Güvenli ve Fonksiyonel En İyi 10 Akıllı Kapı Kilidi

Yaz süresince ben işteyken “Kızım evimizde güvende mi?” diye onlarca defa kendime sorup huzursuz olduğum günler geçirdim. Bu yüzden onun güvende olduğundan güvenli olacağım bir güvenlik tedbir bulmaya çalıştım. Akıllı kilit metodu yardımıyla kızımın evimizde ve güvende olduğundan güvenli olduktan sonrasında hem o arayıp durmamdan sıkılmıyor hem de ben huzurla işime odaklanıyorum. Akıllı kilitler parmak izi, çip veya wifi gibi özelliklerle evinizi daha güvenilir hale getiren araçlar olarak güvenlik sunar.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

En İyi Akıllı Kilit Sıralaması

Sıra Model Kullanım neoldu Puanı
1 eufy Güvenlik Bluetooth 10/9.9
2 Desi Utopic R Bluetooth 10/9.8
3 Yale Linus Bluetooth-Wifi 10/9.7
4 Yale YDM3109A Bluetooth-Wifi 10/9.6
5 CenmaX Smarthome App 10/9.8
6 Prx Kart, Gizyazı, Parmak İzi 10/9.8
7 Nüans Bluetooth, Wifi 10/9.7
8 Kale Kumanda 10/9.6
9 TNL Tec Mifare Çip 10/9.8
10 Sonex Kart, Gizyazı 10/9.6

10 En İyi Akıllı Kilit Tavsiyesi

Birbirinden değişik yapı ve özellikteki akıllı kilitler hem güvenlik tedbir hem de fonksiyonel yapıları yardımıyla son günlerde sürekli olarak araştırılan araçlar içinde. Bugün de değişik yapı, özellik ve fiyatlardaki akıllı kilitleri inceledim.

İşte sizler için hazırladığım sıradışı akıllı kilit sıralaması:

1. Eufy Güvenlik Akıllı Kilit

En İyi Akıllı Kilit

ARTILAR EKSİLER
Parmak İzi Fiyat

Banka düzeyinde güvenliği evinize getiren Eufy, aes128 şifreleme çipi yardımıyla sizlere maksimum güvenlik sunar. Dokunmatik tuş ekibi ve parmak izi tarayıcı yardımıyla evinize sadece izni olanlar adım atabilir. Bluetooth bağlantılı otomatik sürgüsü, kapınızı istediğiniz vakit uzaktan açıp kapamanıza destek sunar. ıp65 hava geçirmezlik özelliği ile sıcak ve kuru yaz günleri, bolca yağışlı kış günleri emek vermeyi aksatmaz.

Teknik Özellikler
Bağlantı Bluetooth
Şifreleme Çipi aes128
Hava Geçirmezlik ıp65

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: kullanışlı ve kaliteli

👤 *** ***: katiyen öneri ederim

2. Desi Utopic R

En İyi Akıllı Kilit

ARTILAR EKSİLER
Ergonomik
Fonksiyonel

Desi Utopic R, güvenlik mevzusunda sizleri Ütopya’da hissetirecek bu kilitle kapınızı uygulama veya kumanda üstünden kontrol altına alabilirsiniz. Kurulumu ergonomik bir halde yaptıktan sonrasında  kişiye kadar ekleme yaparak eve kimlerin girip çıkabileceğini saptayabilirsiniz. Siz yokken gelecek misafirlerinize süreli veya tek kullanımlık kodlar hazırlayarak onları eve alabilirsiniz. Uygulama üstünden kullanıcılarınıza yetki kısıtlaması verebilirsiniz. Mesela bebeğinizin bakıcısı eve yalnızca haftaiçi girebilir. Mikro USB adaptörü ile kolay bir şekilde şarj ederek kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler
Bağlantı Bluetooth
İşletim Kabiliyeti ISM 434 MHz

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Fazla iyi

👤 *** ***: Kolay bir şekilde takılıp kullanılıyor biz fazla beğendik

3. Yale Linus

En İyi Akıllı Kilit

ARTILAR EKSİLER
Otomatik Kilit Açma Yale Köprü İle Satın Alınmalı
Sesli Asistan Kullanımı

Yale Linus, Yves Behar tarafınca tasarlanmış olup güvenliği en üst seviyeye çıkarmayı başaran bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Siz evimizde değil iken dahi kapınızı kontrol edebilmenize destek olan Yale Acces uygulaması yardımıyla eviniz daha güvenilir bir hale gelir. Misafirleriniz için sanal anahtarlar oluşturarak onları içeri alabilmenize imkan elde eden Yele Linus, dünyanın her yerinden evinizi kontrol edebilmenizi sağlıyor. Otomatik kilit açma özelliği geo-fencing siz bitkin adımlarla evinize yaklaştığınızda kapınızın sizin için açılmasını sağlar. Bluetooth bağlantı olanağı sunan bu ürün, 2,4 ghz ile sizlere destek olmayı başarır.

