Güvenliği Ön Planda Tutanlara En İyi 10 Akıllı Kapı Zili

Evimizin güvenliği çoğumuz için devamlı ön plandadır. Kapımızı onlarca defa kilitlemiş olsak dahi “acaba” sorusu aklımızı kurcalar. Tüm bu gerilmiş anlara engel olacak bir ürünle karşınızdayım. “Akıllı Kapı Zili” güvenliği yaşamının bir parçası yapmak isteyen kişiler için en doğru tercihlerden biri. Davetli veya davetsiz misafirleri evinizde yokken dahi görebilmenize ve yönetebilmenize imkan elde eden bu ürün hayatınızı kolaylaştıracak.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

En İyi Akıllı Kapı Zili Sıralaması

Sıra Model Görüş Alanı neoldu Puanı
1 Google Nest Hello 160° 10/9.9
2 Yale 5000 110° 10/9.8
3 Ring Video Doorbell 160° 10/9.7
4 S-Bağlantı Swapp 138° 10/9.6
5 WİFİCAM  10/9.8
6 valkyrie 10/9.8
7 Xiaomi Mi Smart Home 10/9.7
8 YENİTECH Cacazi 10/9.6
9 Netatmo Smart 160° 10/9.8
10 Fonri Wi-Fi 160° 10/9.6

10 En İyi Akıllı Kapı Zili Tavsiyesi

Kapınızın önünde her saniye güvenlik bekliyormuşçasına rahat hissedeceğiniz akıllı kapı zilleri; hareket sensörü, HD görüntü olanağı, video kaydı desteği, uzaktan kontakt olanağı sunması ile değişik yapı ve özelliklerde olabiliyor. Sizler için elverişli olanları listeledik.

İşte evinizi güvende tutacak sıradışı akıllı kapı zili markaları:

1. Google Nest Hello

En İyi Akıllı Kapı Zili

ARTILAR EKSİLER
Kalite
Wifi

Google Nest’in işlevsellik ve güvenlik bakımından ön planda olan kapı zili ile tanışın. Siz yokken de evinizi güvenilir tutmayı başaran bu ürün, kapınızın önünde ne olup bittiğini 30 fps’e kadar 1600 x 1200 çözünürlüğe kadar telefonunuzdan görebilmenizi sağlıyor. 160 aşama görüş alanı sunan bu ürün ile HD konuşma ve dinleme özelliği yardımıyla uzaktayken dahi misafirlerinizle kontakt kurabilirsiniz. Çift bantlı wifi bağlantısı sizlere ergonomik kullanım olanağı sunar. Nest uygulamasını indirerek kolay bir şekilde aktivite edebilirsiniz. Cloud özelliği yardımıyla kapıda çektiğiniz videolar güven içerisinde saklanır.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 1600 x 1200 
Görüş Alanı 160 ° Diyagonal

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Tanıdık yüzleri etiketleyebilir, fazla çeşit çeşit video kapsamı, hareket ve ses idrak etme benim favorim!

👤 *** ***: İyi sistem. Kamera iyi çalışıyor.

2. Yale 5000

En İyi Akıllı Kapı Zili

ARTILAR EKSİLER
Video Kayıt Sensör Idrak etme

Kapınıza gelen misafirleri evinizden görebilmenizi elde eden bu ürün ile güvenilir bir ortam kurabilirsiniz. Evin içerisinde iken kayıt yapma özelliği ile beklenmedik tehlikeli misafirleri m4 video veya jpeg formatında fotoğraflarla kayıt altına alabilirsiniz. 55-110 mm kapı aralığında kullanım olanağı sunması ve 110 derecelik görüş açısı yardımıyla güvenliği evinize taşıyor. Tüm bu tarz şeyleri sadece 4 adet AA alkali pil ile yaparak pratikliği de yanında getirmeyi başarıyor. 3.5 inçlik LCD ekranı her anı rahatça takip edebilmenizi sağlıyor.

