Hatay Dul Bayanlar

Hataylı Dul Türk Bayanların Evlilik Adresi
Hataylı Dul Türk Bayanların Evlilik Adresi

Hataylı Dul Bir Bayanım Artık Yalnızlıktan Çok Sıkıldım ve Kısmetimi Aramaya Koyuldum Hadi Bakalımmmmm

Ben Hatay’da yaşayan dul bir bayanım. Öncelikle bunu belirtmek isterim ki ne aradığını bilen insanlar gelsinler. Hiç evlenmemiş bekar zannedip mesaj atıp sonra sorun olmasın. Tekrar aynı şeyleri yaşamak istemiyorum. O yüzden tanışmaya en baştan birbirimizle ilgili temel şeyleri bilerek başlayalım istiyorum. Hiç çocuğum yok zaten erken evlenip erken boşandığım için kavgadan gürültüden fırsat bulup çocuk bakamadım. Buna cesaret bile edemedim çünkü evliliğimin yürümediği zaten belliydi ve eşime de güvenmiyordum. Bu yüzden bende asla çocuk yapmaya yanaşmadım bile. Zaten haklıymışım sonuç orta da. Şimdi yeniden evlenmek için buradayım ve ilan yazıyorum. Belki bir çocuğum olsaydı buna cesaret edemezdim. Aynı sıkıcı sıradan hayatımı yaşamaya devam ederdim.

Ben 38 yaşındayım Hatay’da yaşıyorum. Ama memleketim diye burada kalmak zorunda değilim tabii ki. Seversem farklı illere de yerleşebilirim beni Hatay’a bağlayan herhangi bir şey yok. Burada bir künefecide çalışıyorum. Övünmek gibi olmasın çok güzel yaparım. ☺  Gerçi genel olarak Hatay mutfağına hakimim. Biraz da bu yüzden farklı yöreden birisiyle evlenirsem daha iyi olur diye düşünüyorum. Çünkü, Hatay mutfağına oldukça hakimim. Yeni şeyler öğrenip yeni yemeklerin tadına bakmak istiyorum. Kendi yemeklerimle karşımdaki insanları mutlu etmek istiyorum. Yüzlerindeki o tebessüm, yemeklerimin beğeniliyor olması inanın o kadar güzel bir his ki dünyada bununla değiştirilecek başka hiç bir şey yok. Biraz da bu yüzden üniversite okumak istiyorum. Gastronomi okuyup kendimi en huzurlu en mutlu hissettiğim şeyin severek okulunu da okuyabilirim. Bakalım hayat bize ne gösterir. Eğer Hatay’dan birisi ile evlenirsem üniversiteyi kesinlikle okuyacağım en başta bu konuda anlaşmak istiyorum. Çünkü  evlenip iki gün sonra ne okulu saçmalama gibi tepkilerle karşılaşmak istemiyorum. Anlayışlı olduğunu düşünmeyen beyler benimle hiç muhattap bile olmasın çünkü bu iş yürümez. Boşu boşuna üç günlük dünya da kendi hayatlarımızdan kendi vaktimizden çalmayalım. Birbirimizi mutsuz etmeyelim sonuçta hepimiz buraya geldiysek mutluluğu aradığımız için.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Hataylı Dul Türk Bayanların Evlilik Adresi
Hataylı Dul Türk Bayanların Evlilik Adresi

İsim : Handan

Yaş : 38

Boy : 173

Kilo : 70

Sigara : Yok

Alkol : Var

Yaşadığı Şehir : Hatay

Hatay’da Arap ve Suriyeli Kadınlara Nasıl Ulaşabilirim?

İnternet sitemizi kullanan bir çok insan gibi bizleri tercih eden Arap ve Suriyeli bayanlarda var. Hataylı zengin ve dul olan Arap vatandaşlara ulaşabilmek için sitemizi tercih edebilirsiniz. Eğer ki sizin de tercihiniz Arap olup zengin ve dul bayanlara ulaşmaksa, bu bayanlara en fazla Hatay ilimizde denk gelebilirsiniz.

Sizlerde internet sitemizin Hatay Bayan Arkadaş kategorisinde bir çok zengin Arap dul bayanlarla tanışabilir onlarla sitemiz aracılığı ile ulaşabilir ve aynı zamanda arkadaşlık kurabilirsiniz. 

Hataylı Dul ve Zengin Arap Bayanları Nasıl Aşık Edebilirim ?

Tabii ki öncelikle bayanlara karşı özgüvenli bir yaklaşım gerçekleştireceksiniz. Bu saygısızlık ve yüksek ego değildir. Lütfen özgüvenle saygısızlığı birbirinden ayırın. Kendinizden emin bir şekilde tanışmak istediğiniz bayanlara mesaj atabilir ve onlarla tanışmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Eğer ki attığınız mesaj saygılı, özgüvenli ve ciddi yaklaşımlı bir mesajsa mutlaka bayanların dikkatini çekecektir. Kullandığınız dille dikkatini çekiğiniz bayan size cevap atacaktır ve konuşma başlayacaktır.

Eğer ki siz kendi kişiliğinizi doğru bir şekilde içinde yalan dolan olmadan karşınızdaki bayana aktarırsanız, bu karşınızdaki kadının da hoşuna gidecektir ve sizi tercih edip arkadaşlık etmesi için bir artı puan sayılabilir. Tabii ki belirtmeden geçemeyiz herkes bir değil, her kadının ilişkiden beklentisi aynı olamaz. Ama ne olursa olsun kendiniz olduğunuz müddetçe hiç bir kadın size kayıtsız kalmayacaktır ve ilgilenecektir. Konuşanız ilerledikçe de gösterilen bu ilgi yerini zamanla sevgiye ve aşka bırakacaktır. 

Hataylı Bayanlarla WhatsApp’tan Nasıl İletişim Kurulur ? 

İlanı bulunan Hataylı bayanlarla WhatsApp’tan iletişim kurabilmenizin tek yolu, onları ilanlarının altında ki mesaj kutusuna bırakacağınız mesajlarla tanışmak için ikna etmenizdir. Eğer ki bayanlar sizinle tanışmak ve konuşmak isterlerse zaman içinde WhatApp iletişim numaralarını sizinle paylaşmak isteyecektirler. Eğer ki WhatsApp kullanmayan bayanlar var ise onlar da kullandıkları herhangi bir sosyal medya hesap adreslerini onlara ulaşabilmeniz için sizinle paylaşabilirler.

Gönül işleri birazcık sabır ve ikna kabiliyeti gerektiren olaylardır. Eğer ki kendinize yeteri kadar güveniyorsanız ve ben bu aşkı yaşayacağım diyorsanız, tabii ki şansınızı denemekte özgürsünüz. Sonuçta sizler burada tanışmak ve arkadaşlık kurmak için varsınız. 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*