.

İsviçre Evlilik Sitesi Arayanlar

Dostlar dul olduğum için aşk mevzularında oldukca geride kaldım ben. Gene de kendime bakıyorum, çevremdeki insanların da ilgisini çekiyorum. Bakalım buradan gelen mesajlara da numaramı vereceğim konuşmak adına. Sonrası merak mevzusu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*