Her Bütçeye Uygun 2023’ün En İyi 10 Aksiyon Kamerası Modeli

En kaliteli aksiyon kamerası hangisi? Hangi aksiyon kamerasını almalıyım? En kaliteli kask kamerası hangisi? gibi soruları soruyorsanız bu içerikte bütün cevapları bulabilirsiniz. İçeriğimizde her bütçeye elverişli aksiyon kamerasını bir araya getirdik. Ek olarak listemizde DJI ve GoPro gibi mükemmel aksiyon kamerası markalarının modelleri de yer verdik.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Kuşkusuz aksiyon kamerası almak isteyenlerin aklındaki tek sual “En kaliteli aksiyon kamerası hangisi?” sorusudur. Listemizde mükemmel aksiyon kameralarını özelliklerine bakılırsa sizlere için karşılaştırdık. Aksiyon kamerası önerileri içeriğimizde kaska takılabilen ve su altında çekim yapabilen modeller de yer ediniyor.

En İyi Aksiyon Kamerası Sıralaması

Sıra Model Özellik Fiyat
1 GoPro Max 360 360° kamera 8.999,00 ₺
2 DJI Action 4K su altı kamerası 4.199,00 ₺
3 GoPro Hero9 youtuber kamerası 6.598,99 ₺
4 DJI Pocket vlog kamerası 2.999,00 ₺
5 GoPro Hero8 motor kamerası 7.999,00 ₺
6 SJCAM Sj4000 video kamera 810,00 ₺
7 SQ11 Mini minik kamera 147,29 ₺
8 Kingboss SL-D215 kaykay kamerası 459,90 ₺
9 EKEN H9R 4K kamera 1.899,90 ₺
10 Angel Eye Gri ucuz kamera 175,00 ₺

Hangi Aksiyon Kamerasını Almalıyım?

Her bütçeye elverişli mükemmel 10 aksiyon kamerası:

1. GoPro Max 360 Aksiyon Kamerası

en-iyi-aksiyon-kamerasi-007.webp

ARTILAR EKSİLER
Video kayıtlarının akıcı olması Aparatlarının pahalı olması
Paranomik çekimler yapılması
360 aşama video çekebilmesi

Aksiyon kamerası denildiğinde aklımıza ilk gelen GoPro markası, Max 360 modeliyle sınıfının en iyileri içinde yer ediniyor. 6 adet mikrofona sahip olan aygıt, yatay dengeleme özelliğiyle fark yaratmayı başarıyor. Bu özellik yardımıyla hareket durumunda olsanız dahi bakışımlı fotoğraflar yakalayabilirsiniz. Bir defa alacağım ve ömürlük olsun diyorsanız GoPro Max 360 tam size bakılırsa!

Teknik Özellikler
Ekran LCD
Su Geçirmezlik 5 metre
Çözünürlük 5K
Batarya Kapasitesi 1600 mAh
Bellek Kartı Kapasitesi 128 GB

GoPro Max 360 Kullanıcı Yorumları

👤 Piyasada satın alabileceğiniz en güçlü kuvvetli ve kaliteli ürün diyebilirim. Mükemmel çekimler yapabilirsiniz. Kapadokya’ya gitmeden öncesinde satın aldım ve eşi olmayan balon gezilerimi kayıt ettim. Tek kelimeyle muhteşem. (Burak Ö.)

👤 Fiyatı öteki aksiyon kameralarına bakılırsa birazcık pahalı olsa bile hakkaten farkını ortaya koyuyor. Şayet alacak durumunuz var ise GoPro’dan vazgeçmeyin. (Deniz C.)

2. DJI Osmo Action 4K Aksiyon Kamerası

en-iyi-aksiyon-kamerasi-009.webp

ARTILAR EKSİLER
Varlıklı kutu içeriğine sahip olması Aparatlarında düşük araç-gereç kalitesinin olması
Slow Motion özelliğinin olması
Videoları süratli aktarabilmesi

Bu kamera renkli ekranı yardımıyla kendinizi çekmeyi daha basit hale getiriyor. Piyasada satılan mükemmel özçekim kamerası olarak da malum aygıt, tek şarjla 135 dakikalık kullanım olanağı sunuyor. Yavaşlatma özelliği yardımıyla her bir kareyi seçebileceğiniz kamera, titreşimi azaltmak için RockSteady algoritmasını kullanıyor. Bu algoritma yardımıyla engebeli arazilerde dahi daha kaliteli görüntü elde edersiniz. Son olarak 4K video çekebilmenin bununla beraber HDR özelliğiyle dikkat çeken cihazın karanlık ortamlarda dahi kaliteli görüntü alabildiğini açıklayalım.