Teknik Özellikler
Kilit Geo-fencing
Bağlantı Bluetooth-Wifi

Kullanıcı Yorumları

👤 **** ****: Süper rahatlık oldu, öneri ederim, keşke daha öncesinde alsaydım dedim, ben göbeğini de satın aldım, göbeğini satın almadan kullanamazsınız onu söyliyeyim, onun haricinde koşul değil fakat Wi-Fi hub’ını da aldım, tam set yaptım, istediğim her yerden kontrol edebiliyorum, temizlikçimize yalnızca onun geleceği güne ve saate yetki verdim, bu gibi avantajları bu aleti akıllı kılıyor, Siri ile entegrasyonu fazla iyi çalıştı. En önemli olanı merak edenler için göbeği de satın alın onsuz olmuyor ve göbek bütün kapılara uyacak biçimde tasarlanmış, ek uzatma parçaları var ortalama 4-5 boy uzayabiliyor, kapı kalınlığınız ne olursa olsun uyacaktır, öteki bir konu kurulum için asla uğraştırmadı, aplikasyon muhteşem yönlendiriyor.

👤 *** ***: Kurulumu basit kapınızın kilidini almadan deneyin. şayet uyumlu değilse yale kilit ile kullanmalısınız.Kurulumu basit içinden piller çıkıyor.mobil uygulama stabil uzaktan açmak için yale köprü diye bir aygıt var onu da almanız gerekiyor.

4. Yale YDM3109A

En İyi Akıllı Kilit

ARTILAR EKSİLER
Dışarıdan Müdahale Alarmı Yale Köprü İle Satın Alınmalı
Sesli Asistan Kullanımı

Anahtarınız olmadan da evinizi güvende tutmak mı istiyorsunuz? O vakit Yale Ydm3109a sizle için güzel bir tercih olacak. Yale Acces vasıtasıyla kapınızı uzaktan kilitleyebilir, misafirlerinizi yönlendirebilir ve sesli asistan komutu ile kilidinizi çalıştırabilirsiniz. Uygulama özelliğinin bununla beraber rfid kart ve gizyazı ile sadece sizin belirlediğiniz bireyler evinize girebilir. Akıllı dokunmatik ekranı ve ergonomik kurulumu ile evinize maksimum güvenlik getirir.

Teknik Özellikler
Kilit Otomatik
Bağlantı Bluetooth-Wifi

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Muhteşem

👤 *** ***: kurulum kolay kullanım basit işlevsel bir ürün

5. CenmaX Smarthome

En İyi Akıllı Kilit

ARTILAR EKSİLER
Uzaktan Kontrol
Dizayn

Cenmax Bern, uygulama yardımı ile istediğiniz her yerden kapınızı yönetmenize destek olan bir ürün. Dokunmatik ekranı, yüksek güvenlik sunan akıllı kilit silindiri ve parmak izi tanımadaki yüksek hassasiyeti yardımıyla eviniz tahmin ettiğinizden daha güvenilir olacak. Gizyazı ve parmak iziyle çalışma olanağı sunması yardımıyla anahtara ihtiyacınız kalmaz, beklenmeyen misafirler sizden uzak durur. Ergonomik tasarımdaki kapı kulpu siz değerli üyelerimizin konforu ön planda tutularak tasarlanmıştır.

Teknik Özellikler
Materyal Paslanmaz Çelik
Bağlantı Uygulama

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: çok fazla tatlı oldu kullanımı fazla basit

👤 *** ***: ürün iş görüyor. beklentimizi karşıladı

6. Prx

En İyi Akıllı Kilit

ARTILAR EKSİLER
Dokunmatik
Parmak İzi

Prx, dokunmatik ve ergonomik arayüzü ile sizleri mutlu edecek bir üründür. Parmak izi, kart yada kumanda ile kapınızı sadece sizin belirlediğiniz kişilerin açmasına imkan sunarak güvenliğinizi ön planda tutar. Saat ve zamanı görebileceğiniz ana ekranı ile fonksiyonel bir kullanım sunar. 