Teknik Özellikler
Görüş Alanı 110 °
Fotoğraf Formatı jpeg
Video Formatı m4

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Kalitesi ve kullanim kolayligindan mutlu kaldik

👤 *** ***: fazla güzel kaliteli

3. Ring Video Doorbell

En İyi Akıllı Kapı Zili

ARTILAR EKSİLER
Gece görüşü
Sesli komut

Hem kapı zili hem de akıllı hoparlör desteği sunan bu ürün işlevselliği ve güvenliğiyle sizleri rahata kavuşturacak. Hareket idrak etme sensörü yardımıyla kapınızın önünde ne olup bittiğini  1080p video yardımı ile görebileceksiniz. 2.4 gh Wifi bağlantısı uzaktan kontrol olanağı sunarak konforu ayaklarınıza getirir. Kapı zilini akıllı hoparlöre bağlayarak hem kapıdaki misafirlerle konuşma olanağı bulursunuz hem de Alexa’ya komut vererek misafirlerinizle kontakt kurmanın keyfini çıkarırsınız. Doorbell 2 Ring uygulaması ile kolay bir şekilde aktive edebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Çözünürlük 1080p
Wifi Bağlantısı 2.4 gh

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ****: Dürüstçe satın aldığım sıradışı şey! Her kuruşuna değdi! 

👤 *** ***: mutlu kaldım görüntü kalitesi ve hareket sensörü oldukça iyi,

4. S-Bağlantı Swapp

En İyi Akıllı Kapı Zili

Hem kapı zili hem de akıllı hoparlör desteği sunan bu ürün işlevselliği ve güvenliğiyle sizleri rahata kavuşturacak. Haraket idrak etme sensörü yardımıyla kapınızın önünde ne olup bittiğini  1080p video yardımı ile görebileceksiniz. 2.4 gh Wifi bağlantısı uzaktan kontrol olanağı sunarak konforu ayaklarınıza getirir. Kapı zilini akıllı hoparlöre bağlayarak hem kapıdaki misafirlerle konuşma olanağı bulursunuz hem de Alexa’ya komut vererek misafirlerinizle kontakt kurmanın keyfini çıkarırsınız. Doorbell 2 Ring uygulaması ile kolay bir şekilde aktive edebilirsiniz.

Teknik Özellikler
Wifi Bağlantısı 2.4 gh
Çözünürlük 1080p

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Süper bir ürün

👤 *** ***: fazla güzel şahane ürün alack arkadaşlara öneri ederim ok

5. WİFİCAM Akıllı Kapı Zili

En İyi Akıllı Kapı Zili

ARTILAR EKSİLER
Gece Görüş Özelliği
Hareket Hassaslığı

Wificam’in wifi desteği sunan kapı zili hareket sensörü ve m4 formatındaki kayıt olanağı ile davetsiz misafirleri evinize yaklaştırmayacak. Gece görüş özeliiği sunması yardımıyla beklenmedik misafirlerinizi 1080p çözünürlükte görebilirsiniz. Kapı çaldığında telefonunuza görüntülü arama biçiminde bildirim gelir. Hareket sensörü hareket algıladıktan sonrasında ise fotoğraflarını telefonunuza gönderir. Size de güvenliği zirvede hayata devam etmenin keyfini sunar.

Teknik Özellikler
Bağlantı Wifi
Görüntü Kalitesi 1080p
Video Formatı mp 4

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Öneri ederim 

👤 *** ***: Fazla iyi

6. Valkyrie Akıllı Kapı Zili

En İyi Akıllı Kapı Zili

ARTILAR EKSİLER
Fiyat
Dizayn

Valkyrie kablosuz kapı zili, aşama ve saat göstergesiyle işlevsel bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Açık alanda 300 metreye kadar çalışabilen bu akıllı kapı zili suya ve güneşe sağlam yapısı yardımıyla sizlere uzun seneler eşlik edecek gibi görünüyor. İç üniteyi prize takarak kolay bir şekilde kullanabileceğiniz bu kapı zili 36 değişik zil sesi seçeneği ve 4 ayrı ses ayarı sunan fonksiyonel bir ürün.

