Gürcistan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Gürcistan Evlenmek İsteyen Bayanlar

Mehtap ben. 32 yaşındayım. Gürcistan evlenmek isteyen bayanlar arasındayım ve ilanımı da büyük bir heyecanla açıyorum şimdi. Dostlar nasılsınız ilk olarak bunu sorayım? Ben iyiyim ve güzelim. Kendimi övmeye bayılırım kusura bakmayın şundan dolayı bunu hak ediyorum. Her neyse Gürcistan’da evlenmek isteyen hanımefendi arayanlar var ise bence bir müddet aramasın şundan dolayı ben buradayım. Kararımı oldukca evvelinde vermiştim aslen fakat nasip olmadı duyuru açmak. Teklifler geliyor hala o bölümde da mesele yok sadece ben kimi seçeceğim ona karar veremiyorum.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Gürcistan evlenmek isteyen bayanlar güzel duyu bir görünüme haizdir ihmal etmeyin. Buradaki hanımefendiler oldukca bakımlı doğrusu. Ben ve kuzenim burada oturuyoruz fakat işimizden ötürü. Restoran işletiyoruz. Kendisine geçen evlenmek istediğimi ve Türkiye’ye dönmeyi düşündüğümü söyledim. Pozitif yönde karşıladı. Şu sebeple restoran ortak bir mekanımız ve aile işletmemiz. Onu yarı yolda bırakmak istemiyorum fakat bakalım ya kim çıkar karşıma iyi mi olur bu işler bilemiyorum ki.

Gürcistan Evlenmek İsteyen Bayanlar İlanı

Dostlar ben birazcık stresli bir yapıya sahibim. Stresli derken sav canlıyım. Öyleki bir şey olacaksa derhal olsun yapısındayım doğrusu. Bu mevzuda en başta söyleyeyim de sonrasında yok duymadım yok bilmiyordum demeyin. Telefonda yapacağımız sohbette aslına bakarsanız anlatırım da buradan da yazmak istedim. Dostlar bunun haricinde çalışan adamların yazmasını isterim. Öyleki gezmeyi tozmayı seven bir yapım yok. Evime bağlı bir karı olacağım şundan dolayı.

İnsanlar birbirine hangi gözle bakarsa baksın dostlar genel anlamda ciddi olanlarla {arkadaş} olurum ben. Cıvık tiplere gelemiyorum doğrusu. Başka ne desem diye düşünüyorum ha bir de şey dostlar yaş kriterim var. Evleneceğim kişinin 37 yaşından büyük olmamasını isterim. Tamam bekar ve güzel olabilirim fakat birazcık genç olmalı evleneceğim şahıs. Şimdilik benden bu denli. Mesajlara gelin de numaramı vereyim.