Teknik Özellikler
Ekran LCD
Su Geçirmezlik 10 metre
Çözünürlük 4K
Batarya Kapasitesi 1300 mAh
Bellek Kartı Kapasitesi 256 GB

DJI Osmo Action 4K Kullanıcı Yorumları

👤 1000 Türk lirası daha ayırabilseydim Hero 8 Black alırdım fakat aldığım yarar 2’den 3’e değil, mesela 2.3’e çıkardı. Şu sebeple bu kamera ile Hero 8 Black içinde 1000 liralık kalite farkı yok. Bunun Hero 8 Black’in derhal arkasında, Hero 7 Black ile kafa kafaya olduğunu düşünüyorum. (Mert E.)

👤 Ön ekran, sesli komutlar, su altı çekimler, kolay menüsü, bataryanın kafi süre dayanması ve güzel görüntüsü Osmo Action kamerayı öne çıkarıyor. Bence fiyat olarak da alınacak mükemmel action kamera. (Özge Ş.)

3. GoPro Hero9 Aksiyon Kamerası

en-iyi-aksiyon-kamerasi-005.webp

ARTILAR EKSİLER
Mikrofonunun kaliteli olması Şarjının süratli bitmesi
5K video çekebilmesi
Kaliteli fotoğraf çekebilmesi

23.6 MP sensörü, 5K video çekebilme özelliği ile piyasadaki mükemmel kameralardan birisi olan GoPro Hero9, 20 MP fotoğraf çekebilme özelliğiyle kaliteli kameralar içinde yer ediniyor. Zamanlanmış kayıt özelliği ile arzu ettiğiniz saatte video çekebilen Hero 9, 1720 mAh bataryası ile rakiplerine bakılırsa %30 daha uzun batarya ömrü sunuyor. Ek olarak 33 Ft’e kadar su geçirmeyen cihazın web kamerası modu ile 1080p canlı gösterim yapabilir, 8x Slow-Motion özelliği ile yavaşlatılmış çekimler yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Ekran LCD
Su Geçirmezlik 10 metre
Çözünürlük 5K
Batarya Kapasitesi 1720 mAh
Bellek Kartı Kapasitesi 256 GB

GoPro Hero9 Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün 2-3 gün sonrasında geldi, paketleme fazla sağlamdı. GoPro 9’a diyecek söz yok. Tek problem şarjının en çok 1 saat gitmesi. Şayet 5K çekim yapmış olursanız 35-38 dakika. Yedek batarya kesinlikle alınmalı derim etken kullananlar için. İlayda D.

👤 Öncelik le ürünü gönderen mağazaya fazla teşekkür ederim 1 gün içerisinde elime ulaştı. GoPro 9 hakkında konuşmak gerekirse video ve fotoğraf çekimi efsaneleşmiş Hypersmooth fazla fazla efsaneleşmiş bu şekilde bir teknoloji o denli minik bir cihaza nasıl entegre edilmiş fazla şaşırtıcı fakat GoPro fazla kırılgan bir makine arayüzünde gezinirken fazla relax ve nazik olmalısınız aceleyle hareket ederseniz kimi zaman donmalar yapabiliyor. Mustafa S.

4. DJI Osmo Pocket Aksiyon Kamerası

en-iyi-aksiyon-kamerasi-006.webp

ARTILAR EKSİLER
İşlevsel olması Zoom özelliğinin olmaması
Ergonomik olması
Çekim kalitesinin üst düzey olması

Üç eksenli stabilizasyona sahip olan DJI Osmo Pocket, bir fazlaca minimal tasarımı ve bakışımlı hatlarıyla sınıfının en iyileri içinde yer ediniyor. Extrem sporlardan dans etkinliklerine, tabiat gezilerinden günlük kullanımlara kadar pek çok alanda pürüzsüz çekim yapma olanağı sunan model, titreyen görüntüleri ortadan kaldırmak için kırılgan hareket sensörüne sahiptir.

