Her Şey Hayal Gibi

Her sey hayal gibi

Yaşamış olduğu yer: Samsun
Çağdaş Olayı: Boşanmış
Yaşı: 31
Mesleği: Tezgahtar

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Dostlar iyi günler. Rümeysa benim adım. 31 yaşındayım. Hakkaten son dönemlerde can sıkıntısından ne yapacağımı bilemedim. 27’sinde evlendim geçen yıl boşandım. Olmadı, yürümedi, bir film şeridi benzer biçimde geçti her şey önümden. Ne yapayım nereye gideyim bilemedim. En sonunda buradan yazayım dedim. Gerçi hala evlilik teklifi geliyor, bu güzellik hakikaten başa bela gençler.

Oysa güzeldir mesuliyet almak falan fakat yok bana nazaran değilmiş onu gördük artık. Seçici biri benzer biçimde görünebilirim bundan dolayı bana bakan havalı biri sanıyor. Öyleki değil doğal olarak ki hava cıva bana nazaran değil. Tamam çok fazla güzelim falan fakat ne bileyim şu an bile ne yazacağımı tam çözemiyorum. Ümit ederim beni anlıyorsunuzdur.

Arkadaşlık peşindeyim açıkçası sonrası ne olur kim bilir fakat an itibariyle ciddi düşünme benzer biçimde bir durum söz mevzusu değil haberiniz olsun. Bildiri atanlara dönüş yaparım, yorum yazanların yorumlarını da okurum kuşkunuz olmasın. Hakkaten sakin bir arkadaşlık isterim. Dul hanım olmayı da basit sanmayın. Yazan, çizen, teklif eden of insan bir yerden sonrasında bıkıyor hakikaten de.