Teknik Özellikler
Rutubet ve Isı Göstergesi Var
Zil Sesi 36 adet

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Ürün fazla güzel

👤 *** ***: Ürün özeliklerinde anlatıldığı gibi kaliteli öneri ederim

7. Xiaomi Mi Smart Home Kapı Zili

En İyi Akıllı Kapı Zili

ARTILAR EKSİLER
Fiyat
Kalite

Kablosuz kapı zilinin Xiaomi standardını ayaklarınıza getiren bu ürünün en mühim özelliği Mi Smart Home Gatewey ile beraber kullanılabilmesi. Ürünü Tamamıyla kullanabilmeniz için ana üniteyi ek olarak satın almanız gerekmektedir. Bunun peşinden akıllı kontrol anahtarını kullanarak butana basılan tarih ve vakti telefonunuzda kayıt altına alabilirsiniz. Bununla beraber Xiaomi marka öteki ürünlerinizle de entegre edilerek kullanılabilir.

Teknik Özellikler
Bağlantı Wifi
Ek İhtiyaç Mi Smart Home gateway

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***:  ürün zarif ve kaliteli. doğal olarak ki yanlız başına kullanılabilecek bir ürün değil. ana ünitesini şu demek oluyor ki Mi Smart Home gateway ürünü almak gerekiyor. biz kapı zili olarak kullandık tek eksiği üstünde zil bulunduğunu gösteren herhangi bir simge yok, biz kendimiz bir zil simgesi etiketi yapıştırdık. içerisinde pil çıkıyor, ince 3v para pil dahil geliyor zigbee kontakt teknolojisi desteklediğinden pili haddinden fazla uzun süre gidecektir diye düşünüyoruz.

👤 *** ***: Merhaba her insana, merak etmeyin yorumum hepinizi aydınlatacak. Ilk olarak ürünün bir kapı zili değil, bir ‘wireless switch’ şu demek oluyor ki kablosuz buton, anahtar, şalter bulunduğunu izah edelim. Dostlar ürün tek başına çalışmayacak. Bununla beraber Xiaomi Control Hub almanız gerekecek. Bu aldığınız ana üniteyi Mi Home uygulamasında tanıttıktan sonrasında, bu kablosuz butonunuzu tanıtmak durumundasınız. Bu butona istediğiniz biçimde görevler tanımlayabilirsiniz, zil sesi görevi, radyo açma kapama görevi Vs Vs size ne görevler yapma olanağı vermişse o görevi tanımlayabilirsiniz. Şu demek oluyor ki bu cihazın asli görevi kapı zili değil. Xiaomi’nin aslına bakarsanız görüntülü akıllı kapı zili diye ek olarak bir ürünü mevcut olan. Fakat bu butona ‘zil sesi’ görevi atadiktan sonrasında kapı zili görevi yapmış olacaktır. Ürün WiFi olmadan katiyen çalışmaz bunu da gene bir dipnot olarak düşelim. Ürün güzel, başlık yetersiz.

8. YENİTECH Cacazi

En İyi Akıllı Kapı Zili

ARTILAR EKSİLER
Fiyat
Uzun ömürlü

150 metre çekim mesafesi sunan Cacazi, 60 melodi seçimi ile zilinizi modunuza nazaran değiştirmenize katkı sağlar. Bununla beraber ses ayarı desteği de sunan bu zil, sessiz modla da kullanılabilir. Su geçirmez tasarımı yardımıyla sağlam bir yapıdadır, bu sayede uzun seneler size eşlik etmeyi hedefler.

Teknik Özellikler
Ses Ayarı Var
Zil Tonu 60

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Fazla kullanışlı mükemmel seside son derece net ve yüksek

👤 *** ***: Beğendim kurumsal bir işte çalışmaktayım 6. Defa alıyorum bütün birimlerimizde kullanıyoruz 🙂