Teknik Özellikler
Ekran LCD
Su Geçirmezlik Belirtilmemiş
Çözünürlük 4K
Batarya Kapasitesi 875 mAh
Bellek Kartı Kapasitesi 256 GB

JI Osmo Pocket Kullanıcı Yorumları

👤 Fazla araştırarak aldım. İzlemediğim araştırma videosu kalmadı. Alırken kaç defa sepete ekledim çıkardım hatırlamıyorum. Sonrasında aldım. Fiyatına bakılırsa o denli büyük işler başarıyor ki anlatamam. Bu fiyata 4K video çekmesi + gimbal özelliği bulamazsınız. Mobil uygulaması da ek olarak şahane. Ekranı minik gelebilir fakat telefonla beraber daha da mükemmelleşiyor. (Ahmet A.)

👤 Bilhassa follow modunda pek çok gimbal modellerine bakılırsa fazla daha başarı göstermiş, panaromik foto çekim becerisi fazla iyi. 4K videoların hakkını veriyor. Aygıt hem ergonomik hem boyutundan büyük işler başarıyor. (Davut K.)

5. GoPro Hero8 Aksiyon Kamerası

en-iyi-aksiyon-kamerasi-002.webp

ARTILAR EKSİLER
Kaliteli çekim yapması Bataryasının çabucak bitmesi
4K 60 FPS video çekebilmesi SD kartın yanında gelmemesi

GoPro’nun en fazla satılan modellerinden birisi olan Hero8, her aksiyon kamerasında olduğu gibi su geçirmez bir halde tasarlanmıştır. Ek olarak Hero8’de rüzgar gürültüsü azaltılmış ve 4K video çekebilme kabiliyeti eklenmiştir. Son olarak spor ve fotoğraf tutkunlarının vazgeçilmezi olan bu cihazın tüm ihtiyacınız olan şeyleri ödeyeceğini belirtelim.

Teknik Özellikler
Ekran LCD
Su Geçirmezlik 10 metre
Çözünürlük 4K
Batarya Kapasitesi 1220 mAh
Bellek Kartı Kapasitesi 256 GB

GoPro Hero8 Kullanıcı Yorumları

👤 Anlatmaya gerek bulunmuyor piyasadaki mükemmel aksiyon kamerası. Ben nasıl bir gaza gelip aldım halen çözemedim. Fakat muhteşem. Serdar Y.

👤 Ilk olarak satıcıya Kıbrıs’a alışverişi açmış oldukları için teşekkür ederim. Ürün bugün elime ulaştı. Yunus M.

6. SJCAM Sj4000 Aksiyon Kamerası

en-iyi-aksiyon-kamerasi-003.webp

ARTILAR EKSİLER
Suya güçlü kuvvetli olması Bataryasının çabucak bitmesi
Bağlantılarının çok olması SD kartın yanında gelmemesi

En kaliteli aksiyon kameraları listemize SJCAM Sj4000 ile devam ediyoruz. 4K video çekebilme, hareket idrak etme ve 30 metreye kadar su geçirmeme gibi özellikleri olan Sj4000, 1 saate kadar video çekme kapasitene sahiptir. Bu şekilde sporunuzu yaparken kesinti yaşamadan kayıt alabilirsiniz. Ek olarak 16 MP sensörü ile tam bir fiyat performans ürünü olan Sj4000’in alabileceğiniz mükemmel GoPro alternatiflerinden olduğunu belirtelim.

Teknik Özellikler
Ekran LCD
Su Geçirmezlik 30 metre
Çözünürlük 4K
Batarya Kapasitesi 900 mAh
Bellek Kartı Kapasitesi Belirtilmemiş

SJCAM Sj4000 Kullanıcı Yorumları

👤 Merhaba ürünü ortalama 1 aydır kullanıyorum çekim kalitesi iyi 4k kayıt var fakat ben 1080p kayıt yapıyorum oldukça kafi oluyor. Yavuz Y.

👤 Ürün akıl almaz halde süratli geldi. Satıcıyı kutlama ederim. Ek olarak fazla güzel paketlemiş. Kutu muhteviyatında kask için bağlantı var fakat bisiklete bağlamak ikon yok. Mustafa K.

