Her Son Bir Başlangıç

Her Son Bir Baslangic

Yaşamış olduğu yer: Kayseri
Uygar Sorunu: Dul
Yaşı: 40
Mesleği: Asistan

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

İyi muhabbetler arzuluyorum. Gamze benim ismim. Dulum dostlar ilkin bunu paylaşayım. 36 yaşındayım. Burada baktım da bir çok 40 yaş ve altında dul olan hanımlarla dolmuş. Ne yapsın insanoğlu, mutlu olmadığı bir eşiyle olan evliliği mi devam ettirsin? Öyleki olmuyor işte uzaktan bakmak basit. İşin içerisinde olacaksınız hakikaten sorun büyük beyler.

Her neyse burada niçin varım şimdi onu aktarayım. Ya ben boş zamanlarımda hep yanımda olsun istediğim birini aramaktayım. Yanlış anlaşılmasın boş zamanım derken işte iş çıkışlarımda, hafta sonlarında güzel zaman geçireceğim biriyle tanışayım isterim. Düşünüyorum da fazlaca bir şey istemiyorum şu demek oluyor ki. Vardır elbet. Başta fazlaca tedirgin oldum ya dedim millet benimle mi ilgilenecek falan fakat yok ben kıymet verirsem en güzel kıymeti görürüm buna inanıyorum daima.

Evet, mutlu olacaksak beraber oluruz. Her sonun bir başlangıç olduğuna daima tanık oldum. Sıra bana geldi demek ki. Mutluluk sırası oh be deyip rahatlamak adına mesajlarınızı temenni ediyorum artık. Buyursunlar efendim. Tek sorunum birazcık sabırsızım ben haberiniz olsun. Kısaca öyleki fazlaca bekletmeyin.