Teknik Özellikler
Kullanım Kart, Gizyazı, Parmak İzi
Bağlantı Elektronik

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: kullanışlı

👤 *** ***: ürün iyi iş görüyo fiyatı makul

7. Nüans

En İyi Akıllı Kilit

ARTILAR EKSİLER
Wifi
Bluetooth
Parmak İzi

Nüans tasarımlı bu kilit, Tuya App ve Smart Life uygulamaları ile uzaktan kontrol edilebilir özelliktedir. Beklenmedik tehlikeli bir giriş durumunda alarm sistemi devreye girer. Gizyazı, kart veya anahtarla giriş seçenekleri ile fazla yönlü kullanım sunar. Bu şekilde eviniz güvenliğin konforu ile donatılmış olur.

Teknik Özellikler
Bağlantı Bluetooth, Wifi
Kart Kullanımı IC Kart

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: ürün başarı göstermiş oldukça kullanışlı

👤 *** ***: muhteşem…

8. Kale

En İyi Akıllı Kilit

ARTILAR EKSİLER
Ayarlanabilir Silindir
Otomatik

Kale tasarımlı bu akıllı kilit yardımıyla eviniz daha güvenilir bir yer olacak. Bütün silindirli kilitlerde kullanılabilen yapısı yardımıyla geniş kullanım alanı sunar. Keylock teknolojisi yardımıyla güvenlik kilidi oluşturulur. Böylelikle eviniz de kapınız da istenmeyen misafirleri kabul etmez, bu şekilde bir durumda alarm sistemi devreye girer.

Teknik Özellikler
Dönem Kartı SMD
Bağlantı Uzaktan Kumanda
Okuma Süresi 1 sn

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: ürün güzel Teşekkür ederim

👤 *** ***: Fazla iyi

9. TNL Tec

En İyi Akıllı Kilit

ARTILAR EKSİLER
Fazla Yönlü Kullanım

Çift kart okuyucusu ile tasarlanan TNL Tec1010 ergonomik kullanımı ve 13,56 Mhz’lik çipleri yardımıyla fonksiyonel bir yapıdadır. Apartman girişi, bahçe kapısı gibi noktalarda güvenliğinizi arttırarak sizleri huzursuz eden düşünceleri atmanıza destek sunar. Uzun ömürlü malzemesi ile her mevsim koşuluna ayak uydurarak uzun soluklu kullanım olanağı sunar.

Teknik Özellikler
Bağlantı Mifare Çip
Okuma Mesafesi 0-6 santimetre

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: binada kullandık iş görmüş oldu

👤 *** ***: iyi ürün öneri ederim

10. Sonex

En İyi Akıllı Kilit

ARTILAR EKSİLER
Fonksiyonel
Fiyat

Bütün kilitli yerlerde kullanım olanağı sunan Sonex, ergonomik bir halde kurulum yapılarak kullanılabilir. 12v giriş voltajı sunan yapısı yardımıyla güçlü kuvvetli ve kullanışlıdır. Gösterge ışığı gece giriş çıkışlarında size aydınlatma olanağı sunar. Isterseniz evimizde isterseniz apartmanda kolaylıkla kullanabileceğiniz bu ürün güvenlik mevzusunda sizi doyum ederken cebinizi de yormaz.

Teknik Özellikler
Bağlantı Kart, Gizyazı
Çalışma Akımı 350mA 

Kullanıcı Yorumları

👤 *** ***: Fazla güzel bir ürün rahatlık ile alabilirsiniz

👤 *** ***: mükemmel2023’ün sıradışı akıllı kapı kilidi hangisi?

Mükemmel akıllı kilit tavsiyesine gelecek olursak eufy, Desi Utopic R, Yale Linus, Yale YDM3109A, Nüans uzaktan bağlantı, maksimum güvenlik, uygulama kontrolü, uzaktan yönlendirme gibi özelliklerle en fazla insanların tercih ettiği akıllı kapı kilitleri içinde yerini alıyor.

Akıllı kapı kilidi nedir?

Ev, bahçe, bina kapılarını uzaktan kontrol metodu ile kapatıp açmayı elde eden, kart yada gizyazı ile açılan kilit sistemine akıllı kilit denir. Akıllı kilitler güvenliği ön planda tutan yapısı ile sizleri mutlu eder.

Akıllı kapı kilidi nasıl kullanılır ve ne işe yarar?

Akıllı kapı kilitleri siz evimizde yokken beklenmeyen misafirleri katiyen kabul etmeyen bir tasarıma sahiptir. Misafirlerinizi uzaktan kabul ederken güvenliğinizi maksimuma çıkarmaya yarayan akıllı kilitler evinizin güvenlik öncüsü olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*