7. SQ11 Mini Aksiyon Kamerası

en-iyi-aksiyon-kamerasi-008.webp

ARTILAR EKSİLER
Fiyatının elverişli olması Bataryasının çabucak bitmesi
Hafifçe ve minik olması

Aksiyon kamerası satın almak isteyen kişiler için son aşama elverişli fiyata satılan SQ11 Mini, minik düzeye sahip olmasına karşın 60 dakikaya kadar çekim olanağı sunmaktadır. Lityum Polimer batarya haznesine sahip aygıt, 1080p kalitede video kaydı almaktadır. Ek olarak çevresinde yer edinen kızılötesi Ledler yardımıyla karanlıkta dahi mükemmel çekimi yapabilen SQ11, 32 GB’a kadar SD kartı destekliyor.

Teknik Özellikler
Ekran LCD
Su Geçirmezlik Belirtilmemiş
Çözünürlük 1080P
Batarya Kapasitesi 200 mAh
Bellek Kartı Kapasitesi 32 GB

SQ11 Mini Kullanıcı Yorumları

👤 Son derce minimal tasarımıyla ilgimi çekmişti ve satın aldım. Hakkaten minik fakat performansı bir fazlaca büyük bir aygıt! (Ceren L.)

👤 İki saat şarj ediyorum ve bana uzun bir müddet yetiyor. Ek olarak ürün 23x23x23 mm boyutlarıyla mükemmel işler çıkartıyor. Fiyatı da son aşama ucuz. (Polat A.)

8. Kingboss SL-D215 Aksiyon Kamerası

en-iyi-aksiyon-kamerasi.webp

ARTILAR EKSİLER
Yüksek çözünürlük
Yeterli fiyat
Wifi

Yeterli fiyata alınabilecek mükemmel aksiyon kameralarından önde gelen Kingboss SL-D215, üstün görüntüsüyle fark yaratıyor. 2160 piksele kadar görüntü kaydedebilen bu minik kamera, 4K Ultra HD, 1080p ve 60 fps videolar çekmenize imkan sağlıyor. Son olarak basit kullanılan arayüze ve Türkçe dil desteğine sahip olan bu aksiyon kamerası, Wifi ile süratli bağlantı olanağı da sunuyor.

Teknik Özellikler
Ekran LCD
Su Geçirmezlik 30 metre
Çözünürlük 4K
Batarya Kapasitesi 750 mAh
Bellek Kartı Kapasitesi 32 GB

Kingboss SL-D215 kullanıcı Yorumları

👤 Fiyat performans ürünü muhteşem, Türkçe menü, bütün bağlantı takıları ile beraber full teçhizatı ile beraber. Ekrem B.

👤 Bu fiyata GoPro performansı beklemek saçmalık olur. Fiyatına bakılırsa oldukça başarı göstermiş bir aygıt hakkaten. Yedek batarya ve ev şarj adaptörü olmalıymış. Mehmet Ş.

9. EKEN H9R Aksiyon Kamerası

en-iyi-aksiyon-kamerasi-011.webp

ARTILAR EKSİLER
Hafifçe
Yüksek çözünürlük

En kaliteli aksiyon kamera listemize EKEN H9R ile devam ediyoruz. Kaliteli ve ucuz teknolojik ürünleri ile malum EKEN markası H9R modeliyle 4K görüntü sunuyor. Fiyatına bakılırsa son derece donanımlı olan bu ürün, 30 metreye kadar su geçirmez bir yapıya sahiptir.

Teknik Özellikler
Ekran LCD
Su Geçirmezlik 30 metre
Çözünürlük 4K
Batarya Kapasitesi Belirtilmemiş
Bellek Kartı Kapasitesi 32 GB

Piranha 1125 Action Kullanıcı Yorumları

👤 ürün ilk olarak fazla güzel çalışıyor hiçbir sorun yok ancak kutusunda (kamerada asla birşey yok) minik çizikler vardı. Onun haricinde görüntü kalitesi de fazla iyi. 64 GB’lık bellek kartı aldım. 1080 piksellik videoları fazla güzel gösteriyor. Kısaca bundan 4 tane al GoPro ile aynı teşekkürler. Ahmet K.

👤 Piyasadaki yorumlar korkunçtu. Her insana karşın aldım. Bu fiyata performansı muhteşem. Katiyen öneri ediyorum. Söylenen problemlerin hiçbiri yok 3 saatte teslim aldım. Daha ne olsun. Necat Ö.

