İnanın Çok Yoruldum

inanin cok yoruldum

Yaşamış olduğu yer: Karaman
Uygar Sorunu: Bekar
Yaşı: 25
Mesleği: Talebe

Hepimiz yaşamının bir aşamasında ciddi anlamda yorulabilir ve bıkabilir. İşte tam o süreçteyim ben. Sevgilim vardı fakat kapattım o dosyayı ben. Bu sebeple anlayışsız biriyle ben bir yaşam geçiremem. Ciddi düşüncelerden uzak bir tek arkadaşlık oluşturmak daha mantıklı geliyor. Hem yaşım daha 25. Bu şekilde güzel bir kızı kaçırmak sanırım cahillik.

Her neyse umurumda değil ben ileriye bakacağım devamlı ki benzer biçimde. Var mısınız güzel bir dostluk kurmaya? Bence varsınız yahu. İleride güzel günler düşleriz beraber bir ihtimal. Beyaz perdeye gideriz, kahvaltıya çıkarız ne bileyim iki {arkadaş} ne yapıyorsa onu yaparız işte. Umuyorum bu zamanda yanımda olacak beyler mesajlarını esirgemez ne diyeyim ki.

Oldukça yalnız kaldım ve yoruldum ben. Artık dayanamıyorum benzer biçimde bir şey. Onu da geçtim insanoğlu devamlı kendini düşünüyor tamam olması ihtiyaç duyulan bu aslına bakarsan fakat of çıkmazlardayım. Her geçen gün stresim artıyor sanki nedeni yalnızlık işte başka bir şey değil ki. Bana itimat verecek biri lazım tamam mı? Çekip gitmeyecek ve her daim yanımda olacak. Olmayacaksa şimdiden Allah’a emanet ol kısaca.