Gerçek Bir Dost Edinin

Gercek bir dost edinin

Yaşamış olduğu yer: Ankara
Uygar Sorunu: Bekar
Yaşı: 33
Mesleği: Tekstil

♥ Selam İsmim Aysel , 26 Yaşındayım Sohbet etmek istiyorum Arayın Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba adım Hanife. 33 yaşındayım, bekarım doğrusu dulum aslen. Burada olma nedenim gerçek bir dostluk edinmek. Erken boşandık o yüzden birazcık stresliydim. Fakat geçti doğal olarak aradan seneler geçince malum. Olsun diyorum hala yaşıyorum şükür ediyorum orası mühim. Lakin insan yanında bu şekilde her an konuşacağı bir {arkadaş} da arıyor.

Dertleşeceği, doğal olarak ki eğleneceği, güleceği, gezebileceği birini istiyor. Ben oyum işte, bu şekilde birini aramaktayım. Mevzuyu dönerek dolaştırıp ciddiyete getirmeyecek birinden bahsediyorum. Var mı burada acaba ne dersiniz bu defa şansımız döner mi? İyi bir dost, kale gibidir. Bir türlü yıkılmaz. Gerçek dost aslına bakarsan aşk gibidir, sevgisiz yürümez. Fakat iş mesuliyet sahibi olmaya gelmemeli. Birden bitmemeli doğal olarak o da ayrı sorun. Yaşam boyu sürmeli.

Ne demek istediğimi anladığınızı düşünüyorum. Dul hanımlarda bu şekilde duygusal varyasyonlar oldukca yaşanıyor. Iyi mi davranmanız icap ettiğini bilmeniz gerekiyor. Var ise merak ettiğiniz değişik sorular buyurun problem hepsini yanıtlarım merak etmeyin. İnsan sevgi beslemeli başka bir şey değil ya. Bende moral bozulmaya başladı şimdi gidiyorum fakat mesajlarınızı devamlı takipte olacağım ihmal etmeyin lütfen.