İlgiyi Severim Ama Mutsuzum

ilgiyi severim ama mutsuzum

Yaşamış olduğu yer: Aydın
Çağdaş Sorunu: Bekar
Yaşı: 28
Mesleği: Kabin Hostesi

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Dostlar merhabalar her insana bolca sohbetler temenni ediyorum. İsmim Arzu. Hakkaten ilgiyi seven bir bayanım ben. Bununla beraber güzel bir başlangıç yapmak isterim. 28 yaşındayım ben. Burada olma nedenim yalnız arkadaşlık kurmaktır. Ciddi düşünmek an itibariyle aklımın ucundan geçmiyor. Bir kez o duruma geldim daha da gelemem kısaca bayağı süre lazım.

İnsanların bana ilgi göstermesini oldukça seviyorum. Evet bazıları güzel olduğum için bazıları da hakikaten hoşlandıkları için yazıyor mesele değil ben anlıyorum aslına bakarsan. Her her neyse gerçek bir dostluk oluşturmak isteyenlerin bildiri atmasını rica ediyorum. İnanın oldukça düşündüm fakat bir türlü ciddi adım atmaya cesaret edemiyorum. Hem süre var daha o şekilde basit değil ki evlilik falan. Her neyse bu mevzuya girmeyelim. Dostum olur musun diye yazana bile numaramı vereceğim aslına bakarsan.

Kendini seven, bakımlı, güzel ve kimi zaman sinirli bir yapım var. Sinir mevzusu çözülür ya ilgi görmediğim an sinirleniyorum yalnız. Bakalım hayırlısı olsun dostlar. Mesajlarınıza dönüş yapacağımı yine söylüyorum kimse merak etmesin. Yeter ki aradığım arkadaşlığı bulayım yada bulduğuma inanayım.