Hakkari Dul Bayan

Hakkari' de Yaşayan 40 Yaşında Dul ve olgun Bayanlar
Hakkari' de Yaşayan 40 Yaşında Dul ve olgun Bayanlar

Hakkari’de Yaşıyorum Ama Aradığım Kişinin Hakkari’de Yaşaması Gerekmiyor Başka Şehirde de Yaşarım

Herkese selamlar. Ben Hakkari’den Şeyda. Öncelikle belirtmem gerekiyor ki evlenmek isteyen beyler illa ki Hakkari’ den olmasına gerekmiyor. Ben de zaten 40 yıldır buradayım her şeyi burada yaşadım ve artık çok sıkıldım. Taşınıp gitmek, yeni bir hayata başlamak istiyorum. Bu da maalesef ki ancak ben evlendiğim zaman mümkün olabilir. Ben artık bu yaştan sonra aşk değil mantık evliliği arıyorum. 40 yaşımı gördüm dile kolay 40 yıl bu hayatın sadece cefasını çektik. Ben artık biraz sefasını da sürmek istiyorum. Benim de hakkım değil mi ? Ne olur beni anlayın. Lüks şatafat aramıyorum. Sadece evimde rahat rahat oturayım ertesi gün ne yemek yapacağım diye düşünmeyeyim. Anlayışlı bir eşim olsun. Kırılan şeyleri ben tamir etmek istemiyorum. Erkeklerin işlerini ben yapmak istemiyorum. Bu durumdan gerçekten sıkıldım, benim diğer kadınlardan ne eksiğim var ?

Benim burada koskoca kırk yılım geçti ve bu kırk yılın sonunda ne bir mal mülk sahibi oldum ne bir mutluluk gördüm de yüzüm güldü. Bi yaştan sonra saçınız da ilk beyazı gördüğünüzde bunca yıl ben ne için yaşadım ki ? diye kendinize soruyorsunuz. Bu sorunun cevabını ben bulamadım umarım içinizde kendisine bu soruyu sorduğun da cevabını verebilen ve mutlu olmayı başarabilen birileri vardır. Şimdi bende bu sorunun cevabını arıyorum. Biraz geç oldu gibi gelebilir. Kırk yaşından sonra mı bunu merak ettin diyor olabilirsiniz ama inanın hiç böyle değil. Bu farkındalığa vardım varalı rahat uyku uyuyamıyorum. Uyuyarak geçirdiğim her saat sanki boşuna harcanmış gibi geliyor. O yüzden inanın yadırgamadan önce düşünmenizi öneririm.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Şimdi burada bana hem arkadaş, hem kardeş, hem baba, hem de eş olacak birisini arıyorum. Bu yaşımdan sonra kimsenin kahrını çekmek istemiyorum. Kimseyle uğraşamam, mutlu olmak için çıktığım bu yolda kimsenin kahrını çekemem. Beni olduğum gibi kabul edecek işi gücü düzgün bir bey ile evlenmek istiyorum. Şunu da belirteyim daha önce bir kere evlendim görücü usulü oldu çok küçüktüm ve isteğim dışında gerçekleşti. Almanya’ya çalışmak içip gitti gidiş o gidiş 20 sene oldu ne bir ses ne bir seda. Bende boşandım onun için bile gelmedi. Saygı duyup çıktım hayatından ne hali varsa görsün gençliğimi heba ettikleriyle kaldım. Umarım bana eş adayı olmak isteyen beyler böyle sorumsuzluklardan uzak maddi durumu iyi ve saygılı bir bey olur. Ben bir Kürt kızıyım ama aday olacak kişinin Türk veya Kürt olmasının benim için bir önemi yok. Sadece bilinmesini istedim. Eğer bir Kürt ile evlenmek istemeyen birisi olursa boşu boşuna kendimizi yormayalım konuşup.

Hakkari' de Yaşayan 40 Yaşında Dul ve olgun Bayanlar
Hakkari’ de Yaşayan 40 Yaşında Dul ve olgun Bayanlar

İsim : Şeyda

Yaş : 40 

Boy : 167

Kilo  : 60

Sigara : Yok

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Hakkari

Hakkari’ de Kürt Bayanlarla Tanışma

Herkesin malumudur ki sitemiz ücretsizdir ve içeride olmak isteyen mutluluğu arayan herkese kapısı sonuna kadar açıktır. Sitemiz Kürt, Türk, Suriyeli, İngiliz, Fransız hiç farketmeksizin insan ayrımı yapmadan herkesi bünyesinde toplayıp bu mutluluk yolunda attıkları ilk adımlarda onların yanında olmak ve onları mutluluğa ulaştırmada her türlü şekilde destek olmaktadır.

Bu destekleri gizliliklerini korumak, kişilik haklarını savunmak, ilanların gerçek olduklarını teyit etmek, ücretsiz kullanım, üyelik şartı olmaksızın giriş hakkı gibi daha bir çok çalışmamızı sıralayabiliriz. Kullanıcılarımızın memnuniyeti ve sürekliliği bizim tek amacımızdır. En büyük reklam tavsiyedir. Bizler kullanıcılarımızın sitemizden memnun bir şekilde ayrılıp bizlere başka insanları tavsiye etmelerini hedefliyoruz. Bundandır ki sitemiz çizgisini hiç bozmadan 2021 yılına da aynı doğrultuda başlayıp, yılı aynı doğrultuda bitirecektir.

Bu sayede Kürt, Türk, Suriyeli farketmeksizin bütün kullanıcılarımızla tanışma ve sohbet etme olanağına sahipsiniz.

WhatsApp, İnstagram, Facebook Üzerinden Hakkarili Bayanlarla İletişim Kurma

Hakkarili dul ve bekar bir çok kullanıcı bayana sahibiz. Eğer ki onlardan birisiyle tanışıp ciddi bir ilişki kurmak istiyorsanız. Öncelikle tanışmak istediğiniz bayanın ilanına mesaj atarak sizi görmesini sağlamak. Eğer ki başarılı bir mesajlaşma ve sohbet gerçekleştirebilirseniz. Sohbetinizi daha da ilerletme şansı elde edebilirsiniz.

Bu aşamada bayanlardan WhatsApp erişimi için bilgilerini veya diğer sosyal medya mesajlaşmaları için kullanıcı isimlerini aldıktan sonra onlara mesaj atabilir ve daha yakından birbirinizi tanıyabilirsiniz. Ancak bu aşamaya gelinmesi için birazcık sabırlı olmalı ve konuştuğunuz bayanı daha yakından tanımak isteyip istemediğinizden emin olmalısınız.

İlgili Aramalar

Bayanlar Evlenmek isteyen Olgun dul Kadin Sivas Cep Telefonu 0553 833 Tokat Zile 60,Facebook türbanlı,kapalı dul bayanlar,kimsesiz turbanli es adayi ariyorum,türbanlı dul bayanlar sert,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*