Giresun Dul Bayanlar

Giresunlu Dul Bayanların Evlilik İçin Tercih Ettiği İlk Adres
Giresunlu Dul Bayanların Evlilik İçin Tercih Ettiği İlk Adres

Giresun’ da Yaşıyorum Dulum ve Gerçek Aşkı Arıyorum

Herkese hayırlı günler diliyorum. Ben Esra, Giresun’ da yaşıyorum. Zaten doğma büyüme Giresunlu genç dul bir kadınım. Burada fındık tarlalarımız var geçimimizi ailemle beraber eşimden kalan bu tarlalarla sağlıyoruz. İsteyerek evlenmiştim. Eşimin maddi durumu iyiydi bende aşk aramıyordum o zamanlar aklım bir karış havadaydı. Parası var o zaman benimle de evlenmek istiyordu dedim neden olmasın ki? Böylelikle eşimle evlenmiş olduk zaten benden biraz büyüktü. Aramızda 20 yaş vardı, o 40 yaşındaydı ben 20 yaşındaydım. Zaten bir tane erkek çocuğumuz oldu ve o 45 yaşındayken hayata gözlerini yumdu. Oğlumla beraber kalmıştık ailemin de maddi durumu kötü olduğu için annem ve babamı benim yanıma taşınmaya ikna ettim şimdi beraber yaşıyoruz.

Babası öldüğünde oğlum 3 yaşındaydı. Tek başımıza kalmıştık, çok korkuyordum bir çocukla tek başıma ne yapabilirim daha önce hiç çalışmadım ki diye düşünüyordum. Ama hayat işte önce ailem benim yanıma taşındı daha sonra tarlada beraber çalıştık geçimimizi sağladık. Oğlanda öyle kendi kendine büyüdü. Yani hayatta istedikten sonra her şey olabiliyormuş. Sadece korkmamak lazım ve başarıya inanmak lazım. Sonrası gerçekten geliyor isteyip azim gösterip de sonuç almayacağınız hiç bir şey yok.

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Şimdi aynı hırsla ve istekle mutluluğun peşinde koşmayı planlıyorum ve bunun için ilk adımı burada bu yazıyı yazarken atıyorum. Oğlumla ve ailemle yeterince mutluyum. Ama çocuğum büyüyor ve sürekli babasını soruyor. Ona henüz babasının ölümünü anlatamadım. Uzakta, iş seyahatine gitti, dönecek gibi şeyler söyleyerek geçiştiriyorum. Ama zaman ilerliyor ve büyüyor. Bende oğlumun onu babası bileceği iyi yürekli delikanlı bir adam arıyorum. Çocuğuma babalık yapsın çalışkan birisi olsun yeterli. Bir işi olmasa da olur beraber fındık tarlalarını idare ederiz. Çok şükür iyi kazandırıyor. Maddi açıdan bir sıkıntımız yok. Ve tabii ki tek sorun oğlumun babası olması değil. Bende yalnızlıktan çok sıkıldım. Konuşup derdime ortak olacak bir yol arkadaşı arıyorum. Sevmek sevilmek istiyorum. Bunlar paradan daha değerli şeylermiş çok sonra öğrendim.

Ama ben biliyorum ki çok geç anladığım şeyin kıymetini şimdi daha iyi bileceğim. Hayatım bundan sonra daha iyi olacak eğer ki gerçek aşkı bulabilirsem yani. Ve bulursam gerçekten sahiplenirim bundan hiç şüpheniz olmasın. Yeter ki değer göreyim. Değersizliğimi hissettiğim her yerde aramıza insanlarla duvarlar örerim. Aşılması imkansız yüksek duvarlar. Umarım karşıma çıkacak insan bana hiç bir zaman bunları yaşatmaz.

Giresunlu Dul Bayanların Evlilik İçin Tercih Ettiği İlk Adres
Giresunlu Dul Bayanların Evlilik İçin Tercih Ettiği İlk Adres

İsim : Esra 

Yaş : 30

Boy : 156

Kilo : 51

Sigara : Yok

Alkol : Yok

Yaşadığı Yer : Giresun

Giresunlu Bayanlarla Tanışma ve Arkadaş Olma

Sitemiz 2020 yılında sizleri yeni insanlarla tanıştırıp onlarla arkadaşlık kurmanız veya isteğiniz doğrultusunda evlilik yolunda ilerlemeniz amacıyla kurulmuştur. Sizlere bu yolculuğumuz da Türkiye’nin her yerinden genç, dul, yaşlı, bekar aradığınız her türlü kriterlerde insanlara ulaşmanız konusunda elimizden gelen her türlü yardımı yapıyoruz. Pratik bir şekilde arkadaşlık kurma ve sohbet etme konusunda Türkiye’deki diğer internet siteleriyle her zaman yarış halindeyiz.

Giresun’ da yaşayan bekar veya dul bayanlarla tanışabilmenizin ilk şartı onların ilanlarını düzgün bir şekilde takip ederek kriterlerinize en uygun ilan sahibine, tam bir dürüstlük çerçevesi içinde saygılı ve hoşgörülü bir ilk mesajı bırakmak olacaktır. Eğer ki karşınızdaki bayan zor bir kadınsa ikna etmek için biraz daha fazla çabalamanız gerekebilir. Bu çaba sırasında zaten ister istemez sohbet etmeye başlamış olacaksınız.

Eğer ki karşınızdaki bayan sizinle tanışmayı kabul edip sohbet etmeye karar verirse zaman içinde WhatsApp iletişim numarasını alarak veya sosyal medya hesaplarını sizinle paylaşmasını onlardan isteyerek arkadaş olma yolunda da ilerleme kat etmiş olacaksınız.

Giresunlu Dul Bayanlarla Evlilik

Giresun ilimizde evlilik arayan bir çok genç ve olgun dul bayan olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Fakat bir çoğu eski evliliklerinde yaşadıkları travmalar yüzünden insanlara kolaylıkla güvenemiyorlar. Tekrar aynı hataları yapmaktan korkan bir çok Giresunlu dul bayan bu sebepten evlilikten veya arkadaşlık kurmaktan uzak duruyor ve hayatın akışına ayak uyduramıyorlar.

Bizler Giresun’ da ki bu dul bayanların artık bu korkularını üstlerinden atabilmeleri ve kendi gönüllerince istedikleri kişileri kendilerinin seçebilmesi için onlara, ücretsiz bir şekilde kullanabilecekleri ve üyelik gerektirmeyen bu sitede kendilerine yer vermeyi tercih ettik. Bizler Giresunlu dul bayanların istedikleri kriterlerdeki beylere kolaylıkla yaklaşıp arkadaşlık kurabilmelerini ve hatta evlenebilmelerini sağlıyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*