10. Angel Eye Gri Eye Aksiyon Kamerası

en-iyi-aksiyon-kamerasi-004.webp

ARTILAR EKSİLER
Su altı çekim yapabilmesi Wifi bağlantısının zayıf olması
Fiyat performans ürünü olması

Yeterli fiyatıyla ön plana çıkan Angel Eye markasının Gri Eye isimli kamerası, 1080p çözünürlüğünde video kaydedebilmektedir. Kamera 30 metreye kadar su geçirmez olup, üstünde dahili hoparlör ve mikrofon ile gelmektedir. Geniş açı lensiyle de isterseniz videolarınızı yada fotoğraflarınızı geniş açıyla çekebilirsiniz. Ucuz aksiyon kamerası arıyorsanız Gri Eye’ı size önerebiliriz.

Teknik Özellikler
Ekran LCD
Su Geçirmezlik 30 metre
Çözünürlük 1080p
Batarya Kapasitesi 900 mAh
Bellek Kartı Kapasitesi Belirtilmemiş

Angel Eye Gri Eye Kullanıcı Yorumları

👤 Ürün kaliteli ve videolarda göründüğü kadar da kaba durmuyor. Mahmut K.

👤 Oğluma aldım fazla sevmiş oldu amatörler için ideal çok para vermeye gerek bulunmuyor. Tuğçe U.2023’ün mükemmel aksiyon kamerası hangisi?

En kaliteli aksiyon kamerası modelleri kullanım alanına bakılırsa farklılık gösterirken fazla satan markalar içinde; GoPro, SJCAM, Sony, DJI, Xiaomi, Eken, Nikon, Kodak, Kingboss ve Angel yüksek görüntü kalitesine sahip su geçirmez, Full HD, LCD ekran, uzun pil ömrü, 4K video / fotoğraf özelliklerine sahip öneri edilen aksiyon kamerası önerileri olarak biliniyor.

Aksiyon kamerası ne anlamına gelir?

Çeşit çeşit aparatları yardımıyla vücudun değişik bölgelerine yada en tehlikeli çekim alanlarına yerleştirilebilen mini kameralara aksiyon kamerası ismi verilmiştir. Gerek su altında gerek ise gökyüzünde her türlü aksiyon anını kayda alabilen bu cihazlar günümüzde Vloggerlar ve Youtuberlar tarafınca oldukça çok kullanılıyor.

Aksiyon kamerası alırken nelere özen gösterilmelidir?

Aksiyon kamerası alırken dikkatli olunması gerekmekte olan başlıca mevzular depolama kapasitesi ve çözünürlüğüdür. Ek olarak mini ekran ve Wi-Fi özellikleri de çekim mevzusunda kolaylık elde eden başlıca özelliklerdendir.

Aksiyon kamerasında olması gerekmekte olan özellikler nedir?

İyi bir aksiyon kamerası yüksek çözünürlüğe sahip olmalıdır. Bunun bununla beraber otomatik ISO kıymeti, dahili mikrofon, depolama kapasitesi ve Wi-Fi bağlantısı iyi bir aksiyon kamerası için eğer olmazsa olmaz özelliklerdir.

En kaliteli go pro hangisi?

Aksiyon kamerası tavsiyeleri verdiğimiz bu içeriğimizde fiyat – performans ve kalite parametrelerini dikkate alarak mükemmel Go Pro’yu da seçtik. Go Pro şirketinin üretmiş olduğu ve amiral gemisi niteliğini taşıyan Go Pro Hero 9 modeli mükemmel aksiyon kamerası olarak bilinen bişeydir. Dokunmatik ekrana ve 10 metreye kadar su geçirmezliğe sahip olan bu ürün özellikleri açısından rakiplerini geride bırakmaktadır.

Aksiyon kameraları kaç saat kayıt yapar?

Aksiyon kameraları uzun pil ömrü sunabilmek için lityum pil ile iş koşturmacasındadır. Marka ve modele bakılırsa değişen kayıt süresi 2-4 saat arasındadır. Kayıt süreleri bu mini cihazlar için son derece başarı göstermiş sürelerdir.

Aksiyon kamerası ile neler yapılabilir?

Aksiyon kameraları çoğu zaman motosiklet kasklarına takılan ve her anı kayıt etmek içi kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar yardımıyla anlık aksiyonlar kayıt altına alınabilir. Ek olarak bu cihazları paraşütle atlama, sörf, koşu ve öteki ekstrem sporları yaparken kullanabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*