Gümüşhane Dul Bayanlar

Gümüşhane Dul Bayanlar Telefon Numaraları Arkadaşlık ve Evlilik İlanları Whatsapp SOhbet Grupları
Gümüşhane Dul Bayanlar Telefon Numaraları Arkadaşlık ve Evlilik İlanları Whatsapp SOhbet Grupları

Gümüşhane’ de Koca Arayan Dul Bayan

Öncelikle selamünaleyküm herkese hayırlı günler umarım her şey gönlünce olur, sonuçta bir amaç için hepimiz buradayız. Hepimiz ne istediğini bilen kendinden emin yetişkin insanlarız. Umarım hepimiz aradığımız şeyi tam anlamıyla bulabiliriz. Çünkü bence hayatta herkes mutluluğu hak ediyor. Buna inanmayan zaten kendisi de hak etmiyordur iyi bir insan olduğunu tartışmak tabii ki bize düşmez ama böyle hissediyorsa da birazcık içinde bir kötülük vardır.

Neyse konuya gireyim ismim Saadet 42 yaşındayım. Artvin de yaşıyorum. 168 cm boyundayım. Güzel bir fiziğin var kilom 67 ve yerinde. Sigara kullanıyorum. Alkol almıyorum. Daha önce bir kere evlenip boşandım on yaşında bir oğlum var. Ben burada kendime bir eş çocuğuma bir baba bir yuva arıyorum. Kendim Gümüşhane’de yaşıyorum burada bir evimiz ve işlettiğim bir küçük dükkanım var. Kocam olacak o adam beni burada çocuğumla beraber yalnız başıma bırakıp internetten tanıştığı bir kadınla aldatıp terk edip İstanbul’a gitmişti. Bu olayın üzerinden dört sene geçti. Ve ben artık kendimi toparladığımı birisi yine istediğimi hayatın yalnız geçmediğini anladım.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Bunu nerede yapmam gerektiğini nasıl yapmam gerektiğini açıkçası bilmiyordum. Ve yaşadığım yerden birisini bulamazdım çünkü zaten küçük bir yer ve insanlar size dul bir kadın olduğunuz için kötü gözlerle bakıyorlar. Birine yaklaşmak istediğin zaman bu art niyetle karşılana biliyor. Ben size bunun bu şekilde olmayacağını maalesef ki öğrendim ve internetten biriyle tanışıp ikinci baharı mı yaşamaya karar verdim.

Tabii ki benim buna karar verme aşamam nasıl gerçekleşti diye soracak olursanız Tamamen tesadüf eseri diyebilirim. Şöyle ki bir gün yine çocuğun babasına sorup duruyordu babam nerede babam nerede anne diye. Ona babasının bizi başka bir kadın için terk edip gittiğini tabii ki söyleyemedim. Ne olursa olsun babasını kötü bilmesini istemiyorum.gerçi soracak olursanız babasının da ona babalık yaptığını söyleyemem ya neyse.

Oğlunu susturmak ve kafasını dağıtmak için internetten videolar açıp izlettiriyordum dikkati de aldı başka şeylerle uğraşsın diye. Fakat orada bu arkadaşlık sitelerinin reklamlarını gördüm. İlk başta saçma gelmişti ama daha sonra gece yatıp düşündüğüm zaman aklımı kurcalamaya başladı. Ne kaybederim ki diye düşündüm ve araştırmaya başladım birkaç siteye girip çıktıktan sonra en sonunda bu sitede karar kıldım.

Çünkü burası bana daha samimi daha gerçekçi daha sıcak geldi. Ben ise ayağıma gelen bu fırsatı tepmek istemedim. Birkaç ilana girip çıktıktan sonra bakındıktan sonra artık kendimin ne bir ilan girmesi gerektiğine karar vermiştim. Hemen bu yazıyı yazmaya başladım.

İsim : Saadet

Boy : 168

Kilo : 67

Sigara : Var

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Artvin

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*