İstanbul Bayan Arkadaş Sitesi –

Istanbul-bayan-arkadas
Istanbul-bayan-arkadas

Merhabalar. Kübra ben. İstanbul kadın {arkadaş} arıyorum diyenler burada mı acaba? Buradaysa bana derhal bildiri atabilir. Bundan dolayı ben de {arkadaş} arıyorum. Netice itibariyle bulacağım arkadaşla güzel günler geçirmek amacındayım. Dostluk, arkadaşlık yaparken kim bilir ciddi bir sürece adım atacağız bunu kimse bilmesi imkansız. Her her neyse İstanbul’da kadın bulma amacında olanları umuyorum.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Istanbul-bayan-arkadas
Istanbul-bayan-arkadas

Benim yaşım 34. Güzel ve bakımlı bir bayanım. Kendime olan ilgim asla bitmedi ve bitmeyecek. Gerçi o mevzuda birazcık ısrarcıyım da. Kısaca mesleğimden dolayı. Güzellik uzmanıyım ben. Kendi işimi yapıyorum. Halim vaktim yerinde. Taliplerim de artıyor zaman içinde fakat ben çekildim köşeye. Birazcık kafamı dinledim ve şimdi yeni bir duyuru açıyorum gördüğünüz suretiyle. Kendine güvenen dostlar bildiri atabilir.

İstanbul Kadın {Arkadaş} İlanları

Kadın {arkadaş} arayanlar beni fazlaca bekletmesin. Birazcık sabırsızım aslına bakarsak. Her geçen gün bu sabrım katlanarak azalıyor. Bundan dolayı {arkadaş} bulduktan sonrasında güzel bir gelecek kurma hayalim de olabiliyor. Fakat söylediğim şeklinde önceliğim arkadaşlık yapma. Gerisi kendiliğinden olur ya da olmaz mesele değil. Bekarım ve daha ilkin evlenmedim. Sanırım kendime uygun talibi bir türlü bulamadığımdan dolayı.

İşinde gücünde bir kadın olarak yaşadığım ne var ise sonuna kadar arkasındayım. Peki ne mi yaşadım? Her yeri gezdim, bol miktarda kitap okudum ve hala okumaya devam ediyorum. Fazlaca güzel fotoğraf da çekiyorum. İstanbul’u süper ötesi anlayabildim ki burada yaşanmış olan aşklar da heyecanlar da kusursuz.

İstanbul Kadın {Arkadaş} Arayanlar

Kadın {Arkadaş} Arıyorum İstanbul diyenlerin de benim şeklinde önceliğim burada yaşayanlar olmalı. Mesajlarınızda kendinizi tanıtabilirsiniz. Numaranızı da atabilirsiniz fakat 2-3 kelimeyle tanıyayım sizi. O şekilde derhal al bu numaram bana yaz derseniz olmaz dostlar. Her neyse benden bu kadar var mı bir isteğiniz? Var ise yazabilirsiniz. En kısa sürede görüşürüz ümit ederim. Tanışıp Tatile gitmek isterim

Kadın {Arkadaş} arıyorum diyen adam arkadaşlarımızın cevaplarını umuyorum. Hoşçakalın ümit ederim tanışma şansımız olur. Teşekkürler..

 

Kendime Adam {Arkadaş} Arıyorum Telefon Numaram

Merhaba. Nasılsınız bakalım? Ben fazlaca iyiyim. Ilk olarak Leyla ben. Kendime Adam {arkadaş} arıyorum telefon numaram da var Adam {arkadaş} isterim doğal olarak ki. Sadece bunun için ilkin mesajlarınızı görmem gerekiyor. Mesajlarda…

Kendime adam {arkadaş} arıyorum derken gördüğünüz suretiyle latife yapmıyorum. Yoksa Adam {arkadaş} arıyorum seri ilanlar şeklinde duyuru niçin açayım. Bu mevzuda fazlaca ciddiyim ben. Teklifleriniz de ısrar eden olmanıza gerek yok. Telefon numaramı da vereceğim derhal. Sesimi duyunca heyecanlanmayın fakat lütfen. Bir de beni görünce kısa sürede aşık olmamanızı isterim. Sohbetimizi edelim ilkin olur mu? Aşk mevzusunda tecrübeliyim merak etmeyin. Kimseyi yarı yolda bırakacak biri de değilim. Bundan dolayı günden güne artan yalnızlığıma artık son vereceğim ümit ederim. Son bir şey daha var. Güzel olmamla birlikte insanların derdini sabaha kadar dinleyebilme özelliğine de sahibim. Kucak kucak konuşuruz şu demek oluyor ki merak etmeyin. Kendime Adam {Arkadaş} Arıyorum telefon numaram diye duyuru açtım herkesten bildiri umuyorum..

 

istanbul kadın arkadas, kadın {arkadaş} arıyorum, istanbul arkadaşlık sitesi, adam {arkadaş} istanbul, {arkadaş} arıyorum

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*