Her Şeyin Sebebi Var

Her seyin sebebi var

Yaşamış olduğu yer: Van
Çağdaş Olayı: Bekar
Yaşı: 30
Mesleği: Avukat

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Tabiat benim ismim dostlar ilk olarak merhaba diyorum. Yaşım 30 oldu eee artık evlenme zamanı diyor bizim kızlar. Ben asla oralı değilim. Hayırdır be kime güveneceğiz acaba? Ben {arkadaş} bulmaya geldim, eş bulmaya değil bunu bilmeniz lazım. Tamam güzeliz, bakımlıyız, gören aşık oluyor falan fakat hemen hemen erken diye düşünüyorum.

Var daha 2-3 yıl. Bu sebepten samimi bir dost bulmak daha mantıklı olacaktır. Her şeyi paylaşacağım birine ihtiyacım var. Derdimi, mutluluğumu falan. Valla yaşam o şekilde süratli geçiyor ki hakkaten ne yapacağımı da şaşırdım. Maddi anlamda bir sorunum yok benim derdim maneviyat ile. Son zamanların en dertli insanıyım ben. Bunu bilmenizi de rica ediyorum.

Niçin dertlisin diye sormak isteyenler sorabilir açık açık yazmam mesajlarda konuşuruz. Hem gün içerisinde boş vaktim de oldukca. Telefon sohbetini oldukca severim, yalnızlıktan nefret ederim, dolaşmak tam bana nazaran. Var ise merak ettiğiniz öteki şeyler buyurun dostlar çekinmeyin. Söylediğim benzer biçimde her şey sebeplidir fakat ümit ederim doğru insanlarla karşılaşır ve güzel bir arkadaşlık kurarız. Tek isteğim bu.