Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hollanda Evlenmek İsteyen Bayanlar

Hollanda evlenmek isteyen bayanlar arayışı olanları mesajlara çağrı ediyorum. Ece ben dostlar 27 yaşındayım. Evlilik sonucu aldım. Bu mevzuda beni destekleyen kuzenlerime buradan teşekkür ediyorum onlar da ilanımı bekliyorlar okumak için. Sanki benden heyecanlılar yahu. Her neyse şimdi dostlar ben Amsterdam’da yaşıyorum. Kuzenlerimle kalıyoruz. Üniversite son sınıftayım bitiyor kurtuluyorum. Bir ihtimal ülkeme dönebilirim fakat buradan karşıma bir Türk {arkadaş} çıkarsa değerlendirmek isterim açıkçası.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bu zamana kadar sevgi nedir bilen, insanoğlu saygı duyan ve bilhassa de hanımefendilere iyi mi davranması icap ettiğini bilen insanlarla {arkadaş} oldum ben. Bu saatten sonrasında da aynı biçimde aşk dolu, özlemle bakan gözlere haiz olan erkekler tercihim olacaktır. Tek kişiye aşık olmak isterim ben. Evleneceğim şahıs de aslına bakarsanız bu şahıs olacaktır.

Hollanda Evlenmek İsteyen Bekar Türk Bayanlar

Hollanda evlenmek isteyen bayanlar derken şimdi burada benim çevrem pek yok. Kuzenler var işte. Onların da sevgilisi var. Birinin yabancı ötekinin Türk. Bana da buldular adam {arkadaş} fakat yok ya ben yabancılara güvenmiyorum kusura bakmayın da aşk falan onlara bakılırsa değil. Haliyle Hollanda’da oturan Türk dostlar ümit ederim bu ilanı görüp mesajlarını gönderir. Yaş kriterim en fazla 37’dir. Kendimden en oldukça 10 yaşlarında büyük biriyle evlenebilirim şu demek oluyor ki.

Ece’nin ayrılma vakti dostlar. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ediyorum sizlere. Mesajlarınızı atarsanız numaramı veririm daha güzel bir Muhabbet ve sohbet sürecine geçiş yapabiliriz. Bunun haricinde aklıma gelen pek de bir şey yok. Evlenmeye kararlıyım doğal olarak ilkin 6 ay kadar sevgili kalırız benzer biçimde. İlk görüşte aşk var mı bilemem ben asla aşık olamadım bu biçimde. Var ise da yaşayarak görebiliriz sanırım. Ben müsaadenizi isterim. Meydana getirecek işlerim var. Ileti atar atmaz döneceğimi ihmal etmeyin lütfen.