İstanbul’dan Dürüst Eş Arıyorum

İstanbuldan Eş Arayan Bayanlar Sitesi ve Telefon Numaraları ilanları 2020-2021
İstanbuldan Eş Arayan Bayanlar Sitesi ve Telefon Numaraları ilanları 2020-2021

Merhabalar ismim Zeynep 33 yaşındayım İstanbul’da yaşıyorum kendime uygun bir eş arıyorum bunu daha önce dışarıda çok aradım. Ama dışarda aradığım insanlar kendilerine güvenmemem için bana yeterince yardımcı oldular. Ben de o yüzden aradığım aşkı mutluluğu burada bulabileceğimi düşünüyorum. İlk başlarda siteden birine nasıl güvenebilirim ki diye düşünüyordum. Fakat biraz araştırdıktan sonra insanların buralardan işler bulup mutlu olduğunu gördükten sonra biraz daha güvenmeye başladım. En azından dışarıda beni görüp fiziğimi beğenip beni kullanmak isteyen insanlar olmayacağını düşünüyorum…

Ben 33 yaşında sarışın mavi gözlü 1.67 boyunda 58 kg bir bayanım daha önce tabii ki bir kaç kere flört deneyimim oldu. Ama insanların hep beni kullanmak istediklerini fark ettim. Çünkü hem güzel fiziğim sayesinde hem de aileden gelen maddi varlığım sayesinde olsun bunlar insanları beni sevmenin önüne geçiriyordu. Bense beni param ve fiziğim için değilde beni sevebilecek birini arıyorum. Ailem karşılarında çıkartmak istediğim kişileri ince eleyip sık dokuyan ebeveynlerdir.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu yüzden bugüne kadar karşılarına çıkardığım her adayı bana maddi gücüm sayesinde yaklaştıklarını düşünmüşlerdir. Ben şimdi bunun böyle olmadığını insanların beni gerçekten sevdiğini onlara göstermek ispatlamak ve karşılarında dimdik bir şekilde durmak için çabalıyorum ve bu sitede bunu bulacağıma ve de karşılarına çıkaracağıma inanıyorum. Balık burcuyum duygusal birisiyim her ne kadar ailemden zengin de olsam kendi işimi kendi mesleğimi yapıyorum. Ana okulu öğretmeniyim çocukları çok seviyorum. Onlarla oynamak onları sarılmak bir şeyler öğretmek ve günün sonunda eve gidip O gün olanları düşündüğümde o yavrularla geçirdiğim güzel mutlu anları düşündüğümde günün bütün yorgunluğunu atıyorum. Şimdi ise kendi çocuklarımı kucağıma alıp onları itip onlara sarılmayı istiyorum. Eşimin nerede yaşadığı önemli değil ben onunla istediği şehirde istediği koşullarda yaşarım yeter ki beni ben olduğum için sevsin. Evimin direği gemimin küreği olsun çocuklarıma iyi bir baba bana anlayışlı bir eş olsun.

Geriye kalan her şeyi biz beraber aşarız. O beni sevdiği sürece ben de onun ailesine saygıda kusuru etmem başımın tacı olurlar. Onu da mutlu ederim ve ben mutlu oldukça ailem de onu sever ve her şekilde ona yardımcı olur destek olurlar biz yeter ki anlaşalım gerisi çorap söküğü gibi gelir. Ben eşimden ev araba istemiyorum beklemiyorum bunları ben de zaten var zamanla beraber daha iyilerini de yaparız bana anlayış göstersin saygı duysun bunlar benim için yeterli zaten ailem yeterince maddi destekte bulunurlar. Bizi zor durumda bırakmazlar. Yani buraya kadar az çok kendimi anlattığım kadarıyla beni tanımış oldunuz ben de geçmişimde yaşadığım o tatsız olayları tekrar yaşamak istemiyorum. Güzel bir evlilik teklifi sadece eşimden beklediğim şey bu olacak. Bana aday olacak kişiler için sadece şunu belirtmeliyim ki yurtdışında yaşamak istemiyorum. Yurt içinde istediği her yerde eşimle yaşayabilirim benim için sorun değil. Ülkemi çok sevdiğim için yabancı bir ülkede yaşayabileceğimi düşünmüyorum. Tatil için tabii ki de gideriz balayı için olabilir sorun değil ama Söylediğim gibi başka bir ülkede yaşayamam. Ben gezmeyi, dolaşmayı, turistik yerleri, yeni yerleri keşfetmeyi seven birisiyim. Biraz maceracıyımdır.

Haritada rastgele bir yer açıp işaretleyip orada işimle beraber tatil yapmayı isterim eşimin de bu şekilde yaşayabilecek performansta ve enerjide birisi olmasını beklerim. Kamp yapmayı doğayla iç içe olmayı çok severim. Kamp için yeterli malzemelere sahibim. Full donanımlı birisi olduğumu söyleyebilirim. Çadırım, şişme yatağım, yorganım, olmazsa olmaz semaverim ile tam takım hazır bir kampçıyımdır. Tabii ki bana aday olacak kişinin kampı sevmiyor olmasını anlayabilirim. Zevkler ve renkler tartışılmaz tabii ki ama benim için böyle etkinliklere katılması da bana göstereceği bir değerdir bir sevgidir diye düşünüyorum. Tatillerde onun istedikleri de olur tabii ki ama bana bu kamp maceralarımda engel olmaz ve yanımda olursa da beni çok mutlu eder ve ben çocuklarımın böyle doğal ortamlarda doğayı tanıyarak hayatta kalmayı öğrenerek yetişmelerini istiyorum. Öyle ki zevklerim kamp ile sınırlı değil. Yüzmeyi kitap okumayı tırmanışı paraşütle atlamayı da çok severim bunlar sürekli yaptığım aktivitelerdir. Yemek yapmaya bayılırım doğu anadolu yemek kültürünü öğrenmeye çalışıyorum bunun için yemek dersleri alıyorum yani eşimin kalbine giden yol olan midesinde çadır kuracağım.

Eşim beni ne kadar mutlu ederse ben de onu o kadar mutlu edeceğime inanıyorum. Bana talip olacak kişilerin bunları dikkatle okumasını önemle özen göstermesini istiyorum umarım hepimiz çok ama çok mutlu olurlar gerçek aşkı buluruz. Ben şansımı burada deniyorum umarım başarılı olurum umarım aradığını bulurum ve arkadaşlar umarım sizlerde aradığınız şeyi burada bulursunuz.

İstanbuldan Eş Arayan Bayanlar Sitesi ve Telefon Numaraları ilanları 2020-2021
İstanbuldan Eş Arayan Bayanlar Sitesi ve Telefon Numaraları ilanları 2020-2021

Adı : Zeynep

Yaş : 33

Boy : 167

Kilo : 58

Sigara : Var

Alkol : Var

Medeni Durumu : Bekar Bayan

Neden Burada : Erkek Arkadaş Arıyor

Hangi Şehir : İstanbul / Beylikdüzü

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*