İstanbuldan Arkadaş Arıyorum –

sevgili arkadaş arıyorum
sevgili {arkadaş} arıyorum

Merhaba ilk olarak kendimi sizlere tanıtmak isterim. Tanıtayımki dogru insanı bulabileyim. İstanbulda yaşıyorum. Bekarım yaşım 32 ve yalnız yaşıyorum.  Benim önceliklerim var. saygı cok mühim dürüst olmalı ve temiz bakımlı olmalı görüşeceğim insan. Aşka hem inanırım hemde inanmam aşk karmaşık bir duygudur. Aşkı aramıyorum kendiliğinden gelirse geri cevirmem amma yaşam cok bunaltıcı ve yalnızlık fena bu sebeple bana adam {arkadaş} lazım.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Maddi anlamda sorunlarım yok kendi kendime rahatca yetebiliyorum. Boş zamanlarımda beraber zaman gecirebileceğim Temiz eylenceli bir sevgili, {arkadaş} arıyorum. Benimle tanışmak {arkadaş} olmak isteyen beyler cevaplarınızı temenni ediyorum.

sevgili arkadaş arıyorum
sevgili {arkadaş} arıyorum

İsim: Demet

Yaş: 32

Kent: İstanbul

Çağdaş Hal: Bekar

Cevaplarınızı bana yazın muntazam ve fena cümleler kurmayınız. yanıt yazan beylerle iletişime gececeğim içlerinden saygılı olan bir erkekle gerçek olup tanışacagım.Bu sebeple ne olur muntazam cevaplar yazın kendinizi tanıtın var ise kontakt için Skaype. yada telefon numaranızı yazın.

kendimi sizlere kısa öz tanıttım sıra sizlerde Tanıtıcı mesajlarınızı temenni ediyorum.

 

aşk arıyorum, istanbuldan adam, adam arıyorum, adam {arkadaş}, sevgili arıyorum, hanımefendi arıyorum, bekar hanımefendi, istanbuldan hanımefendi, hanımefendi ara, hanımefendi bul, adam arıyorum diyen hanımefendi, istanbuldan {arkadaş} ara

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*