9. Netatmo Smart

En İyi Akıllı Kapı Zili

ARTILAR EKSİLER
Akıllı şahıs idrak etme Fiyat
Uzun ömürlü

Hem kapı zili hem de akıllı hoparlör desteği sunan bu ürün işlevselliği ve güvenliğiyle sizleri rahata kavuşturacak. Haraket idrak etme sensörü yardımıyla kapınızın önünde ne olup bittiğini  1080p video yardımı ile görebileceksiniz. 2.4 gh Wifi bağlantısı uzaktan kontrol olanağı sunarak konforu ayaklarınıza getirir. Kapı zilini akıllı hoparlöre bağlayarak hem kapıdaki misafirlerle konuşma olanağı bulursunuz hem de Alexa’ya komut vererek misafirlerinizle kontakt kurmanın keyfini çıkarırsınız. Doorbell 2 Ring uygulaması ile kolay bir şekilde aktive edip Hey Google ve Alexa ile kolay bir şekilde dış kapıyla bağlantı kurabilirsiniz. Bununla beraber uygulama üstünden geçmiş aramaları görebilir, neler olup bittiğini anlayabilirsiniz. Videolarınızı microSD kartta depolayan bu akıllı zil, sizi kayıt depolama derdinden de kurtarmış olur. Kişiselleştirilmiş özelliği ile videolarınızı isterseniz Dropbox’a, isterseniz FTP sunucusuna kaydedebilirsiniz. Gece görüşü olanağı ve 1080p video kalitesiyle sizleri mutlu etmek için tasarlandı.

Teknik Özellikler
Bağlantı Wifi
Depolama microSD
Görüntü Kalitesi 1080p

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: fazla güzel

👤 *** ***: güvenlik bakımından başarı göstermiş öneri ederim

10. Fonri Wi-Fi Akıllı Kapı Zili

En İyi Akıllı Kapı Zili

ARTILAR EKSİLER
Hareket Sensörü
Güvenlik

Wifi ile kolay bir şekilde bağlanabileceğiniz bu ürün ergonomik kullanımı ve elverişli fiyatı ile sizleri mutlu edecek.  Kompakt tasarımı duvarınızda çok yer kaplamasına engeller. HD görüntü kalitesi ve 165 derecelik görüş alanı ile kapınızdaki misafirleri görebilmenize olanak sunar. Gece görüş özelliği yardımıyla beklenmedik misafirinizin kim bulunduğunu kolay bir şekilde saptamanıza destek sağlar. Bildirimlerinizi ve pil seviyenizi uygulamadan takip etmenizi elde eden bu akıllı kapı zili fiyat bakımından da sizi son derece doygunluk edecek.

Teknik Özellikler
Görüntülü ve Sesli Konuşma Var
Görüntü HD
Görüş Alanı 160 °

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Bayağı bir araştırdım. fiyat performans olarak iyi. Otomatik hareket idrak etme ve kaydetme özelliği de var. Uzaktan gelen ziyaretçi, kargo vs konuşma yapılabiliyor. Güvenlik anlamında da şimdi daha rahat hissediyorum Kurulumda zorlandım fakat Davet merkezi iyiydi, yönlendirmeleri ile kurdum. Kolaymış.

👤 *** ***: Evimizde olmadığım zamanlarda kim geldi, kim gitti sorumlarını artık kafamdan attım. Ben yokken eve gelen kargolarımı dahi kontrol etmemi sağlamış oldu. Hakkaten fazla teşekkür ederim Fonri…👌😊

2023’ün sıradışı akıllı kapı zili hangisi?

En düzgün akıllı kapı zili markalarına gelecek olursak Google Nest Hello, Ring Video Doorbell, S-Bağlantı Swapp, Netatmo Smart üstün güvenlik performansı, hareket idrak etme özelliği, HD görüntü desteği, uzaktan kontakt kurabilme özellikleriyle en fazla insanların tercih ettiği akıllı kapı zilleri içinde yerini alıyor.

Akıllı kapı zili nedir, ne işe yarar?

Akıllı kapı zili, evinizin girişini kamera ve uzaktan kontrol sistemi ile güvenilir hale getiren bir üründür. Akıllı kapı zili yardımıyla satın aldığınız ürünün uygulamasını kullanarak misafirlerinizi görebilir, onlarla kontakt kurabilirsiniz. Bununla beraber kapı zili çalmasa dahi harekete duyarlı kapı zilleri ile kapınızın önünde yaşanmış olan karmaşanın fotoğraflarını telefonunuzda görebilirsiniz.

Kablosuz kapı zili kaç metre tesirli?

Kablosuz kapı zilleri üretici firmalara nazaran değişik kapsama alanlarına sahip olabilmektedir. Alacağınızın ürünün özellikler bölümünden bunu öğrenebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*